Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

QUOTE(Deimantukas @ 2007 09 11, 21:30)
oj Gardenija kokias ispudingas virtuves diejau, mano stiliaus thumbup.gif


Ir man tokios labai labai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rumba @ 2007 09 11, 22:43)
Gardenija, man ta pirma virtuvike wub.gif  wub.gif
O antra primena laboratorija. Tokia sterili sterili atrodo smile.gif


Na, antra virtuvike sterili atrodo, nes nera jokiu smulkmenu, detaliu ir t.t. Vaza su vaisiais, dar kokia detale ir butu visai šilta smile.gif
Siaip cia vizualizacijos, tai ir del to steriliau atrodo, nei reale smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardenija: 12 rugsėjo 2007 - 08:47
QUOTE(rumba @ 2007 09 11, 20:43)
be rods akmens mases g.gif

Nieko blogo neturiu pries jas, tik man tos akmens mases arciau sirdies blush2.gif


pas mane irgi Franke, is akmens mases. Privalumai lyginant su metaline turbut tie, kad akmens mases ji ilgiau atrodo "svari", nes metalas greiciau apsinesa riebalais ir t.t. ir dazniau reiktu valyti vien del neblizgancios isvaizdos ax.gif

Trukumas kol kas mano pastebetas tik vienas- viskas labai greit suduzta, jeigu kas apvirsta kriaukleje netycia is indu doh.gif
Atsakyti
Kaip manot ar nieko taip viršutines spinteles sudelioti g.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 09 13, 08:29)
Kaip manot ar nieko taip viršutines spinteles sudelioti  g.gif

man geriausias varianta pasirode:abu viduriniai, ir aplamai man kazkaip ten labai skirtingi virtuves ismatavimai pasirode, tai neisivaizduoju kuris labiau ir tiktu unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane bus panašus variantas, tik viršutines su stiklais, o apatines be. Baldus užsakėm tik dabar laukiam
Atsakyti
[quote=jufka,2007 09 13, 10:29]
Kaip manot ar nieko taip viršutines spinteles sudelioti g.gif


Man labiau du vidutiniai del spintuciu,man kazkaip tvarkingiau uzdaros spintutes, bet spalviskai labai nieko pirmas variantas -rami, silta spalvyte, o ant spintuciu gal tiktu tik lengvi dekoro elementai g.gif
Atsakyti
laba laba, na mergikes savo virtuve ikroviau sitoje temoje http://www.supermama...?...4794&st=492

prasom kaip sakoma akis paganyti, padiskutuoti..kritkuoti ziauriai nereikia, nes as silpnu nervu asmenybe lotuliukas.gif lotuliukas.gif juokauju aisku..kritika priimama bet kokia mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai thumbup.gif O tas didelis langas kaip fainai. O kur užsakinėjot ir kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(ANŽELINA @ 2007 09 14, 13:31)
Labai thumbup.gif O tas didelis langas kaip fainai. O kur užsakinėjot ir kiek kainavo?


virtuve ar langas g.gif lotuliukas.gif

aisku virtuve bigsmile.gif pas garazinius ax.gif kainavo apie 5500 lt', veiksmas Kaune 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2007 09 14, 14:40)
aisku virtuve  bigsmile.gif  pas garazinius  ax.gif kainavo apie 5500 lt', veiksmas Kaune  4u.gif

Labai faina virtuvė, jaukios spalvos mirksiukas.gif Ir kaina tikrai gera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2007 09 14, 13:25)

prasom kaip sakoma akis paganyti, padiskutuoti..kritkuoti ziauriai nereikia, nes as silpnu nervu asmenybe  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  juokauju aisku..kritika priimama bet kokia  mirksiukas.gif

Faina virtuvytė wub.gif ir kiek langų wub.gif ir spalvos tokios šiltos,natūralios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mutti @ 2007 09 14, 13:43)
Labai faina virtuvė, jaukios spalvos  mirksiukas.gif  Ir kaina tikrai gera  smile.gif



QUOTE(ramirėja @ 2007 09 14, 13:55)
Faina virtuvytė wub.gif ir kiek langų wub.gif ir spalvos tokios šiltos,natūralios wub.gif


dekui mergaites wub.gif wub.gif
Atsakyti