Įkraunama...
Įkraunama...

Kas sunkiausia vaiko iki metų auginime?

Ligos, bemiegės naktys, pagalbos stoka iš artimųjų ( kurie mano, kad viską viską turi padaryti pati mama, nors ir mirtų: bet nei piršto nepajudins, kad padėtų)
Atsakyti
QUOTE(ŠaVa @ 2012 10 25, 11:19)
Ligos, bemiegės naktys, pagalbos stoka iš artimųjų ( kurie mano, kad viską viską turi padaryti pati mama, nors ir mirtų: bet nei piršto nepajudins, kad padėtų)

Uzjauciu kad taip jauciates, tikriausiai sunku...toks jau tas mamos darbas, vein pasiaukojimas =]
Sunkiausia kai vaikas verkia ir nezinai del ko ir neina nuraminti doh.gif megstu tvarka, tai dabar sunku ja palaikyti kai maziuke vis zindoma o vyresnioji siaubia namus.
Atsakyti
Tos bemieges naktys ir aisku pilvuko diegliai,bet mazai jie mus vargino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2012 10 29, 12:24)
Tos bemieges naktys ir aisku pilvuko diegliai,bet mazai jie mus vargino ax.gif

Bemieges naktis..pilvukas..dantuku dygimas..
Atsakyti
Kol kas tik pilvukas pakankino mus
Atsakyti
Labiausiai kankina tai, kad niekaip negaliu išsimiegoti... Be to, mano mažoji labai blogai miega tada, kai miega ne savuose namuose - tada, kai kur išvažiuojam pas draugus ar pas tėvus... sad.gif
Atsakyti
As irgi niekaip neissimiegu,anksti keliasi apie 6-7. O kartais ir anlsciau nubunda.doh.gif Miegoti velai eina, o as dar veliau. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatinha2: 25 liepos 2013 - 11:11
Maniskei du menesiukai. Kol kas laukiu, kol kas nors bus sunku, kol kas niekas nesunku. Naktimis keldavausi daznai jau nestumo metu ir kazkaip visada nereikedavo daug miego, taip kad tie naktiniai maitinimai man ne problema.

Pilvuka kai skauda tai irgi panesioju mazute, pamankstinu, ir padeda jai. Bet kadangi ji tik krutimi maitinta, tai nebuvo dideliu pilvuko problemu.

Bijau tik dantuku kalimosi, kai jau laikas bus...
Atsakyti
Na nezinau, man bent jau dabar visai viskas yra lengva wub.gif smile.gif Jokio sunkumo nejauciu. Per beveik 6men.buvo tik viena apybemiege naktis. Mano princese nera is tu lengvuju vaiku, bet neturiu kuom skustis. Buna, kad nemiega, nu bet ar cia problema? - man NE smile.gif Buna pazirzalioja, visko buna kaip ir pas visus. Dievinu savo mazyle ir man viskas ka ji daro - miega, nemiega, pyksta ar ne yra vienas dziaugmas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvacioke1 @ 2013 07 31, 12:24)
Buna, kad nemiega, nu bet ar cia problema? - man NE  smile.gif

biggrin.gif Sauna, kad toks poziuris. Maniskis iki 5 men. buvo auksas, nekalbu apie tai, kad kas nakti po 2 val. kaip laikrodukas budavo zvalus, bet ramus, taciau kai prasidejo dantu dygimas ir prasidejo musu linksmoji naktine programa, o daznai ir dienine, ir viskasi tesesi iki 3 metu... Tai man buvo tikrai didele problema, nes eiti i darba numigus vos pora valandu tai prasilenkia su visomis normomis sad.gif
Atsakyti
Nuo pat pirmų dienelių naktinio ramaus miego nematau smile.gif kmeldavausi naktimis 9 - 15 kartų, dienom miegodavo po 20 min retais labai atvejais 2 val. Dabar mums 8 mėn. keliuosi 4 kart naktį, diena pamiegam po du kartus po pusvalandį. Laukiu nesulaukiu,kada išsimiegosiu. Kai esu nukankinta parų paras,tai niekas džiaugsmo nebesuteikia schmoll.gif 4u.gif Abu mano vaikučiai ne piragai biggrin.gif
Atsakyti
Mus labai labai kankino pilvuko diegliai ir jokie vaistai nepadejo doh.gif ,o ju isbandyta buvo tikrai daug!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaliass: 26 rugpjūčio 2013 - 08:04