Įkraunama...
Įkraunama...

Bambutės priežiūra

niu, mamkos, mano manymu viskas dar priklauso nuo virkštelės storio. Juk plonesnė greičiau sudžius.
Mes dar tik tepliojam savąją (spiritas ir kalio permanganatas, bent taip mums liepė.), nes tik penktadienį pasibeldėm į šį pasaulėlį. Tad kada nukris sužinosim vėliau
Atsakyti
mes valeme spititu ir nukrito 5d, paskui vis dar isvalydavau maudant spiritu, kol visai uzgijo
Atsakyti
QUOTE(mamike @ 2008 11 20, 19:57)
Na, aš kaip medikė, gydymu švęstu vandenėliu netikiu. Gydo ir dezinfekuoja spiritas, o su vandeniuku irgi galima, bet nesi apdrausta, kad su nesterilia vata neperneši užkrato ant virkštelės.
Aš savo mažiukei spirituku du kart dienoj valiau, o bendradarbė-vandeniuku, pagal KMUK nurodymus ir ,žinoma, pradėjo pūliuoti...

na as is medicinines puses,esu nieko pries virinta vandenuka-savo maziui taip bambyte ir uzsigydziau,ir niekas nepuliavo ir gan greitai nukrito.
Atsakyti
QUOTE(Rugsejine @ 2008 11 20, 09:08)
Sveikutes mamytes. Pasidalinsim mes savo patirtimi del bambutes.
Ilgai labai nenukrito, nesidare sasiukas, nukritus virkstelei buvo slapiuojanti bambutes, o galutinai viskas susitvarke kokia tik 3-ia svaite.

Is ligonines gavom nurodymas ryta vakara valyti 70 proc. spiritu, israsytu pagal recepta ir pradezinfekavus sausinti kalio permanganatu. Taip ir dareme, bet virkstele buvo stora, todel tas procesas uzsitese - kokia 10 dienu.
Pasirodeme gydytojai jau nukritus paciai virkstelei, taciau bambute slapiavo ir nebuvo sasiuko, todel gydytoja israse "Betadine" tirpala. Ji lasinome i pacia bambute ryta vakara. Po savaiteles uzgijo visai.

Beje o mamyciu kursuose rekomendavo valyti mamos pienu:) Nors as pati nelabai tikiu, kad metodas labai geras.

Sekmes visoms!


as gimdziau anglijoj ir kiek klausiau bambutes jie cia niekuom nevalo, tiesiog laukia, kol nudzius blink.gif mum bambute nukrito 6 diena, bet as kiekviena diena ryte ir vakare lasinau savo pienuka, nes MP geriausias vaistas, ji lasinu maziukui ir i akytes ir nosyte ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spicykimmy @ 2008 11 27, 17:50)
as gimdziau anglijoj ir kiek klausiau bambutes jie cia niekuom nevalo, tiesiog laukia, kol nudzius  blink.gif  mum bambute nukrito 6 diena, bet as kiekviena diena ryte ir vakare lasinau savo pienuka, nes MP geriausias vaistas, ji lasinu maziukui ir i akytes ir nosyte ir  viskas  thumbup.gif

taip taip mamytes pienukas pats geriausias vaistas nuo visko thumbup.gif bet del bambutes tikrai nezinau g.gif na manau blogiau tikrai nepadarysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal jau kur buvo rasyta, bet as labai noriu paklausti, kelinta diena jusu vaikiukam nukrito virkstele, nes mums jau 11 paru, o virkstele ne krust g.gif
Atsakyti
solerna, man lygiai tas pats - irgi va 11 dienu jau o virkstele nekrenta ... nervuoja... liepe kalio peragnatu ir spirtiu valyti. Valom. Bet nekrenta. Stora ji ar ka? As valau netgi iekviena pervystima, gaiunasi kokie 8 kartai paroje...
Atsakyti
Na štai, mano mažiukei praėjusią naktį nukrito virkštelė smile.gif taigi gaunasi, jog 8-ą parą. O jos virkštelė tai ypatingai stora buvo. GN sakė valyti spiritu ir prideginti kalio permanganatu. Na va taip ir darėm, aš dar kartais su vandenilio peroksidu praplaudavau.
Atsakyti
As irgi i diena po keleta kartu su peroksidu ir spirituku, dar po to kaliu, o pabaigoj netgi miltukais tokiais pabarstau, kur gyd. israse, bet kaip nekrenta, taip nekrenta schmoll.gif Na, bet bambute neparaudus, viskas lyg ir tvarkoj, vienu zodziu mes vis dar laukime doh.gif Sake gyd., kad i laukeli negalima, kol bambyte nenukris, o taip jau norisi sviezio oro rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(solerna @ 2008 12 01, 12:57)
As irgi i diena po keleta kartu su peroksidu ir spirituku, dar po to kaliu, o pabaigoj netgi miltukais tokiais pabarstau, kur gyd. israse, bet kaip nekrenta, taip nekrenta  schmoll.gif  Na, bet bambute neparaudus, viskas lyg ir tvarkoj, vienu zodziu mes vis dar laukime  doh.gif  Sake gyd., kad i laukeli negalima, kol bambyte nenukris, o taip jau norisi sviezio oro  rolleyes.gif


Nepergyvenk, būna gi kad ir 14-ą dieną nukrenta smile.gif Kažkaip man šįkart tikriausiai pasisekė, nes su antru tai irgi niekaip nenorėjo virkštelė kristi. O po to dar gydytoja paėmė ir nusuko blink.gif Pradėjo aiškinti, kad jau seniai turėjo nukristi ir t.t. Va tada tai pakraujavo, pradėjo šlapiuoti ir mes išvažiavom į ligoninę. O ten jau ir stafilokoką rado. Tik va kur mes jį pasigavom, tai jau neaišku.
Šįkart kažkaip neblogai mum ji gijo. Bet mes ir pirmą kartą maudėmės tik penktą dieną. Nežinau kas čia tos įtakos turėjo. Ar tai, kad labai nemirkiau ir nešlapinau tos virkštelės. Bet valydavau du kartus stabiliai. O trečią kartą nebent jei matydavau, kad bambutė labiau pašlapusi ar daugiau tų nešvarumų.
Atsakyti
Na mes kai gizome is Kauno kliniku tai maudem voneleje su silpnu azuolo zieves nuoviru skiestu virintu vandenuku,tai virkstele nukrito po 7dienu thumbup.gif bet su tais valymais doh.gif doh.gif doh.gif knygose rase ir klinikose sake su virintu vandenuku valyti,valiau,tai kai nukrito virkstele ,pulinukus pamaciau ir isigandau blink.gif tai vyras peroksido truputi uzpyle,paputavo,poto spirituku,poto kalio pepmanganato tirpalu pravale,vaikas neverke thumbup.gif ,o kai sesele apsilanke,pasakiau,kad vandeniu valiau tai kai i nesveika paziurejo,pasake valyti su spiritu ir kalio.. tirpalu,tai dabar siuo darbu uzsiema vyras,tfu,tfu, graziai gija. mirksiukas.gif na ir maudom dabar kas antra diena ir i vonele kelis lasus kalio...tirpaliuko ilasinam.Sekmes mamytes!!! 4u.gif VISKAS BUS GERAI
Atsakyti
Nu ir as jau pasigirsiu, paemiau ir nusukau ta virkstele, kaip nekeista, labai lengvai man tas pavyko, jau turbut to ir tereikejo blink.gif Dabar jau viskas ten visai neblogai atrodo, kaip sasiukas, bet vis tiek valau kaip valiusi, kol visiskai uzgis rolleyes.gif
Atsakyti