Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

kadangi jau sulaukiau klausimų kiek uždirbu tiek arbatos palikinėdama, pasakysiu ir čia, kad daugiau klausimų nekiltų: arbata - žmogaus įvertinimas. Taip aš išreiškiau savo padėką. Nes buvo toks jausmas, kad jis skaito mano mintis ir tobulai man tiko. Labai džiaugiuosi atradusi jė po daugybės ieškojimų. Jau galvojau, kad su manimi kažkas negerai ir buvau įsivariusi kompleksą tongue.gif
Taigi,edre, atsakau. Žinok, jis labai subtiliai paklausė ko norėčiau aš minimaliai pasakiau, o jis ATSPĖJO ko aš noriu. Tiksliau, mūsų nuomonės kaip turėčiau atrodyti - sutapo smile.gif
Keičiau plaukų spalvą (buvo labai sudėtingas dažymas, po mėnesio darkart eisiu ir tik tada matysi galutinis rezultatas) ir kirpimas buvo.
Esu visškai patenkinta rezultau ir negaliu į save atsižiūrėti smile.gif)))

Kada tu eisi, edre? smile.gif
Atsakyti
as irgi taikausi i Rimdziu,pries kiek laiko reik uzsirasyt,nes dar noriu pasiauginti karcius biggrin.gif
Atsakyti
Gali jau dabar užsirašyti - spėsi atauginti kol ateis tavo eile tongue.gif
Atsakyti
o tai kiek cia menesiu?
Atsakyti
dabar jau spaliui vyksta užrašymai biggrin.gif
Atsakyti
nu tai man lapkriciui kaip tik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 08 04, 22:15)
nu apie kuri cia mindauga (1 turi savo salona kitas dirba salone)  .  o dar yra tomas vienas jaunas tamsus kitas senas sviesus.  siaip asmeniskai nei vieno is ju nepazistu tik kalbu girdejau. siaip vilniuje yra toks geju klubas kur visi kirpejai tusinasi, as dar nekarto nebuvau.

Ankščiau jis dirbo Laima lux salone Konstitucijos prospekte, paskui išlėkė i Angliją.
Atsakyti
kur tas Rimdzius dirba, apie kuri cia jau tokios legendos sklando? g.gif ir ar is tikruju verta pas ji eit?

beje, gal kas galit ka nors pasakyt apie "sarma style" savanoriu arba vytenio/vivulskio gatvej?

siaip ieskau gero salono (kur ir kainos nesikandzioja, ir apsikirpt, ir nagucius,antakius susitvarkyt butu galima) vilniuj ir geriausia kur nors naujamiestyje arba senamiestyje. Gal kas turit kokiu pasiulymu? aciu smile.gif
Atsakyti
o kiek kainuotu tarkime pusilgiu plauku iskarpymas pas rimdziu ? kiek kainuoja plauku dazymas smile.gif ? labai jau neitiketini atsiliepimai apie ji wink.gif
Atsakyti
RIMDŽIUS YR LABAI LABAI BLOGAS, PLĖŠIKAS IR NIEKS NEIKIT PAS JĮ hihihi.gif IR TAIP SUNKU PAKLIŪTI DABAR, O KAI VISOS SUSIRINKS, TAI KAS DĖSIS? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 08 05, 12:43)
as irgi taikausi i Rimdziu,pries kiek laiko reik uzsirasyt,nes dar noriu pasiauginti karcius biggrin.gif

Aš šiandien skambinausi , tai mane užrašė TIK rugsėjo 20 dienai doh.gif

QUOTE(anafi @ 2007 08 05, 20:47)
o kiek kainuotu tarkime pusilgiu plauku iskarpymas pas rimdziu ? kiek kainuoja plauku dazymas smile.gif ? labai jau neitiketini atsiliepimai apie ji wink.gif

Už kirpimą ir dažymą 170-200 Lt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Getaute @ 2007 08 05, 20:09)
kur tas Rimdzius dirba, apie kuri cia jau tokios legendos sklando?  g.gif  ir ar is tikruju verta pas ji eit?



Rimdžius dirba FIGARO salone, Gedimino 9 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 08 05, 13:33)
kadangi jau sulaukiau klausimų kiek uždirbu tiek arbatos palikinėdama, pasakysiu ir čia, kad daugiau klausimų nekiltų: arbata - žmogaus įvertinimas. Taip aš išreiškiau savo padėką. Nes  buvo toks jausmas, kad jis skaito mano mintis ir tobulai man tiko. Labai džiaugiuosi atradusi jė po daugybės ieškojimų. Jau galvojau, kad su manimi kažkas negerai ir buvau įsivariusi kompleksą tongue.gif
Taigi,edre, atsakau. Žinok, jis labai subtiliai paklausė ko norėčiau aš minimaliai pasakiau, o jis ATSPĖJO ko aš noriu. Tiksliau, mūsų nuomonės kaip turėčiau atrodyti - sutapo smile.gif
Keičiau plaukų spalvą (buvo labai sudėtingas dažymas, po mėnesio darkart eisiu ir tik tada matysi galutinis rezultatas) ir kirpimas buvo.
Esu visškai patenkinta rezultau ir negaliu į save atsižiūrėti smile.gif)))

Kada tu eisi, edre? smile.gif

Siaip tai klausimu KIEK UZDIRBI tikrai nesulaukei schmoll.gif bent jau neradau niekur tokio klausimo nei apie arbata, nei dar apie kazka. Nes kiek kas palieka tai cia jos asmeninis reikalas.
As klausiau taves apie dazyma ir kirpima, mano klausimas buvo aiskus.
O as jau pas ji buvau.
Atsakyti