Įkraunama...
Įkraunama...

Geras LOR Klaipėdoje

Sveikos 4u.gif Turim siuntimuka i klaipedos vaiku konsultacine poliklinika pas Lor , ka is ten dirbanciu gydytoju galetumet parekomenduoti . Labai lauksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pievutė @ 2008 05 16, 15:20)
Sveikos 4u.gif Turim siuntimuka i klaipedos vaiku konsultacine poliklinika pas Lor , ka is ten dirbanciu gydytoju galetumet  parekomenduoti . Labai lauksiu 4u.gif

Turim ir mes siuntimą pas LOR tik va bėda nežinau ką daryt nes kaip jau ir rašiau Klaipėdoj patikimų loristų nėr schmoll.gif Žodžiu nežinau ką daryt o vest kažkur reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 05 18, 12:26)
Turim ir mes siuntimą pas LOR tik va bėda nežinau ką daryt nes kaip jau ir rašiau Klaipėdoj patikimų loristų nėr schmoll.gif Žodžiu nežinau ką daryt o vest kažkur reikia g.gif

O pas ka planuojat, kaip sakoma iz samovo chudševo išsirinkti samovo lučevo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pievutė @ 2008 05 18, 14:24)
O pas ka planuojat, kaip sakoma iz samovo chudševo išsirinkti samovo lučevo. biggrin.gif

Et vesiu tiesiai pas Kanopkienę g.gif
Atsakyti
O ji dirba vaiku konsultacinej poliklinikoj ar kur kitur, gal kur privaciai priima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pievutė @ 2008 05 18, 16:26)
O ji dirba vaiku konsultacinej poliklinikoj ar kur kitur, gal kur privaciai priima 4u.gif

Kanopkienė KVL lor skyriaus vedėja 4u.gif Bet čia tik pareigos supratimo kažkiek turi nors ai tiesiog aš pripratau prie jos bendravimo būdo be to ji abu mano vaikus operavo adenoidus ax.gif Na o problema mūsų tokia kad reikia dėl infekcijos kokios tai aplankyt okulistą ir lor ax.gif
Atsakyti
Labai dekui uz informacija,sekmes ir Jum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pievutė @ 2008 05 18, 16:58)
Labai dekui  uz informacija,sekmes ir Jum 4u.gif

Jum taippat 4u.gif Va del Jovaišienės dabar pas ją talonų yr sočiai tik imkit g.gif Nors man ji nieko tokio blogo nepadarė aišku jos gydijimo būdui nepritariau naudojausi retai g.gif Su manim ji bendravo labai jau gerai . Bet tie jos plaut pjaut antibiotikai doh.gif Nu užmuša g.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 05 18, 16:09)
Jum taippat 4u.gif Va del Jovaišienės dabar pas ją talonų yr sočiai tik imkit g.gif Nors man ji nieko tokio blogo nepadarė aišku jos gydijimo būdui nepritariau naudojausi retai g.gif Su manim ji bendravo labai jau gerai . Bet tie jos plaut pjaut antibiotikai  doh.gif Nu užmuša g.gif

Nu ir as apie Jovaisiene prisiskaiciau, tai jau gal ir ne, vengiam mes tu antibu. Niekur nerandu kas be Skruto ten dar konsultuoja, gal kartais zinot ax.gif
Atsakyti
Be Škruto Karoso gatvėje dar konsultuoja Kotliarov. Iš patirties galiu pasakyti, kad geriau jau registruotis pas Kotliarovą
Atsakyti
man irgi reikia LOR specelisto gal adresa galeciau gauti ,gali buti ir privatus KLAIPEDOJE .Busiu labai dekinga .Sunui reikia del ausu daznai buna pulinis ausu uzdegimas,gal kas esate susidure su sia beda ?ar turejote operacija kur deda i ausi drenazus skyciui prateketi,kokios pasekmes ar geriau del klausos laukiu patarimo ir nuomoniu
Atsakyti
QUOTE(Lauretėlė @ 2008 06 10, 01:08)
Be Škruto Karoso gatvėje dar konsultuoja Kotliarov. Iš patirties galiu pasakyti, kad geriau jau registruotis pas Kotliarovą

Nu visiska nesamone... schmoll.gif Buvau susidurusi su abiem gyd. Skrutas zymiai geresnis, ir labiau ismanantis ne Kotliarovas...
Atsakyti