Įkraunama...
Įkraunama...

Kas sunkiausia vaiko iki metų auginime?

Sunkiausia, turbūt, kad vaikiukas nesupranta "palauk". Tiksliau - supranta porai minučių, o po to vėl reikalauja "ma-a-a-a-am-o-o-o-o-s" doh.gif
Atsakyti
Sunkiausias ir baisiausias prisiminimas buvo pirmosios ligos, nors tos ligos ir nerimtos, temperatura slogute, bet kai serga maziukai tai ir naktys bemieges ir dienos dvigubai varginancios
Atsakyti
QUOTE(Anciute @ 2014 09 07, 14:50)
Sunkiausia, kai vaikas suserga, visa kita tik laikini "nepatogumai"  smile.gif

visiskai sutinku 4u.gif
net juokinga kaip kitos raso, kad oj jau 3men.kaip neissimiegojau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiminga_saule @ 2014 09 13, 20:18)
visiskai sutinku  4u.gif
net juokinga kaip kitos raso, kad oj jau 3men.kaip neissimiegojau... doh.gif

As irgi sutinku, kad sergantis vaikas tai yra sunkiausia auginimo dalis. O jei serga keli vaikai ir dar reikia i logonine ir vyro kaip tyc nera salia tuo metu, tada nors nusisauk ( nera kam palikti vaiko, arba nera su kuo issiusti vaiko i ligonine)

O del nemiegojimo...nesutinku. Tikriausiai neauginate vaiko kuris laaabai nemiega. As pazystu drauge, kuri dienomis net stovedama su vaiku ant ranku snausdavo, nes naktimis visiskai neissimiegodavo tongue.gif
Atsakyti
Rutina.
Atsakyti
Aišku, kad sunkiausia kai vaikas serga. Manau, kad kiekviena su tuo sutiktų.Tada atrodo, kad viską ištvertum, kad tik nebesirgtų ir pasveiktų.
Man asmeniškai sunkiausia nuolatinis neišsimiegojimas naktimis. Juk kai esi pailsėjusi ir dienos rūpesčius daug lengviau pakeli.
Atsakyti
Taip, vaiko liga seimoje yra didele beda, bet man, kaip mamai auginusiai iki 3 m. naktimis nemieganti vaika, tai buvo didziausia tragedija ir vien del to dar ilgai nesiryzome antram vaikui. Ir nereikia sakyti, kad tai laikina, kai tom paciom akim reikia eiti i darba ir visa diena dirbti, o ponaitis diena 3-4 val. miega pietu miega. Kiek daktaru ismaisem, visu buvo vienodas atsakymas - toks vaikas, toks jo augimas. Bandem ir su sviesa miegoti, galvojom gal tamsos bijo, ir savo lovoj guldem ir su namiskiais pykomes, nes vadino tevais nevykeliais ir t.t... Dabar laukiuosi ir meldziu tik vieno, kad tik vaikas miegotu naktimis unsure.gif
Atsakyti
Man sunkiausia atrodo kad kartais nesuprantu kas tam vaikui yra smile.gif tai kai gales pasakyti bus lengviau. O problemu ar laiko stoka tai visad jausime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grasilė @ 2014 09 15, 10:51)
Aišku, kad sunkiausia kai vaikas serga. Manau, kad kiekviena su tuo sutiktų.Tada atrodo, kad viską ištvertum, kad tik nebesirgtų ir pasveiktų.
Man asmeniškai sunkiausia nuolatinis neišsimiegojimas naktimis. Juk kai esi pailsėjusi ir dienos rūpesčius daug lengviau pakeli.

drinks_cheers.gif pritariu 100%.Labai priklauso gyvenimo kokybė nuo išsimiegojimo.
Atsakyti
Naktinis neišsimiegojimas ir nuolatinis vaikučio neramumas, kai pilvuka skaudėdavo, poto dantukai dyko unsure.gif
Atsakyti
mums sunkus metas buvo diegliai, o siuo metu dantu dygimas, pradejo dygti anksti ir skausmingai.
Atsakyti
neissimiegojimas ir aisku ligos
Atsakyti