Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

tesiame toliau apie kirpejus Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
kazkaip visos nutilo , ar nemirs musu temele ? 4u.gif
Atsakyti
Mergaites,gal zinot kokia gera kirpeja netoli Savanoriu pr. 4u.gif As su mazu vaikuciu tai nesinori toli trenktis.Norisi kad pastoviai butu po ranka kaip sakoma. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2007 08 03, 18:32)
Mergaites,gal zinot kokia gera kirpeja netoli Savanoriu pr. 4u.gif As su mazu vaikuciu tai nesinori toli trenktis.Norisi kad pastoviai butu po ranka kaip sakoma. ax.gif

O Sarma Style nenorit pabandyti ?
Atsakyti
Bliamba geda,bet nezinau kur cia yra.Ar tik ne vokieciuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2007 08 04, 09:32)
Bliamba geda,bet nezinau kur cia yra.Ar tik ne vokieciuose g.gif

Yra savanoriu pr. 1 4u.gif http://www.kirpyklos...i...ge&kid=1164
Atsakyti
Nu as turbut anoj tavo parekomenduotoj kirpykloj apsistosiu biggrin.gif Aciu tau didelis didelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2007 08 04, 10:12)
Nu as turbut anoj tavo parekomenduotoj kirpykloj apsistosiu biggrin.gif Aciu tau didelis didelis 4u.gif

Nera uz ka mirksiukas.gif
Papildyta:
Dar yra vienas superinis kirpejas Tomas wub.gif Nerealus vaikinas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2007 04 21, 15:14)
kažin kaip Mindaugas (Debesėlis) kerpa,gal robertas žinos  g.gif ar su garbanotais plaukais galima ką nors įdomesnio padaryti  g.gif


Sveikos, gal kas nors žino apie Mindaugėlį, pries kelis metus aš pas jį kirpausi, labai patiko, bet jis išvyko. Ar čia minimas tas pats, t.y. Mindaugas Žemaitis? Būčiau dėkinga už atsakymą ir kontaktus bigsmile.gif
Atsakyti
nu apie kuri cia mindauga (1 turi savo salona kitas dirba salone) . o dar yra tomas vienas jaunas tamsus kitas senas sviesus. siaip asmeniskai nei vieno is ju nepazistu tik kalbu girdejau. siaip vilniuje yra toks geju klubas kur visi kirpejai tusinasi, as dar nekarto nebuvau.
Atsakyti
Aš iš Rimdžiaus!
SUPER MEISTRAS! Esu sužavėta jo darbu. Palikau 50lt. arbatos.
Sumokėjau du šimtus už kirpimą ir dažymą. Labai fainas, labai profesionalus ir nepasikėlęs. Dirba tobulai ir nebrangiai. Viskas. Esu jo gerbėja ir klientė visam laikui. Nes jis padarė tai, ko kiti meistrai niekaip nesugebėjo padaryti. Pakeitė mane radikaliai ir negaliu atsižiūrėti į veidrodį, atsidžiaugti smile.gif
Rimdžius išpildė mano svajonę seną smile.gif)))
Atsakyti
thumbup.gif drinks_cheers.gif smagu girdet kad tau patiko, tikrai laukiau tavo ispudziu. O kokia spalva dazeisi ir kaip apkirpo, jei gali papasakok. ax.gif Ar pati pasakei ko nori ar jis tau pasiule?
Atsakyti