Įkraunama...
Įkraunama...

Flokati patalynė, kilimai ir kt.

QUOTE(inetum @ 2009 11 13, 15:15)
sveikos, na gal dar kas galetu pasidalinti informacija apie siuos patalus ypac domina kurie yra is kupranugariu vilnos. mastau pirkti savo mazajai tai idomu butu jos kokybe  g.gif  nes kaina tai nemaza nors taikomos nuolaidos kaip tik dabar.

Turiu ir as maziukei, man super thumbup.gif
man pvz ju slepetes ir chalatai patinka thumbup.gif

As pasidomejau, visa zaliava vezasi is Italijos, o siuva Lenkuose smile.gif
Man labai patinka ju produkcija , dingo alergija kaip vilnoje miegot pradejau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aciakaba: 22 sausio 2010 - 15:52
Dabar irgi yra akcijos si menesi, tai gundausi... bet neapsisprendziu dar... Radau, kas siuva is lietuviskos vilnos... maciau ta pataline, kokybiska mano akiai... Tai kuria dabar rinktis... g.gif Kaina beje dabar, kai su akcijom tai nelabai ir skiriasi, na lietuviska, gal kiek ir pigesne ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TingiKace: 14 vasario 2011 - 21:19
Na parasysiu ir as savo nuomone apie sios firmos gaminius.Visai nesenai pirkau is sios firmos paklota ir dvi pagalves.Pakloto ir pagalviu kvapas buvo tikrai ziaurus,jausmas kad esi tvarte unsure.gif,veliasi. Vedinau keleta dienu,pagalviu uzvalkalus idejau skalbt vilnai skirta programa,susivele,na vienu zodziu esu baisiai nepatenkinta verysad.gif
Atsakyti
gal kas geru/blogu minciu apie flokati kilima turi - ar labai teplus ? 4u.gif
man jis toks mielas wub.gif
user posted image


ir keista kazkaip nerandu kupranugario vilnos, o nuolaidos kaip ir labai viliotu ...
radau, na kaina ir su nuolaida nevilioja doh.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Viskasgerai*: 28 sausio 2012 - 19:50
QUOTE(*Viskasgerai* @ 2012 01 28, 19:47)
gal kas geru/blogu minciu apie flokati kilima turi - ar labai teplus ? 4u.gif
man jis toks mielas  wub.gif
http://www.flokati.l...0bf8b484969.jpg
ir keista kazkaip nerandu kupranugario vilnos, o nuolaidos kaip ir labai viliotu ...
radau, na kaina ir su nuolaida nevilioja  doh.gif  blink.gif



Nepatingejau paziureti - 90x170 kainuoja 97.50 Litu, mazesne dar pigiau. Is Jusu reakcijos pamaniau, kad 900 biggrin.gif

Turiu vasarines ir ziemines antklodes - neatsidziaugiu. Vaikas nustojo prakaituoti naktimis, anksciau slapais atsikeldavo.
O va pagalve neprilipo nei vienam seimos nariui.
Atsakyti
QUOTE(jurga11 @ 2012 01 28, 22:18)
Nepatingejau paziureti - 90x170 kainuoja 97.50 Litu, mazesne dar pigiau. Is Jusu reakcijos pamaniau, kad 900  biggrin.gif

Turiu vasarines ir ziemines antklodes - neatsidziaugiu. Vaikas nustojo prakaituoti naktimis, anksciau slapais atsikeldavo.
O va pagalve neprilipo nei vienam seimos nariui.

http://www.flokati.l.......114&lang=lt
kupranugario, mano ismatavimu ir kainuotu 1017 rolleyes.gif


o kilimo kaina gera, tik noriu atsiliepimu mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip ten su tuo kilimu aaaa, negi nieks neturite blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga11 @ 2012 01 28, 22:18)
Nepatingejau paziureti - 90x170 kainuoja 97.50 Litu, mazesne dar pigiau. Is Jusu reakcijos pamaniau, kad 900  biggrin.gif

Turiu vasarines ir ziemines antklodes - neatsidziaugiu. Vaikas nustojo prakaituoti naktimis, anksciau slapais atsikeldavo.
O va pagalve neprilipo nei vienam seimos nariui.



Gal zinote kaip ja isskalbti pries naudojima, nes zadu uzkloti naujagimi? g.gif
Atsakyti
Sveiki,

vilioja vilnos patalyne..gal kas turit? kokie atsiliepimai? flokati parduotuveje kainos pakankamai aukstos..galvoju kaip kokybe?

Pagalves raso, kad 100% vilna, o poto prie aprasymo randu, kad viduje yra poliesteris..tai tik uzvalkalas pagalves vilnonis ar kaip ten?

laukciau komentaru smile.gif ar nebus tas flokati pinigu ismetimas i bala g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mellynake @ 2012 07 20, 19:31)
Sveiki,

vilioja vilnos patalyne..gal kas turit? kokie atsiliepimai? flokati parduotuveje kainos pakankamai aukstos..galvoju kaip kokybe?

Pagalves raso, kad 100% vilna, o poto prie aprasymo randu, kad viduje yra poliesteris..tai tik uzvalkalas pagalves vilnonis ar kaip ten?

laukciau komentaru  smile.gif ar nebus tas flokati pinigu ismetimas i bala  g.gif



merginos? negi niekas neturite?
Atsakyti
Turime Flokati vaikiska antklode ir pagalve bei suaugusiu patalyne. Vaikiukas prakaituoja kaip prakaitavusi, nieko nepadejo. Mano pagalve iki pirmo plovimo buvo gana sauni, betgi kiek ant jos gulesi neskalbusi - o skalbiau rankiniu rezimu, vilnai skirtomis priemonemis, kaip ir nurodyta, bet perniek - "kasmyro svelnumas" dingo, visa burbulais nuejo ir tiek. kazkas klause - vilnonis tik uzvalkalas, viduje poliesteris. Zodziu, iki pirmo plovimo. Tad kaina per didele, nors ir pirkau per akcija, bes vis tiek neverta, nes visa smaguma praranda isplovus - o neplauti nesigauna, jei naudoji pagal ju rekomendacijos, neapvilkusi patalynes - o jei apvelki, tai kam ta brangi vilna?...
Atsakyti
QUOTE(Ausrovita @ 2012 08 06, 23:30)
Turime Flokati vaikiska antklode ir pagalve bei suaugusiu patalyne. Vaikiukas prakaituoja kaip prakaitavusi, nieko nepadejo. Mano pagalve iki pirmo plovimo buvo gana sauni, betgi kiek ant jos gulesi neskalbusi - o skalbiau rankiniu rezimu, vilnai skirtomis priemonemis, kaip ir nurodyta, bet perniek - "kasmyro svelnumas" dingo, visa burbulais nuejo ir tiek. kazkas klause - vilnonis tik uzvalkalas, viduje poliesteris. Zodziu, iki pirmo plovimo. Tad kaina per didele, nors ir pirkau per akcija, bes vis tiek neverta, nes visa smaguma praranda isplovus - o neplauti nesigauna, jei naudoji pagal ju rekomendacijos, neapvilkusi patalynes - o jei apvelki, tai kam ta brangi vilna?...

drinks_cheers.gif
Atsakyti