Įkraunama...
Įkraunama...

Bambutės priežiūra

QUOTE(rug @ 2007 05 14, 13:38)
blink.gif spirito servetėlės? ale kur pasaulis ritas doh.gif dar tokio negirdėjau blush2.gif  biggrin.gif  vandenukas- netinka, reik gi, kad šašas kuo greičiau užgytų ir nusivalytų. ale tai kuo jie ten tuos vaikus gydo? atsimenu, buvau airijoj, tai vaikai be kepurių sausį, motkis su cizom dantyse doh.gif sorry, nukrypau. paimk bent degtinės ar spirito, gi ruskose pardėse visko galima gaut. gal net ir tos zelionkės. reik pridegint ir išdžiovint kol užgis mirksiukas.gif


tai tokios mazytes spirite serveteles, vienkartinio naudojimo,gavau gimdymo namuose, bambutei valyt. sakai po nukritimo irgi spiritu valyt g.gif , tai as tada jomis toliau ir valysiu unsure.gif

o del airijos-tikra tiesa blink.gif , didzioji dalis motinu - pijokes, is pasalpu gyvena, vaikai murzini, pliki ziema, vasara...
Atsakyti
QUOTE(Imen @ 2007 05 12, 14:55)
as jau pradedu galvot,kad mums kazkas negerai verysad.gif , jei iki pirmadienio taip laikysis eisim pas daktariuku, nes ir pampersas trina ta galiuka, toks vaizdas, kad kazkokia po ta padziuvusia virkstele- zarnele gyva unsure.gif , nu man kaip neramu...

Atlenk pamperso kraštą, mano žmona taip darydavo ir man taip liepdavo biggrin.gif Jokių problemų nebuvo 4u.gif
Atsakyti
aš paplaudavau aplink virkštelė su vandenuku virintu, su vatyte, ir su sausa vata nuvalydavau paskui vis pasukdavau, ir po 10 dienų daktarytė nusuko, nes jau vos laikėksi, labai bijojau pati sukti, tai padėjo. paskui tepiau su žaluma, pas mus buvo krujuko, ar tai skysčio rudo tokio bet tai normalu, gydytoja liepė tept žaluma ir viskas užgijo, uždžiūvo, liko graži bambutė ax.gif kad nesitrintų į pampersą, teisiog užlenk priekį ir tada pampersą užklijuok, tuomet visai neličia tos bamutės, kol gyja nenreikėtų bodžiuko dėti, odelė kvėpuoti turi kelnytes ir bliuzelę kad bamba matytūsi, namusoe bent jau, į laukutį tai geriau aišku šiltai, kad ir su bodžiuku, niekas neatsitiks tam bambuliui ax.gif
Atsakyti
o mums praeojo jau trylika dienu, o virkstele dar laikosi blink.gif Na reiks pabandyti pasukti pagal laikrodzio rodyle. Nezinojau kad taip reikia, mat esam Londone niekas manes to nemoke.
Atsakyti
mums jau 7 savaites ir bambute dar slapiuoja, siandien net kraujo buvo, nesuprantu gal as nemoku priziureti, ir valiau su vandenuku kaip liepe londono gydytojai, nukrito tai greitai, bet neuzgijo dar vis. As jau visai supanikavau, kaip skirtingai visi patarineja, tai su spiritu, tai su pudra...
Atsakyti
QUOTE(Imen @ 2007 05 12, 13:06)
sveikos mamytes 4u.gif ,

musu maziukui jau savaitele, bet dar esame su bambute. Vakar pastebejau jo bodziukus pasiteplioje ruda spalvele ties bambute, ir pati bambute kaip pakraujavusi, ar kas ten darosi po ta padziuvusiu galiuku. Labai issigandau, ir noriu pries pradedama dar labiau nerimaut paklaust jusu,

...kada jusu mazyliui nukrito bambute? ir kaip tai vyksta?

galbut tai visiskai normalu, krentant tai nereikalingai bambutes daliai turi biski kaip ir pakraujuot?

Mums nukrito gal po 5 dienu,kazkaip labai jau greitai.Gal pasitark su gydytoja,nes jai kazkas negerai tai ir maudyti negalima.Sekmes,viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(edasgi @ 2007 06 11, 00:22)
Mums nukrito gal po 5 dienu,kazkaip labai jau greitai.Gal pasitark su gydytoja,nes jai kazkas negerai tai ir maudyti negalima.Sekmes,viskas bus gerai thumbup.gif

maudyti galima, tik negalima labai slapinti, o po to issausinti reiketu su spiritu
Atsakyti
mano mazajai bambute nukrito kai ji buvo savaites ir keturiu dienu ir dabar bambute tepam vandenilio peroksidu, taip patare gydytoja smile.gif
Atsakyti
Labuka,as esu ka tik iskepta mamyte,mano mazajai tik 5 dienos.Ir noriu paklausti,kaip taisyklingai priziureti bambyte,nes man liepe tik virintu vandeniu apvalyti ir viskas.Ar reikia naudoti spirita ir permanganata?Labai dekui is anksto uz atsakyma smile.gif
Atsakyti

QUOTE(Gintarex @ 2007 06 19, 15:06)
Labuka,as esu ka tik iskepta mamyte,mano mazajai tik 5 dienos.Ir noriu paklausti,kaip taisyklingai priziureti bambyte,nes man liepe tik virintu vandeniu apvalyti ir viskas.Ar reikia naudoti spirita ir permanganata?Labai dekui is anksto uz atsakyma smile.gif


na mums uzteko tik spirito smile.gif musu bambute db va tokia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nors ispradziu tai oj kaip pergyvenau, galvojau kazka netaip darau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarex @ 2007 06 19, 13:06)
Labuka,as esu ka tik iskepta mamyte,mano mazajai tik 5 dienos.Ir noriu paklausti,kaip taisyklingai priziureti bambyte,nes man liepe tik virintu vandeniu apvalyti ir viskas.Ar reikia naudoti spirita ir permanganata?Labai dekui is anksto uz atsakyma smile.gif


Sveikinu.. wub.gif O virinto vandenuko tikrai neužteks, žinau atvejį, kai valant tik virintu vandenuku labai ilgai bambutė gijo...Mes valėm spirituku kartą per dieną ir labai greitai užgijo, be jokių problemų...

O nukrito mums 4 dieną... thumbup.gif
Atsakyti
Na va, pametem vakar mes irgi jau virkstele 4u.gif
o dabar tas likes sasiukas kur paskui dings? Ar jis uzsitraukia bambukeje ar kaip g.gif
Atsakyti