Įkraunama...
Įkraunama...

Bambutės priežiūra

virksteles liekana nukrito tik 16-a para, nors priziurejome pagal taisykles - su kalio permanganato 5 proc. tirpalu ir spiritu.. sesute sake kad pirma karta mate, kad taip ilgai laikytusi blink.gif
Taciau dar po 2 savaiciu bambute uzgijo. Tada ejome pas chirurga ir jis nustate nedidele bambos isvarza, tai patare tiesiog dazniau ant pilvo guldyti mazyli
Atsakyti
Mums virkstele nenukrito iki vaikucio 16dienos, tai as nerimavau, kad pradejo lengvi puliukai lyst, tai nulekiau su mazute pas seimos gydytoja ir ji labai graziai ja nueme, nes jau kabejo, bet vis nenukrito. Per mazai valiau su spiritu, nes man ten labai baisiai atrodydvo, tai nelysdavau giliai, po tuo segtuku, galvodavau, kad mazutei skaudes. O pasirodo reikia giliau su spiritine vatyte vis pavalyti ir butu nukrite greiciau.
Atsakyti
Mums po 12dienų nukrito, labai jau nerimavau blush2.gif , bet užtat švariai atsidalino drinks_cheers.gif , dar per 3 dienas sugijo (baigėsi visokios rudos teplionės), lb svarbu tais spiritukais valyt (2-3 kart per dieną), ir pirmą vonelę visgi su kalio permanganatu pasidarėm (na kad jau garantuota dezinfekcija būtų).
Atsakyti
Mum virkstele nukrito 4diena.man seseles ir gydytoje liepe valyti bambute tik virintu vangenuku,ir jos kol mes gulejom ligonineje visada vale tik vrintu vandeniu.
Atsakyti
Mums tai virkstele sesele labai graziai "nusuko", sekancia diena po grizimo namo, tai taip iseina kad tai buvo ketvirta para. Gimdymo namuose liepe valyti su virintu vandenuku, bet sesele patare su 1% spiritu, taip daug greiciau uzgyja.
Atsakyti
o mums nukrito 6-a diena, o dar dabar ryte valom spiritu ir uzdeginam kalio permanganatu ,taip sesele liepe
Atsakyti
maniskei taip pat greitai ketvirta para nukrito, ir nieko visiskai nedariau, nereikejo nei jokiu tepaliuku, spirito ir tt. 4u.gif
Atsakyti
mano mergytei jau nukrito virkstele ... o ant bambutes zaizdele ta zaizdele reik su spirituku pridegint,kad gytu? nes as bijau dar prisiliest dar kur netaip uztepsiu tai vaikuciui skaudes g.gif blush2.gif doh.gif
Atsakyti
na mum virkstele nukrito po 7d.per ta laika valydavau tik su virintu vandenuku.po nukritimo,kad nebutu slapia ir greiciau gytu pora kartu patepem su sodocream tepaliuku(tepaliukas skirtas paraudimams nuo sauskelniu gydyti).taip liepe priziurinti sesele.kadangi tai pirmas vaikas tai klausiau seseles patarimo.bambute greit uzgijo.(gyvenam siaures airijoj) biggrin.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(edita1 @ 2008 06 14, 16:33)
na mum virkstele nukrito po 7d.per ta laika valydavau tik su virintu vandenuku.po nukritimo,kad nebutu slapia ir greiciau gytu pora kartu patepem su sodocream tepaliuku(tepaliukas skirtas paraudimams nuo sauskelniu gydyti).taip liepe priziurinti sesele.kadangi tai pirmas vaikas tai klausiau seseles patarimo.bambute greit uzgijo.(gyvenam siaures airijoj) biggrin.gif  smile.gif  4u.gif



o sudocream padeda .reik man pamegint ...nes irgi bet tepu jei isberia o ar padeda bambutei?
Atsakyti
Mums irgi bambutė nukrito 7 parą, valiau tik su virintu vandeniu. thumbup.gif
Atsakyti
as valiau su spiriti ir permanganatu, tai mums uzgijos per gera savaite.
Atsakyti