Įkraunama...
Įkraunama...

Darom remontą patys

Gal kas gali man pasakyti, kokie yra tapetai, kur klijuojant ne pačius tapetus reikia klijais tepti, o sieną? Manau, daug lengvesnis darbas toks, nes tas tapetų mozojimas- tai doh.gif
(kažkur skaičiau apie tokius tapetus, bet neberandu)
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2007 08 08, 08:48)
Gal kas gali man pasakyti, kokie yra tapetai, kur klijuojant ne pačius tapetus reikia klijais tepti, o sieną? Manau, daug lengvesnis darbas toks, nes tas tapetų mozojimas- tai doh.gif 
(kažkur skaičiau apie tokius tapetus, bet neberandu)


mes kai klijavom dažomus tapetus (ir stiklo pluošto, ir tuos kitus (užstrigo kaip vadinas blush2.gif ) klijais tepėm sieną, o ne tapetus smile.gif
bet gal ir paprastus klijuojant galima tepti ne juos, o sieną?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2007 08 07, 17:38)
šiaip tai pačios Lietuvos Dujos tokiu darbu neužsiima - duoda kelių įmonių kontatus, kas tai atlieka wink.gif
o ir atvažiuoja ne viršininkas ir meistras, o du meistrai wink.gif bent jau pas mus taip buvo  smile.gif

Tai gal galit parašyti tos firmos pavadinimą arba kažkokius kontaktus ?
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2007 08 08, 09:09)
mes kai klijavom dažomus tapetus (ir stiklo pluošto, ir tuos kitus (užstrigo kaip vadinas  blush2.gif ) klijais tepėm sieną, o ne tapetus smile.gif
bet gal ir paprastus klijuojant galima tepti ne juos, o sieną?.. g.gif

Dažomi tapetai dar yra su flizelinu, tai gal šitie? Pažiūrėjau Senukų kataloge.
Ir kaip Jums sekėsi klijuoti? Lengviau negu tepti pačius tapetus, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Žibuoklė @ 2007 08 08, 09:27)
Tai gal galit parašyti tos firmos pavadinimą arba kažkokius kontaktus ?


kontaktų nebeturiu, nes jau gana seniai mes perkelinėjom skaitliuką.. paskambinkit į Lietuvos Dujų informaciją - ten tikrai susakys, kas tuo užsiima wink.gif

QUOTE(Gricė @ 2007 08 08, 10:03)
Dažomi tapetai dar yra su flizelinu, tai gal šitie? Pažiūrėjau Senukų kataloge.
Ir kaip Jums sekėsi klijuoti? Lengviau negu tepti pačius tapetus, ar ne?


gali būt.. niu nesu bandžiusi klijuot tepant ant pačių tapetų smile.gif o ir šįkart didžiausią darbą darė mano brangiausiasis su savo broliu blush2.gif tai nelabai galėčiau palygint..
bet sakė, kad tie stiklo pluošto tai sumikštėja, kai sušlampa nuo klijų, tai spėju kitaip tokių ir neišeitų klijuot..
o kokius jūs tapetus žadat klijuot?
Atsakyti
gal galite parekomenduot santechnika Vilniuje?
labai aciu 4u.gif
Atsakyti
gal galit patarti, kaip nuo medinių lango rėmų dažus nulupti, ar nuskusti...

Atsiprašau, jei klausimas jau aptartas, bet kad nerandu niekur...
Atsakyti
Kaip galvojat, ar įmanoma neturint jokios patirties, padoriai susidėt laminatą (click sistemos) pačiai? Ar sudėtinga ten kas nors?
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2007 08 08, 11:15)
o kokius jūs tapetus žadat klijuot?

Kadangi MB labai nemėgsta klijuoti tapetų (aplamai, tai paties remonto irgi), tai aš renkuosi tokius, kur būtų kuo lengviau. Net pradėjau galvoti, gal ir viena išklijuočiau, bet bijau rizikuoti.
Kllijuosim dažomus su flizelinu, bet iškart tokius, kur jau yra spalva. Klijuosim dvi sienas virtuvėj, bet dar reikia lubas nudažyti. Bet kadangi šiom dienom labai karšta, o palubėj - tai visai nėr kuo kvėpuot, tai vis atidedu šitą darbą. Nors gi galėčiau atsikelti anksti ryte ir pirmyn, bet, nėr ko slėpt, taip gera pamiegot per atostogas ilgiau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Tynka @ 2007 08 08, 15:25)
gal galit patarti, kaip nuo medinių lango rėmų dažus nulupti, ar nuskusti...

Atsiprašau, jei klausimas jau aptartas, bet kad nerandu niekur...

O Jūs norit, kad liktų natūralus medis? Gražu labai, bet kad ar įmanoma bus taip nuvalyt dažus, kad liktų "plikas" medis? Gal reiktų pabandyti atmirkyti su kokiu dažų nuėmėju ir po to skųsti su tokia specialia mentele?
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2007 08 08, 13:51)
O Jūs norit, kad liktų natūralus medis? Gražu labai, bet kad ar įmanoma bus taip nuvalyt dažus, kad liktų "plikas" medis? Gal reiktų pabandyti atmirkyti su kokiu dažų nuėmėju ir po to skųsti su tokia specialia mentele?

ne ne, mes vėl dažysim. Tik ten toks lsuoksnis nemažas dažų, ir dar apsilupinėję, kad norim didžiąją dalį nuskusti. O paskui vėl dažysim.
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2007 08 08, 15:25)
gal galit patarti, kaip nuo medinių lango rėmų dažus nulupti, ar nuskusti...

Atsiprašau, jei klausimas jau aptartas, bet kad nerandu niekur...


yra toks fenas (nežinau gal jis dar kaip kitaip vadinasi), kuris pučia l.karštą orą ir nuo jo dažai atlimpa ir belieka su mentele juos nuimti wink.gif bent jau aš su juo lupau medines duris ir staktas mirksiukas.gif

QUOTE(Gricė @ 2007 08 08, 16:51)
Kadangi MB labai nemėgsta klijuoti tapetų (aplamai, tai paties remonto irgi), tai aš renkuosi tokius, kur būtų kuo lengviau. Net pradėjau galvoti, gal ir viena išklijuočiau, bet bijau rizikuoti.
Kllijuosim dažomus su flizelinu, bet iškart tokius, kur jau yra spalva. Klijuosim dvi sienas virtuvėj, bet dar reikia lubas nudažyti. Bet kadangi šiom dienom labai karšta, o palubėj - tai visai nėr kuo kvėpuot, tai vis atidedu šitą darbą. Nors gi galėčiau atsikelti anksti ryte ir pirmyn, bet, nėr ko slėpt, taip gera pamiegot per atostogas ilgiau blush2.gif


vienai tai man rodos truputėlį sunkoka bus unsure.gif gi tie dažomi tapetai yra platesni.. mano draugas su broliu dviese klijavo ir tai jiems ne per lengviausiai sekėsi.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2007 08 08, 17:29)
yra toks fenas (nežinau gal jis dar kaip kitaip vadinasi), kuris pučia l.karštą orą ir nuo jo dažai atlimpa ir belieka su mentele juos nuimti wink.gif bent jau aš su juo lupau medines duris ir staktas  mirksiukas.gif


ačiū 4u.gif vat apie ta feną aš irgi viena ausimi girdejusi, bet nebuvau tikra. O čia turbūt kažkoks specialus...
Atsakyti