Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, beretės suaugusiems ir vaikams

ggia, aš irgi nešioju gripkę, bet kepurių tikrai nemėgstu. Jeigu šalta, tai striukę su kapišonu užsidedu arba kokį šalį ant galvos užsivinioju. Kepurė šiuo atveju jokia tau nepadės, nes tikrai (mano manymu) atrodytum ne kaip. Na, bet čia skonio reikalas. Dar galiu pasiūlyti ausines wink.gif 4u.gif
Atsakyti
salius tai ir as nesioju, nes nesugalvoju geresnes iseities
ax.gif
bet va galvoju gal kas kokia ideja turi....
pasisiuvau kailinius su kapisonu biggrin.gif
Atsakyti
Kailiniai su kapisonu thumbup.gif
As irgi tokius turiu, neatsidziaugiu
Atsakyti
Sveikos,

Žiūrinėju internete megztų arba nertų kepurių, skrybėliukų, tai radau šitą saitą: Kepurės. Nu ten kai kurios kepurės tokios, kad miriau pamačiusi hah.gif
Bet iš esmės tai vienas kitas variantas neblogas. Nors pasiknaisiojus tiek po rusiškus, tiek po vakarų šalių saitus, susidaro įspūdis, kad rusiškas mentalitetas vistik mums artimesnis ax.gif Nu ten kur kas daugiau įdomesnių dalykų rasti galima. O vakarietiškuose saituose tai toks vaizdas, kad numezgė bilekokią kepalušą ir jau deda į internetą, mol, va kaip fainai numezgiau schmoll.gif
Nu čia mano tokia kategoriška nuomonė tongue.gif
Atsakyti
viDusia, visiskai sutinku. Siame saite is tokios daugybes patiko vos kelios kepurytes.
Atsakyti
Vidusia,ačiū,pakėlei nuotaiką thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
na, jo kepurytes.... cry.gif
Atsakyti
merginos, gal kas turit nuorodu su beretem? Labai reik cry.gif
Atsakyti
Pabandyk www.melissa.ru forume, ten tikrai bus
Atsakyti
....dar gali užeiti www.osinka.ru foruma
Atsakyti
Gal kas pavyzdukų turit? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės
Jau ausytėm šalta norėčiau nusinert kepurę tokią su ausim bet kad schemutės kokios reikėtų.Gal kuri kur nors ir matėt?
Atsakyti