Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ką galvojate būdamos vienos

Juk ateina laikas vakarais ar siaip kada, kai vaikas ar vaikai uzmiega, ir liekam vienos su savim smile.gif Kokios mintys aplanko, kaip matot savo gyvenima toliau?Kai riekia suktis, dirbti, rupintis vaikais, finansais, namais ,viskas atrodo vienaip, kai nurimsti- visai kitaip.
Man kazkaip svenciu laikotarpiu labai buvo apnikusios vienatves mintys-vaikus isauginsiu, iseis savo keliais, to juk ir siekiu, apie tai svajoju, kad isaugtu gerais zmonem, atsakingais, bet emiau ir kazkaip issigandau, kad viena busiu sad.gif Nors siaip vienatve visai manes negasdina. Gal todel, kad tikraja to zodzio prasme viena niekad nebuvau jau kokia 10metu smile.gif Nei diena, nei nakti smile.gif Vis su leliuku prie shono:)
Kaip kovojat su nuovargiu, kaip randat balansa? Man sitas klausimas labai rupi. kazkaip sia savaite ejau miegoti anksti visas dienas, ir penktadieni jau nebejauchiau to tokio yprasto nuovargio visam kune. Tokio savo, kad iki sirdies gelmiu pazistamo. ir pasijauchiau labai keistai. Tuo paciu man atrodo, kad toks didelis tempas vat kazkaip ima ir iskreipia poziuri i save, i darbus, rupescius, atrodo normalu jaustis visa laika issekus, bet juk tai nera normalu smile.gif
Apie ka svajoja vienisos mamos? apie geresni darba, geresni atlyginima, gal nauja vyra, keliones.
Pakalbam apie tai, kas nebutu susije vien tik su vaikais smile.gif
Atsakyti
Aš jau seniai svajoju apie vieną ir tą patį - trijų kambarių butą mūriniame name, su balkonu ir atskiru vaiko kambariu - užsidarytumėm viena nuo kitos kokiai savaitei biggrin.gif Dar svajoju apie Mitsibishi Space Runner. Daugiau nei apie nieką biggrin.gif Apie princus nesvajoju jau seniai, baigiu palaidoti tą viltį, o ir darosi baisiai patogu vienai mirksiukas.gif
Atsakyti
o as vis dar svajoju apie princa blush2.gif
Atsakyti
Mano svajonės labai kaitaliojasi. Labiausiai svajoju apie ramų gyvenimą, kai nereikia galvoti, kad nežinia kas bus rytoj...

Mašinos kasdien noriu vis kitos, SpaceRunner (ir kitų minivenų) stadija jau praėjo, pamaniau kam man vienai su leliuku tokia? Tai dabar vėl mastau kokios norėčiau, būtų gerai šiemet pasikeist mašiną. Tai čia viena iš materialių svajonių.

Dar svajoju nors kartą gyvenime turėti normalias atostogas, atsipalaiduoti nuo darbo, išvažiuot pas mamą į kaimą, atsijungt nuo rūpesčių. Galėtume ir dabar važiuot, bet pas ją namas didelis, mūrinis, reikia apšiltinti, o taip labai šalta. Arba nuvažiuot pagaliau į Paryžių.

Ar svajoju apie vyrą? Galima būtų tik pasvajoti apie situaciją, kai tau nebereikia galvoti apie pinigus, kai visu namų ūkiu kažkas pasirūpina už tave ir t.t. Aš mielai norėčiau būti namų šeimininke ir augint vaikus, deja mano gyvenime vyrai pasitaikė tokie, kad man teko rūpintis vienai viskuo. Taigi manau, kad svajoti apie normalų vyrą neverta.
Atsakyti
o as dar svajoju apie tai kaip vidury baltos dienos miegu issidrebus sofoje, svajoju apie tai, kaip uzmiegu laikydama distancini rankose, o kai prabundu tai pamatau, kad pamirsau isjungti TV, isjungiu ir miegu toliau rolleyes.gif

Atsakyti
OI tos svajonės.... biggrin.gif Aš vis dar prieš miegelį pasvajoju kokią valandžiukę... smile.gif Apie savo namą, apie aprūpintą buitį, apie atostogas, kur nors kur šilta, gera... Ir apie princą.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
o as dar svajoju apie tai kaip vidury baltos dienos miegu issidrebus sofoje, svajoju apie tai, kaip uzmiegu laikydama distancini rankose, o kai prabundu tai pamatau, kad pamirsau isjungti TV, isjungiu ir miegu toliau


Kai maniškė buvo tokio pat amžiaus kaip tavo leliukai, tai ir mano tokia svajonė buvo... smile.gif
Atsakyti
As irgi taip daznai svajoju:kad prabundu sekmadieni 10.30, apsiverciu ant kito shono ir miegu iki 13.30 biggrin.gif Tada jei noriu keliuos, jei noriu ne.......
kai vaziuoju masina namo po sunkios darbo dienos svajoju izengti i sutvarkytus namus smile.gif ir kad kas nors (princas ant balto zirgo, aisku) smile.gif padarytu arbatos ir atnestu prie stalo 4u.gif Pasedetu su manim ir isklausytu......O po to paruoshtu shilta vonia man vienai tongue.gif O po to kalbetis prie vyno taures iki 5.30.....Ir kad darbe miegas neimtu.
Labai svajoju pakeliauti. Banali svajone, bet labai norechiau nuskristi i Amerika, issinuomuoti mashina ir dumti bele kur. Dar aplankyti Graikija.Nuodugniai apziureti Italija. ir taip toliau ir taip be galo.....Su vaikais zinoma. Aisku, tada svajochiau, kad kelyje jie nezystu ir i tualeta nenoretu kas pusvalandi biggrin.gif
Dar norechiau, kad namai mano atrodytu kaip interjero zurnale. Suderintos spalvos, grazus baldai ir t.t. Ir aisku, sodas su geliu gausybe......Daug daug grazhumo.
svajoju pasiekti ko nors profesinej srity. Turiu labai realiu svajoniu, susijusiu su darbu. Ar pavyks, nezinau, bet bent jau pasvajoju.....
Atsakyti
As svajoju apie tai kad paroj butu daugiau valandu, kad viska suspeciau. Svajoju, kad savo uzsiemime pasiekciau aukstu rezultatu. Ir..noriu gyventi miske, pavargau nuo zmoniu smile.gif
Atsakyti
Net nezinau apie ka svajoju unsure.gif , susimasciau ...
Anksciau svajojau apie sutvarkyta buiti - dabar tai turiu, kai vaikai buvo mazi svajojau issimiegoti iki soties - dabar savaitgaliais miegu iki soties. Paskui svajojau apie siltas atostogas-nuvaziavos visos trys, tikiuos ir dar vaziuosim blush2.gif
Dabar atsigulus , pries uzmigdama pagalvoju,kad tik sektusi darbas, o kad taip daugiau uzdirbti blush2.gif ...Nesvajoju apie princus, turiu savo zmogu (gyvenam mes ne kartu), dziaugiuos, kad ji turiu, bet tuo paciu man gerai, kad mes tryse, savo namuose, savo laimeje ir nelaimeje rolleyes.gif
Atsakyti
išsimiegoti, valgyti karštą maistą ir ramiai išsimaudyti vonioj biggrin.gif

dar svajoju apie mūsų žmogų...
susirasti naują gerą darbą iki gruodžio
keliauti

po 20 metų su sūnum kopinėti Himalajuose... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rii: 07 vasario 2005 - 18:46
as dar svajoju kuo greiciau vel tureti toki kuna, kuri turejau iki nestumo blush2.gif

Atsakyti