Įkraunama...
Įkraunama...

Darom remontą patys

Kadangi paskutinė tema pabaigta, o naujos nieks nepradėjo, tai brūkštelėsiu aš smile.gif

Mane šiuo metu labiausiai domina plytelių klijavimas.
Vakar vargom visą dieną ir vis tiek aš rezultatu nepaenkinta, gerai, kad klijavom pirtį, kurioj grindys vis tiek užklotos bus ir mūsų broko nesimatys, bet vis gi noriu išsiaiškinti: ar ta klijų mase reikia tepti tik grindis ar ir plytelę ?
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Noreciau suzinot, gal kas susiduret su tokiu dalyku. Pas mus virtuvej vos ne per puse sienos yra israityti duju vamzdziai, tai niekaip nezinau, ka su jais padaryti, kilo mintis tik kai uzsakinesiu virtuve spinteles, tai toj vietoj padaryti auksta spintele, kad ji juos uztengtu, bet skaiciukas duju vis tiek matysisi, nes jo paslept negalim, nes jis yra toj vietoj, kur tures buti dujine.
Tai gal kas turit kokiu patarimu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(amber722 @ 2007 08 06, 12:38)
Laba diena  4u.gif

Noreciau suzinot, gal kas susiduret su tokiu dalyku. Pas mus virtuvej vos ne per puse sienos yra israityti duju vamzdziai, tai niekaip nezinau, ka su jais padaryti, kilo mintis tik kai uzsakinesiu virtuve spinteles, tai toj vietoj padaryti auksta spintele, kad ji juos uztengtu, bet skaiciukas duju vis tiek matysisi, nes jo paslept negalim, nes jis yra toj vietoj, kur tures buti dujine.
Tai gal kas turit kokiu patarimu?  blush2.gif


Nelabai supratau kur tas skaitliukas bus? Vis tiek turbūt kažkur šone? Šiaip tai skaitliuką galima pernešti, o dujų vamzdžius mes paslėpėm po giskartonio plokšte.
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 08 06, 12:53)
Nelabai supratau kur tas skaitliukas bus? Vis tiek turbūt kažkur šone? Šiaip tai skaitliuką galima pernešti, o dujų vamzdžius mes paslėpėm po giskartonio plokšte.


tai kad musu virtuve tokia maza, ir paaiskint nelabai moku smile.gif
ir nelabai isivaizduoju kaip jus paslepet tuos vanzdzius, nes pas mus sakau, vos ne per puse sienos jie israityti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 08 06, 12:59)
ar ta klijų  mase reikia tepti tik grindis ar ir plytelę ?

blink.gif bijau nusisneket bet zinok reik tept TIK plytele ax.gif uztepi kliju, tada perbrauki su ta dantyta puse ir dedi mirksiukas.gif tie dantukai leizdia lengvai varijuoti auksti mirksiukas.gif

na mes irgi plusam plusam... o galo nematyt doh.gif tikiuos sia savaite baigsim nama apkalinet.. tada jau lysim i vidu bigsmile.gif
Atsakyti
Kažkas apie plytelių klijavimą klausė? Dirbau pas meistrą "gizeliu". Klijavom tėvų kambarį ir virtuvę. Tai meistras ta pilka "košyte" tepė grindis, po to perbraukdavo tom grotom. O aš su žpakliuote tepliojau plyteles. Kaip sviestą ant duonos. Plyteles tepiau plonai, bet žiūrėjau, kad būtų užteptas visas plotas.


Pas mus baigėsi remontai koridoriuke, kur nuo laiptinės atsitvėrėm. Mano vyras šaunuolis. Pats ir sienas lygino, ir plyteles klijavo, ir lubas kabino bei dažė ir galų gale, pats iš plokščių spintą padarė. Sėdžiu ir džiaugiuos. Beliko tik užsakyt veidrodį ir priklijuot prie sienos. Tik visko nufotkint negaliu, nes neturime skaitmeninio fotiko.

O aš jau seniai užsispyriau susiremontuot kambarį, bet vyras vis dar nesutinka, tai laukiu palankios progos. Tuo tarpu paprašiau, kad leistų pasitreniruoti "ant balkono". Jei pritars mano idėjai, varysiu tinkuot balkono. Jis pas mus įstiklintas, tik labaijau negražus. Bandysiu sutvarkyt. Matysim kas bus.
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 08 06, 11:59)
Kadangi paskutinė  tema pabaigta, o naujos nieks nepradėjo, tai brūkštelėsiu aš smile.gif

Mane šiuo metu labiausiai domina plytelių klijavimas.
Vakar vargom visą dieną ir vis tiek aš rezultatu nepaenkinta, gerai, kad klijavom pirtį, kurioj grindys vis tiek užklotos bus ir mūsų broko nesimatys, bet vis gi noriu išsiaiškinti: ar ta klijų  mase reikia tepti tik grindis ar ir plytelę ?


nu tiek mes tiek musu plytelcikas tik plyteles tepem tokiu budu kaip jau akvilyte aprase 4u.gif
Atsakyti
Ačiū labai notworthy.gif
gal nieko labai jau blogo nepadarėm, nes dar patepėm ir grindis. Tiesiog mums reikėjo padaryti nuolydį, tai nelabai sugalvojom kaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 08 06, 15:05)
mums reikėjo padaryti nuolydį, tai nelabai sugalvojom kaip  blush2.gif

tai aisku nieko tokio mirksiukas.gif pas mus vonioj buvo nelygios grindys.. tai as tuos klijus su ranka kroviau ant grindu cool.gif tada ir plytele dar tepiau.. bet siaip reik tik plytka tept 4u.gif sekmes darbuojantis 4u.gif

as tai skalbyukla pirmam aukste sugalvojau ne plytkom det (grindis) o is akmenuku nuo juros.... gal kas technologija zinot? idomu ar ten reik i klijus spaust tuos akmenukus ar i betona???
Atsakyti
Apie plyteliu klijavima ir daug kitu patarymu auksarankems yra senuku psl.

Ir dar toms, kas moka rusiskai skaityt,
neseniai atrastas lobis tongue.gif www.natahaus.ru
Labai geras puslapiukas su daugybe naudingu knygu ir zurnalu, kurias galima parsisiust.

Namas ir seima http://www.natahaus.ru/category/house
Laisvalaikis ir hobby http://www.natahaus.ru/category/hobby

Tik reikia ten uzsiregistruot, kad naudotis nuorodomis. 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Ariella @ 2007 08 06, 21:43)
Apie plyteliu klijavima ir daug kitu patarymu auksarankems yra senuku psl.

Ir dar toms, kas moka rusiskai skaityt,
neseniai atrastas lobis  tongue.gif  www.natahaus.ru
Labai geras puslapiukas su daugybe naudingu knygu ir zurnalu, kurias galima parsisiust.

Namas ir seima http://www.natahaus.ru/category/house
Laisvalaikis ir hobby http://www.natahaus.ru/category/hobby

Tik reikia ten uzsiregistruot, kad naudotis nuorodomis.  4u.gif



Va čia tai tikras lobis thumbup.gif bet kol surasiu ko man reikia, tai doh.gif Kol dar išmoksiu parsisiųsti tai dar ilgiau užtruksiu doh.gif

gal kas greičiau galės man patarti kokias "šukas" klijams ant plytelių paskirstyti reikėtų nusipirkti ? Ar su dideliais dantukais, ar mažais ? Plytelės dydis 31,5x31,5 cm.
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 08 07, 08:14)
Va čia tai tikras lobis  thumbup.gif bet kol surasiu ko man reikia, tai  doh.gif Kol dar išmoksiu parsisiųsti tai dar ilgiau užtruksiu  doh.gif

gal kas greičiau galės man patarti kokias "šukas" klijams ant plytelių paskirstyti reikėtų nusipirkti ? Ar su dideliais dantukais, ar mažais ? Plytelės dydis 31,5x31,5 cm.

kuo didesne plytele tuo didesni dantys mirksiukas.gif
Atsakyti