Įkraunama...
Įkraunama...

Darom remontą patys

QUOTE(dute_a @ 2008 01 28, 01:23)
ikeliu nuotraukyte, ale vaizdelis ten nekoks doh.gif  cia visi musu 50 kvadratu,

geeeeras vaizdelis thumbup.gif pas mus dar baisiau doh.gif ir ne 50, o daugiau kaip 100kv wacko.gif jau kartais depresonas apima sad.gif

o jūs patys darysit???
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
pasigirsiu, kad pagaliau pradejom plyteles klijuot thumbup.gif gaila, tik kad pabaigt neisejo doh.gif bet nieko, MB pazadejo, nors po kvadrata paklijuot vakarais p darbo grizes lotuliukas.gif ziuresim kaip pazadus vykdys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 01 28, 02:23)
pas mus jau sestadieni isbetonavo grindis thumbup.gif
ikeliu nuotraukyte, ale vaizdelis ten nekoks doh.gif  cia visi musu 50 kvadratu, tik dar be sienu, tos durys kur desiniau tai ten vonia matos, o prie lango desineje bus virtuve, langas kaireje bus miegamasis, o ten kur uzmurytos durys bus komoda ir lentynos



Joooo vaizdelis ne koks doh.gif ,nu bet kažkada bus viskas gražu,jauku patogu.Gražiai išbetonuota thumbup.gif
QUOTE(marimacho @ 2008 01 28, 09:53)
labas rytas  4u.gif
pasigirsiu, kad pagaliau pradejom plyteles klijuot  thumbup.gif  gaila, tik kad pabaigt neisejo  doh.gif  bet nieko, MB pazadejo, nors po kvadrata paklijuot vakarais p darbo grizes  lotuliukas.gif  ziuresim kaip pazadus vykdys  lotuliukas.gif

Šaunuoliai 4u.gif

O mes per savaitgalį nieko nedarėm,ilsėjomės cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Taira @ 2008 01 28, 12:48)
O mes per savaitgalį nieko nedarėm,ilsėjomės  cool.gif

mes pasiilsesim kai bus pajungtas dusas, skalbianke, tulikas lotuliukas.gif nes jau kiek gi normaliai nesiprausus galima gyvent blink.gif
tai va tada ir pailsesim, o jau pailseje, tikriausiai imsimes virtuves g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marimacho: 28 sausio 2008 - 11:56
QUOTE(dute_a @ 2008 01 28, 03:23)
pas mus jau sestadieni isbetonavo grindis thumbup.gif
ikeliu nuotraukyte, ale vaizdelis ten nekoks doh.gif  cia visi musu 50 kvadratu, tik dar be sienu, tos durys kur desiniau tai ten vonia matos, o prie lango desineje bus virtuve, langas kaireje bus miegamasis, o ten kur uzmurytos durys bus komoda ir lentynos
user posted image



na ir pas mus vaizdelis panasus. huh.gif

prasau pagalbos, kas gali pasakyti kokios dabar kainos pvz: gipso prisukimas už kvadratą, vatos apšildinimas kaip skaičiuojasi ir kvadratais doh.gif wacko.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aitiii: 28 sausio 2008 - 13:12
QUOTE(akvilyte @ 2008 01 28, 07:02)
geeeeras vaizdelis  thumbup.gif  pas mus dar baisiau  doh.gif  ir ne 50, o daugiau kaip 100kv wacko.gif jau kartais depresonas apima sad.gif

o jūs patys darysit???



nu bandysim patys daryt, ka draugai ka gimines padeda, vat grindis betonavo tai MB, jo brolis, mano tevas. sendien falckas signalizacija jungia, mb laidus isvedziojo pats, dar sia savaite turetu elektra isvedziot, gipsa des mb pusbrolis, tai vat taip ir sukames rolleyes.gif
Atsakyti


prasau pagalbos, kas gali pasakyti kokios dabar kainos pvz: gipso prisukimas už kvadratą, vatos apšildinimas kaip skaičiuojasi ir kvadratais doh.gif wacko.gif g.gif
[/quote]
na kaip kitur nezinau,bet pas mano vyra gibso tvirtinimas 1kv-20lt,o vatos sildymas 1kv-7 lt
Atsakyti
Mane jau sąžinė pradeda graužt,nuo penktadienio nieko nedarau doh.gif
Papildyta:
dar vis gražėjanti vonia ax.gif

va kaip buvo doh.gif
user posted image

o va kaip yra wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Taira @ 2008 01 29, 14:30)
Mane jau sąžinė pradeda graužt,nuo penktadienio nieko nedarau doh.gif
Papildyta:
dar vis gražėjanti vonia ax.gif

va kaip buvo doh.gif

o va kaip yra wub.gif


Nu man tai laaaabai grazu wub.gif

 ! 
Necituoti žinučių su nuotraukomis!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 29 sausio 2008 - 14:52
QUOTE(suvilte @ 2008 01 29, 12:43)
na kaip kitur nezinau,bet pas mano vyra gibso tvirtinimas 1kv-20lt,o vatos sildymas 1kv-7 lt

Nežinau, kuriam mieste esi, bet Kaune ima apie 40 LT rolleyes.gif
Atsakyti
oi ir mes remontus pradejom bute, isgriovem siena, darysim virtuve ir svetaine kartu biggrin.gif Kaip nors patys, nors niekad dar to nedarem thumbup.gif Gyvenimas vienam kambary aisku siaubingas, bet as jau taip norejau remonto, kad man dzin smile.gif
O gipso susukimas kazkur 35-40 lt uz kvadrata doh.gif as niekaip nesuprantu tokiu kosminiu kainu, kaip MB sako, uz 10-15 tukst, kuriuos reiketu sumoket kitiems, as pats sienas ir su liezuviu islaizysiu cool.gif ziuresim kaip jam seksis tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(Taira @ 2008 01 29, 14:30)
va kaip buvo doh.gif

o va kaip yra wub.gif

Skirtumas vos matomas hihihi.gif Juokauju - radikalūs pasikeitimai; graži vonia thumbup.gif
Atsakyti