Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, beretės suaugusiems ir vaikams

QUOTE(gudrute15 @ 2008 02 29, 13:03)
Sveikutes mezgejeles biggrin.gif
Pasirodysiu ir as kokias kepurytes esu numezgusi savo panelytems ax.gif  blush2.gif
user posted image


Visos labai gražios, bet va šita pati pačiausia wub.gif
Atsakyti
[quote=gudrute15,2008 02 29, 14:03]
Sveikutes mezgejeles biggrin.gif
Pasirodysiu ir as kokias kepurytes esu numezgusi savo panelytems ax.gif blush2.gif
Labai grazios kepurytes wub.gif thumbup.gif mirksiukas.gif o kaip ten tuos suraitytus kutosiukus padarei? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrute15 @ 2008 02 29, 13:03)
Sveikutes mezgejeles biggrin.gif
Pasirodysiu ir as kokias kepurytes esu numezgusi savo panelytems ax.gif  blush2.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Cia taip atrodo ant manekenes smile.gif
user posted image
o cia padeta ant lovos ax.gif
user posted image


O as nieko nematau... verysad.gif
Atsakyti
O aš tokį komplektėlį buvau numezgus savo sūneliui žiemai smile.gif
Komplektėlis
Atsakyti
QUOTE(gudrute15 @ 2008 02 29, 13:03)
Sveikutes mezgejeles biggrin.gif
Pasirodysiu ir as kokias kepurytes esu numezgusi savo panelytems ax.gif  blush2.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Cia taip atrodo ant manekenes smile.gif
user posted image
o cia padeta ant lovos ax.gif
user posted image

ir aš nieko nematau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 02 29, 14:14)
Visos labai gražios, bet va šita pati pačiausia  wub.gif


Aciu 4u.gif

QUOTE(jurrrte @ 2008 02 29, 14:16)
Labai grazios kepurytes wub.gif  thumbup.gif  mirksiukas.gif  o kaip ten tuos suraitytus kutosiukus padarei? blush2.gif


Aciu 4u.gif , o kutukus nuneriau su vaseliu, nusineri kokio nori ilgio virvele o paskui i kiekviena kilpele suneriau po 5 stulpelius su vienu uzmetimu mirksiukas.gif , ir taip neriame kol uzsibaigia virvele, ir kiek norime tiek kutuku ir prineriame smile.gif

QUOTE(ArGin @ 2008 03 01, 01:42)
O as nieko nematau...  verysad.gif



QUOTE(lauma @ 2008 03 01, 17:09)
ir aš nieko nematau 4u.gif

o cia toms mamytems kurios nemato mirksiukas.gif
cia

cia

cia

cia

cia

cia

cia

cia ant manekenes mano
cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudrute15: 01 kovo 2008 - 16:40
[quote=gudrute15,2008 03 01, 18:38]

cia

o kaip šitos kepurės megzta viršus? g.gif ačiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulemeile: 01 kovo 2008 - 20:35
kutukus nuneriau su vaseliu, nusineri kokio nori ilgio virvele o paskui i kiekviena kilpele suneriau po 5 stulpelius su vienu uzmetimu mirksiukas.gif , ir taip neriame kol uzsibaigia virvele, ir kiek norime tiek kutuku ir prineriame smile.gif

Aciu uz atsakyma,reiks pabandyti ir man,nes labai graziai atrodo smile.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(gudrute15 @ 2008 03 01, 16:38)
Aciu 4u.gif
Aciu 4u.gif , o kutukus nuneriau su vaseliu, nusineri kokio nori ilgio virvele o paskui i kiekviena kilpele suneriau po 5 stulpelius su vienu uzmetimu mirksiukas.gif , ir taip neriame kol uzsibaigia virvele, ir kiek norime tiek kutuku ir prineriame smile.gif
o cia toms mamytems kurios nemato mirksiukas.gif


ačiū 4u.gif pasicekavinau - labai gražios kepurytės wub.gif (viena išsissaugojau kaip pavyzdį) ir suknytės wub.gif
Atsakyti
[quote=saulemeile,2008 03 01, 21:34]
[quote=gudrute15,2008 03 01, 18:38]

cia

o kaip šitos kepurės megzta viršus? g.gif ačiu 4u.gif
[/quote]

kai numezgiau pacia kepure kokio mazdaug reikia ilgio, padalinau akis i tris dalis (nes tiek ragiuku norejau ismegzti) dvi dalis persikeliau ant kitu virbalu ir mezgiau po viena ragiuka berods su trimis virbalais tokio ilgio kokio norejau mirksiukas.gif , ir taip atskirai kiekviena ragiuka smile.gif , kai nusimezgiau visus tris ragiukus padariau jiems kutukus ir pridejau juos prie ragiuku rolleyes.gif .
Atsakyti
user posted image
ir as numezgiau kepuryte drauges berniukui
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gudrute15 @ 2008 03 02, 23:08)
kai numezgiau pacia kepure kokio mazdaug reikia ilgio, padalinau akis i tris dalis (nes tiek ragiuku norejau ismegzti) dvi dalis persikeliau ant kitu virbalu ir mezgiau po viena ragiuka berods su trimis virbalais tokio ilgio kokio norejau mirksiukas.gif , ir taip atskirai kiekviena ragiuka smile.gif , kai nusimezgiau visus tris ragiukus padariau jiems kutukus ir pridejau juos prie ragiuku rolleyes.gif .

aciu labai uz informacija smile.gif
Atsakyti