Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

Blizge, gal po kurio laiko reflesa issiugdysi pasilenkt ir palist po gartraukiu smile.gif
Pradzioj prisimint reikia. As tai pabijojau, tokia esu, kad uz visu kampu kliunu smile.gif Del to ir lovos nepirkau tokios, kur dabar madoj, kur remas uz ciuzini platesnis ir kampai atsikise biggrin.gif
Atsakyti

Vikusia, atsakau i tavo klausimus smile.gif
1. Kas patogiau ir ką labiau naudojat, stalčius ar ištraukiamus konteinerius??

Manau reikia ir to ir to, i konteineriu desi indus su visokiom kruopom, makaronais ir pan., o i didelius stalcius puodus, keptuves, plastmasines dezutes
Turejau virtuve, kur apacioj buvo spinteles, dabar darysiu tik stalcius ir koki viena konteineri, atsibodo keliais prie tu spinteliu slauziot ir is gilumos puodus traukti smile.gif

2. Kurios pakabinamos spintelės praktiškiau, vertikalios ar horizontalios, norėčiau pabrėžti kad klausiu ne kurius gražiau, bet būtent kurios praktiškiau..

Man geriau vertikalios, nes esu neauksta, ir atidarius horizontalia spintele sunku pasiekt ja uzdaryt, ypac virsutine, jeigu jos dviem eilem.Isbandziau pas draugus, nenoriu

3. Ar naudojat ir ką dedat į didžiasias spintas??
Neturejau, ir nesidarysiu turbut, gal ju reikia kai vietos nedaug virtuvej...
O tu kaip rasei, kad virtuve pas tave bus nemaza, tai gal uzteks tu apatiniu spinteliu, pakabinamu daug nereikia, kad nebutu per daug apkrauta.O projektuotojui nebijok issakyti savo nuomone, aisku, kad jam lengviau padaryti pagal standarta, bet tau toj virtuvej "gyvent" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2007 08 15, 10:15)
O man sake baldu projektuotoja, kad dujines 75 cm g.gif  g.gif

Siūlau pasiskaityti pačią gartraukio intrukciją -bent mes joje radom atstumus, kurie turi būti išlaikomi kabinant gartraukį. Neatsimenu, kiek bet nuo dujinės viryklės gartraukis turi būti kabinamas didesniu atstumu, nei nuo elektrinės. Jeigu atmintis nepaveda, tau atstumai tokie: 55 ir 60 cm.
Meistras, kuris kabino, siūlė kitus atstumus, bet aš primygtinai laikiausi gamintojo nurodytųjų.
Atsakyti
QUOTE(salomena @ 2007 08 16, 20:38)
Vikusia, atsakau i tavo klausimus  smile.gif
1. Kas patogiau ir ką labiau naudojat, stalčius ar ištraukiamus konteinerius??

Manau reikia ir to ir to, i konteineriu desi indus su visokiom kruopom, makaronais ir pan., o i didelius stalcius puodus, keptuves, plastmasines dezutes
Turejau virtuve, kur apacioj buvo spinteles, dabar darysiu tik stalcius ir koki viena konteineri, atsibodo keliais prie tu spinteliu slauziot ir is gilumos puodus traukti  smile.gif

2. Kurios pakabinamos spintelės praktiškiau, vertikalios ar horizontalios, norėčiau pabrėžti kad klausiu ne kurius gražiau, bet būtent kurios praktiškiau..

Man geriau vertikalios, nes esu neauksta, ir atidarius horizontalia spintele sunku pasiekt ja uzdaryt, ypac virsutine, jeigu jos dviem eilem.Isbandziau pas draugus, nenoriu

3. Ar naudojat ir ką dedat į didžiasias spintas??
  Neturejau, ir nesidarysiu turbut, gal ju reikia kai vietos nedaug virtuvej...
O tu kaip rasei, kad virtuve pas tave bus nemaza, tai gal uzteks tu apatiniu spinteliu, pakabinamu daug nereikia, kad nebutu per daug apkrauta.O  projektuotojui nebijok issakyti savo nuomone, aisku, kad jam lengviau padaryti pagal standarta, bet tau toj virtuvej "gyvent"  smile.gif


Salomena, ačiū labai už nuomonę ir patarimus 4u.gif Visada galvojau, kad sunkiau bus išsirinkti spalvą, tačiau gavosi atvirkščiai - virtuvės spalvas ir stilių jau seniai išsirinkau, o va spintelių niekaip negaliu sudėliot. Labai noriu, kad būtų ne tik gražu, bet ir patogu, ir praktiška.. Ir nesinori mokėti šimtais už "navarotus" kuriais nesinaudosiu.
Merginos dar noriu paklausti, jei nedarote pakabinamų spintelių, ką darote su siena, na ar dedate plyteles, plokštę, ar ne. Juk jei bus plytelės iki pusės sienos, atrodys negražiai, bet jei nebus išvis, tai susidirbs siena. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2007 08 16, 16:54)
Sveikos, virtuvių projektuotojos ir jau esamos gražiųjų virtuvių šeimininkės,
Noriu išgirsti iš Jūsų atsakymą, gal tiksliau, nuomonę.

Mes gaminomės virtuvės baldus pas žmogų, rekomenduotą meistro, dariusio mums apdailą. Buvau nustebinta įvykių sparta: atvažiavo, išmatavo, kitą dieną suprojektavo, dar kitą užsakė medžiagas, po 1.5 savaitės jau beldėsi į duris dėl montavimo. Ir tai dar teisinosi, kad vėluoja, nes atostogų metas lotuliukas.gif Na, man pasirodė tikrai labai spartus procesas, ypač kai prisiskaičiau, kad žmonės virtuvių laukia po 2 mėn. ir daugiau. Šiaip pažiūrėjus baldai atrodo normaliai. Virtuve nesinaudojam dar kol kas, tai kaip dėvėsis, bus matyt ateity.
Manau, kad būtų neblogai turėti kokių nors rekomendacijų ar atsiliepimų apie tuos, kurie jums gamins baldus ax.gif Šiaip privatūs baldininkai labiau suinteresuoti darbo kokybe ir būsimais klientais, nei dirbantys firmose. Juk geriausia reklama - iš lūpų į lūpas smile.gif
Atsakyti
[quote=kristij,2007 08 07, 15:23]
vajee, kaip graziai saldytuvas atrodo. bet dazet ne vien dureles? taip? ir pati saldytuva? pas mus tokia pati maza virtuvele, kazkaip panasiai ir mes planavom darytis baldus, tik tiek, kad ten, kur pas tave kriaukle, pas mus radiatoriai, taigi, kriaukle teks kisti i kampa,o link saldytuvo darysim tik stalvirsi, be jokiu spinteliu apacioj. kazi taip galima?


[quote=anna,2007 08 08, 07:24]
Dar nežinau ar galima, bet aš irgi taip darysiu, tą vietą kur mum padarė radiatorių tai vistiek turiu palikti neuždengtą spintelėm,tai žadu daryt tik stalviršį,apačią palikti tuščią ir vsio..na nebent baldininkų dizaineris kažką sugebės gudriau sugalvot bigsmile.gif


ir man ta pati problema su radiatoriumi doh.gif jis yra priešingoje sienoje nei langas, bet aš jį norėčiau pakeisti, tik kažin ar išeis, nes pasiskambinus į Energiją, pasakė, kad kažin ar įmanoma, mat jie turi pamatyti projektuką, o tada pasakys, ar nenukentės kiti kaimynai, jei pasikeisiu ax.gif
jei nepavyks pakeisti, teks irgi kažką panašaus galvoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liniokas @ 2007 08 17, 09:40)
Mes gaminomės virtuvės baldus pas žmogų, rekomenduotą meistro, dariusio mums apdailą. ...


O koks mazdaug jusu virtuves ismatavimas ir kiek mokejot? blush2.gif
Atsakyti
sveikos mergaites
as cia vel biski i tema ir biski ne. apie indaploves. prisipirkau tu tableciu ir ant pakuotes raso, kad jei vanduo kietesnis nei tiek ir tiek tada papildomai deti druska. kaip jus darote su ta druska. ir gal zinote kur galima testuku gauti vandens kietumui nustatyti ax.gif
Atsakyti
Vikusia, pasiziurek sios temos pacia pirma zinute, kur Jufka nuotraukas sudejo, ten plyteles tik virs orkaites suklijuotos, gal ir nieko taip.Reikia dar tau po virtuviu salonus pavaiksciot, ideju pasiziuret smile.gif
Atsakyti
Jetau kuo toliau tuo sunkiau, ir to noriu, ir ano noriu, ir apsisprest negaliu... Košė galvoj visiška, kuo daugiau gilinuos, tuo daugiau klausimų, jetau jetau išprotėsiu aš su ta virtuve..... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2007 08 17, 12:14)
sveikos mergaites
as cia vel biski i tema ir biski ne. apie indaploves. prisipirkau tu tableciu ir ant pakuotes raso, kad jei vanduo kietesnis nei tiek ir tiek tada papildomai deti druska. kaip jus darote su ta druska. ir gal zinote kur galima testuku gauti vandens kietumui nustatyti ax.gif


4u.gif

Kaip tablecikes,skystis taip ir ta spec.druska yra butina(jos ten susipila apie 1kg)ir ne tik del vandens kietumo;jei nori,kad daiktas tarnautu kuo ilgiau.Taip kaip ir i skalbimo masina dedame miltelius,minkstikli ir nukalkintoja mirksiukas.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ANGELL @ 2007 08 17, 15:51)
4u.gif

Kaip tablecikes,skystis  taip ir ta spec.druska yra butina(jos ten susipila apie 1kg)ir ne tik del vandens kietumo;jei nori,kad daiktas  tarnautu kuo ilgiau.Taip kaip ir i skalbimo masina dedame miltelius,minkstikli ir nukalkintoja mirksiukas.gif
4u.gif

unsure.gif aš tai sakyčiau, kad dedant tabletes nieko daugiau jau nebereikia. 4u.gif
Atsakyti