Įkraunama...
Įkraunama...

LeapFrog žaislai

QUOTE(Elenna @ 2012 11 09, 00:55)
dar karteli sveikos mamytes  4u.gif 

Mes dukrai 5-ojo gimtadienio progo padovanojom leapster explorer. Nusprende,kad pradzioj tikrai tiks ir sis. Smagu,nepaleidzia is ranku. Jame kaip ir nieko nera,laidas ir cd idiegti programinei irangai,kad lengviau butu pasijungti prie pacio leprfrog saito. Musiskiam lepster explorer buvo pets2 demo,kiekveinas aparaciukas,vis karts nuo karto eina vis su kito ziadimo demo versija,pilna zaidima reikia atskirai pirkti. Mes pirkom Crayola art adveture,beproto fainas zaidimukas piesimo thumbup.gif dar turim madagascaro pingvinus ir dindilin (sis kiek usnkokai sekasi,nes amziaus grupe vyresniems skirta,nes ten matematines uzduotys jau mokantiems skaiciuoti,sudet,atimti,padalinti) Bent jau ant lepster explorer,bet kiek maciau ir ant kitu,viskas daugiau maziau panasiau,zaimas kiekviena reikia pirkti atskirai. Ant pakuotes zaidimo buna parasyta,kokia sriti sis zaidimas lavina : logika,matematika,rasyba,piesima ir t.t. taigi jie daugiau maiau sugrupuoti i amziaus grupes. Kas dar g.gif ai dar dapirkom fotiko prieda prie sio explorer,tai db irgi turi daug beproto veiklos nes gali fotkint,paskiau "tiuninguoti" fotkes ir pan. lb faina istriko,daug geru emociju suteikia. Ir priedukas kainavo vos 15e. nemanau kad daug. zaidimas pas mus db su akcijos,tai perkant 2vnt iskart uz pirmai moki pilna kaina,uz antraji puse kainos,bet ebay galima gauti ir siek tiek pigiau.
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2012 11 09, 15:58)
Nieko papildomai nepirkau. Reikalinga SD tipo kortelė žaidimų, filmų, foto įrašymui, tai tiesiog iš fotoaparato išėmiau ir įdėjau, tinka  biggrin.gif Žaidimų disketės (ar kaip jas pavadinti) brangios +-20 svarų (bet ten įeina ir žadimai, ir e-knyga, dar kažkas), ir juolab tokiam naudotojui kaip mano mažius tikrai būtų per sudėtingos, visko užtenka, ką dabar turim. Nežinau, ar prie Leapfrog kompiuteriukų yra laidas naudotis razete, bet tikrai vyresniam vaikui reikalingas, nes, pvz., Philips elementai (mokėjau gal apie 7-8 lt už 4 vnt) "suėjo" per mažiau nei pusvalandį. Mes naudojam labai galingus pakraunamus, tai apie pora val išlaiko. Kai vaikis paaugs, reiks organizuotis laidą. Man atrodo, kad naujausi Innotab 2 ar 2s, turi ir filmavimą, ir fotografavimą, kažkiek prieigos prie interneto (jei teisingai supratau), tai vyresniam vaikučiui turbūt apie tokį galvočiau. Saviškį gavau labai pigiai, todėl nesigilinus į nieką ir pasiėmiau  smile.gif

Sorry už OT  smile.gif

snd visa diena nervinuos, na uzsisakiau ta leappad2 antraji, bet tik va snd supratau ir isigilinau, kad jo minusas neturi mp3 arba ji reiks mokamai siustis, o va innotab2 ir but pigiau jis pats kainaves o ir mp3 yra ir kaip jus saket jei gerai supratau kad galima i ta sd prirasyt ko nori filmuku foto dainu ar ne? ir vaikas turi jau ka veikt. o tas leappad gerokai gaunas pasipinigavimas nes visa tai atskirai ir mokama,,, doh.gif doh.gif doh.gif ir seip nuo siandien man tas innotab net labiau patikti visas pradejo kazko
jau gailiuos,,,bet po visko,,,
Atsakyti
laba, gal galit paaiskint kuris geresnis, arba pilnesnis turiniu, praktiskesnis LEAP PAD 2 ar INNO TAB 2, as linkus i antraji, gal galetumet kas patart?

o laidas i rozete reikia atskirai abiem pirkt, ar tikrai juos galima (abu)jungt i rozete nes elementai mazai llaikys jauciu?

dar norejau paklaust ar leap pad 2 zaidimai (cartridge) tinka ir i inno tab 2?
kur galima ju isisgyt, ebay labai skurdu

aciu paaiskinusioms
Atsakyti
mamaytes gal galetumet daugiau parasyti apie leapster explorer? ar jis tinka mergytei 4 metu? ar jame yra jau ziadimai ar jie suprantami tokio amziaus vaikui? ar jis didelis, ekranas didelis?Kokios kasetes jam tinka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 15 lapkričio 2013 - 05:28
QUOTE(Sonrisita @ 2012 11 09, 09:55)
.............. Bent mum žaidimų, e-knygų galima atsisiust iš gamintojo saito, tik tiek, kad tik 3 nemokamai, o kt kažkur apie 3 svarus kainuoja, jei geraui prisimenu, tai kol vaikutis mažas, mokamų dar nepirkau.

sakot galima 3 nemokamai atsiusti?man duoda tik viena verysad.gif verysad.gif verysad.gif ir tai knyga atsisiunciau-blyn geriau butu zaidimukas-apsizioplinau gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzordze29 @ 2012 11 26, 11:36)
sakot galima 3 nemokamai atsiusti?man duoda tik viena verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  ir tai knyga atsisiunciau-blyn geriau butu zaidimukas-apsizioplinau gerai g.gif


atsisiust duoda 1, o kitus du imeta parinktus pagal save

Nors is tikro kainos tai tokios ziaurios. Gaila kad nera giminej daugiau vaiku, galima butu pasidalint islaidas. Gi viena zaidima i tris leappad'us galima ikelt
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2012 11 26, 12:20)
atsisiust duoda 1, o kitus du imeta parinktus pagal save

Nors is tikro kainos tai tokios ziaurios. Gaila kad nera giminej daugiau vaiku, galima butu pasidalint islaidas. Gi viena zaidima i tris leappad'us galima ikelt

o tai kaip juos imeta???nieko nesuprantu g.gif g.gif g.gif tai reiskias man neimete-nieko nesuprantu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dzordze29 @ 2012 11 26, 10:36)
sakot galima 3 nemokamai atsiusti?man duoda tik viena verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  ir tai knyga atsisiunciau-blyn geriau butu zaidimukas-apsizioplinau gerai g.gif

Čia rašiau apie Innotab. Siunšiausi prieš kelis mėn., nebent kas pasikeitė per tą laiką. Kitas variantas - gal pritrūko vietos.
Atsakyti
QUOTE(dzordze29 @ 2012 11 26, 13:23)
o tai kaip juos imeta???nieko nesuprantu g.gif  g.gif  g.gif tai reiskias man neimete-nieko nesuprantu verysad.gif


na as kai pasijungiau, man dave rinktis. Is pradziu galvojau, kad tris, bet vos tik viena paspaudziau, pradejo siustis, o galiausiai ikrito dar dvi programeles
Atsakyti
QUOTE(Knopkute3 @ 2012 11 26, 18:33)
mamytes gal galetumet daugiau parasyti apie leapster explorer? ar jis tinka mergytei 4 metu? ar jame yra jau ziadimai ar jie suprantami tokio amziaus vaikui? ar jis didelis, ekranas didelis?Kokios kasetes jam tinka? gal kas turit pigiau atiduoti?
mes taip pat skubiai ieskom leapster explorer ir leappad.

paziurekite yuotobei ir nuspresit tinka jis jums ar ne, ten pilna info su vaizdais, as pavyzdziui surinkau visa info pliusu ir minusus ir rinkaus inno tab
Atsakyti
QUOTE(Knopkute3 @ 2012 11 25, 23:08)
mamaytes gal galetumet daugiau parasyti apie leapster explorer? ar jis tinka mergytei 4 metu? ar jame yra jau ziadimai ar jie suprantami tokio amziaus vaikui? ar jis didelis, ekranas didelis?Kokios kasetes jam tinka? gal kas turit pigiau atiduoti?
mes taip pat skubiai ieskom leapster explorer ir leappad.

Mes turim,kaip tik dovanojom 5-ojo gimtadienio proga. Na,nzn,mastem ir apie leap pad,bet vis tik nusprendem,vaikui nepirkti iskart paciu kruciausiu irenginiu,apetita greitai jie pagauna. Uztenka per akis mums explorerio. Dapirkom fotiko prieda (10e kainavo) ir kelias ziadimu kasetes. Zaidimas dazniausiai vienas,bet tik demo versija ieina jau perkant,ir paskiau is ju saito geli isikelsi mini ziaidimukus kelis. O jau paskaiu pirkom kasetes,db turim rods 3 ar 4. Pas mus kacija vyksta,viena perkant,antra uz puse kainos,tai va ir nupirkom. Bet siaip nu nzn,zaidimai visi suskirstyti pagal amziu ir pagal tai,kuria sriti lavina. Jau rasiau anksciau,jei butu paskaiciusi,tikrai butumet radusi mano posta apie ji ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2012 11 26, 21:45)
Mes turim,kaip tik dovanojom 5-ojo gimtadienio proga. Na,nzn,mastem ir apie leap pad,bet vis tik nusprendem,vaikui nepirkti iskart paciu kruciausiu irenginiu,apetita greitai jie pagauna. Uztenka per akis mums explorerio. Dapirkom fotiko prieda (10e kainavo) ir kelias ziadimu kasetes. Zaidimas dazniausiai vienas,bet tik demo versija ieina jau perkant,ir paskiau is ju saito geli isikelsi mini ziaidimukus kelis. O jau paskaiu pirkom kasetes,db turim rods 3 ar 4. Pas mus kacija vyksta,viena perkant,antra uz puse kainos,tai va ir nupirkom. Bet siaip nu nzn,zaidimai visi suskirstyti pagal amziu ir pagal tai,kuria sriti lavina. Jau rasiau anksciau,jei butu paskaiciusi,tikrai butumet radusi mano posta apie ji ax.gif

tikriausiai ne Lietuvoje prekinates g.gif
kazkaip LT nemaciau kur galima isigyt g.gif
Atsakyti