Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

QUOTE(rtukas @ 2007 09 04, 23:45)
Labas visoms,
Norejau dar paklausti del siuksliadezes, ar patogiau daryti paprasta spintele po kriaukle, ar koki istraukiama arba atverciama stalciu su kibiru. Musu kriaukle kampine, tai gausis visai nemaza spintele ir butu gaila ja visa skirti tik kibirui.  g.gif

Aciu uz atsakymus  4u.gif

Nedaryciau tada toj kampinej, joje labai daug vietos, o siuksliu dezei gaila tiek ploto atiduot, geriau ten daryk lentynas, o salia kriaukles, kitoj spintelej vieta siuksliu dezei. As darysiu istraukiama kaip stalciu, kad arciau dureliu det siuksliu deze, o giliau kibira su bulvem, morkom.
Atsakyti
sveikos mamytes,
rekomendavo zmogu, kuris daro, projektuoja virtuveles... anksciau dirbo VOKE III ilga laika...o dabar dirba vienas....pas ji daug pigiau....zino visas firmas su kuriom bendradarbiauja voke III.... ryt atvaziuoja tai ziuresim kaip kas.... nekantrauju dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(Verseckiukai @ 2007 09 05, 08:18)
sveikos mamytes,
rekomendavo zmogu, kuris daro, projektuoja virtuveles... anksciau dirbo VOKE III ilga laika...o dabar dirba vienas....pas ji daug pigiau....zino visas firmas su kuriom bendradarbiauja voke III.... ryt atvaziuoja tai ziuresim kaip kas.... nekantrauju  dirol.gif

kuriam cia mieste?
Atsakyti
veiksmas vyksta Vilniuje
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Verseckiukai @ 2007 09 05, 16:10)
veiksmas vyksta Vilniuje
smile.gif

gal galima kontaktus į asmeninę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Verseckiukai @ 2007 09 05, 16:10)
veiksmas vyksta Vilniuje
smile.gif

Gal ir as galeciau kontaktus gauti i AZ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmaMO: 06 rugsėjo 2007 - 07:39
as tureciau jo atsiklausti, snd su juo susitinku...pati jo ne kart nemacius...
jei viskas ok duosiu info
cool.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes ! 4u.gif

Gal galit pasidalinti patirtimi kur kas gaminasi virtuves baldelius? Ir kiek mazdaug uz 1 begini metra kainuoja? (Vilniuje)

Mes zinojom tokia nebloga firmele Baldu gama.Bet dabar jos jau nebera... sad.gif Buvom nuvyke i sostines baldus Kalvariju g-vej. Nu bet ten nalabai ka paparojektuot galejo... O kainos sake min ~1400-1500 uz 1 begini metra... Kazkaip man nemazai pasirode.. Ar cia normali kaina?

Aciu is anksto! 4u.gif
Atsakyti
Čia didelė kaina? man už 4,2 m. virtuvę paskaičiavo 20 tūks. blink.gif Čia oficialiai, per firmą.
Atsakyti
na uz 20 000 lt as turbut visus namus apsistatysiu blink.gif biggrin.gif mum 4.63 m. ilgio virtuve padare uz 5450 lt. cia privaciai, bendru vaizdu esu labai patenkinta 4u.gif

na i tuos 20000 lt gal ieina kokia super vufer buitine technika???nu bet vistiek kosmine kaina,na jei kokiam NABUKE uzsisaket,tai tada visai tiketina biggrin.gif siaip visa virtuve mum apie 10000 kainuos,na plius dar stalo reik,saldytuva pirkom SNAIGE uz 1500 lt.,orkaite AEG ir kaitlente ELECTROLUX,UZ JAS SUMOKEJAU 2180 LT. Cia as tokia gera parduotuvyte Zirmunuose atradau, ten nusipirkau orkaite uz 1550 lt.,kuri TOPO CENTRE stovi 1999 lt. thumbup.gif ten su jais deretis galima tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marlena24: 06 rugsėjo 2007 - 10:17
QUOTE(marlena24 @ 2007 09 06, 11:11)
na uz 20 000 lt as turbut visus namus apsistatysiu biggrin.gif mum 4.63 m. ilgio virtuve padare uz 5450 lt. cia privaciai, bendru vaizdu esu labai patenkinta 4u.gif


o tu mūsų nepamiršai g.gif
Atsakyti
tikrai nepamirsau 4u.gif laukiu kol biski patvarkys ta virtuve,galu gale celofana reik nuimt,kuriuo uzdengem baldus,kad neapdulketu,nes dar biski statybos vyksta 4u.gif ale pagalvok tu man,kad virtuve atveze anksciau nei tikejomes,kiek girdejau tai visur visi veluoja tongue.gif
Atsakyti