Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

įdomiai atrodo....

O kokias ten dar turejai salotas? blush2.gif
Atsakyti
Agurkas, rūkytas viščiukas, skrebučiai (alaus skyriuose būna pirkti, pakeliuose, "Kompaški", "Kirieški" ir pan.), majonezas. Irgi super paprasta ir skanu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuzmite: 17 balandžio 2006 - 16:55
QUOTE(Mama_Tania @ 2005 10 13, 14:29)
KEPSNIAI SU PIEVAGRYBIAIS

Kiaulieną (jautieną) plonai išmušame, pabarstome prieskoniais. Skardą pašlakstome aliejumi. Į kepimo skardą sudedame sluoksniais: mėsa, ant jos supjaustytus pievagrybius, po to išvirtus su prieskoniais ir sumaišytus su majonezu ryžius ir gausiai pabarstome sutarkuotu sūriu. Kepame orkaitėje apie 45 min. (Aš kepu 3 lygyje iš apačios). Temperatūrą nustatau 200. Skanaus!


O su kokiais prieskoniais ryziai turi buti isvirti? wub.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2005 11 04, 00:12)
Virdzinija, o įdaras? Ar jis griežtai toks kaip rašo Ramunne, ar gali būti įvairesnis blush2.gif . Kas svarbiausia įdarui 4u.gif ?


kalbant apie meksikietišką maistą, tai čia prie jo visur yra patiekimi dviejų rūšių namuose gaminti aitroki padažai - žalias ir raudonas. Be padažų nėra to reikiamo aitrumo ax.gif
Va, vyro paklausiau - sako, pradinės buritos buvo paprasčiausiai keptas kiaušinis su pupelėm. Pupeles jie čia perverda, sutrina ir pakepa ir valgo su viskuo. Taigi pradinis variantas - į tortiliją suvyniota kiaušinienė su pupelėm - sotu ir pigu. O šiaip deda viską, ką netingi.. Ramunnes mišinys, žinoma, geras thumbup.gif girdėjau, dar raudonųjų konservuotų pupelių dedama tongue.gif ir svogūnų keptų... na, pagal skonį blush2.gif
Teisybę pasakius, nė karto Meksikoje per pusantrų metų buritų nevalgiau, jos čia nepopuliarios blink.gif tik Maximoje Vilniuje esu ragavusi lotuliukas.gif

QUOTE(Pavasarinuko leliuko mama- 2006 @ 2005 12 09, 21:32)
Tortilijos buna ir Lietuvoj, Santa Marija'os, jas ir perku (8 kainuoja siek tiek virs 5 Lt, jas pakeistu 2 lavasai parduotuviniai- tai irgi apie 5 Lt gautusi), tikrai su lavasu ne taip skanu, nebet tikras lavasas butu, kur namie kepa, o ne is parduotuves


Tai ne meksikietiškos tortilijos lotuliukas.gif
Čia jos gaminamos iš kukurūzų miltų, sumaišoma su vandeniu, ir pakaitinama be jokių riebalų. Kvapelis ir skonis lietuviškam liežuviui nelabai priimtinas schmoll.gif metus jų pakęsti negalėjau.. Mama atvažiavusi į Meksiką buvo, vaišinau tacom, tai jai irgi tortilijos nepatiko doh.gif Visai tikiu, kad Santa Marijos tortilijos yra pritaikytos lietuviškam liežuviui ir skanios thumbup.gif
Beje, čia yra ir miltinių, o ne kukurūzinių tortilijų. Tik jos jau parduotuvėse parduodamos, taip gatvėje, kaip tradicinių kukurūzinių, negamina g.gif

QUOTE(Wild Flower @ 2006 04 10, 21:27)
pamaniau, gal sugebėsiu ją šiek tiek atgaivinti... mirksiukas.gif 



thumbup.gif ir aš pasigedau aktyvumo.

QUOTE(Kuzmite @ 2006 04 16, 22:44)
Sveikos,

noriu pasiūlyti vieną lengvą ir puošnų receptuką.
virtas kiaušinis, tarkuotas fermentinis sūris, juodieji ikrai, raudonieji ikrai (baltyminiai lotuliukas.gif ). sumaišyti viską su majonezu. gaunasi thumbup.gif

user posted image

thumbup.gif atrodo!
Atsakyti
Kad jau prisiliečiau prie meksikietiško maisto temos, ir visai neseniai nugriebus fotoaparatą nupleškinau šeštadienio pusryčių stalą, parašysiu, ką čia darom iš vakarykštės barbacoa.
Galbūt esu minėjusi (savo meksikietiškame skyrelyje – tai tikrai), kas yra barbacoa ir su kuo jis valgomas, iš to skanumo dažniausiai jo per daug nusiperku – kokį puskilogramį grynos troškintos avienos. Atšalusi ji sustingsta į taukų gabalą, o šildant mikrobangėje įgauną nemalonų prieskonį. Taigi kitai dienai labai tinka gaminti flautas – lietuviškas atitikmjuo dūdelės. Rankomis suplėšoma mėsa (būtent – čia visi viską rankom daro) plaušeliais, ir suvyniojama į tortilijas – jos irgi gali būti vakarykščios. Tiesa, būtina sąlyga tortilijas pašildyti prieš vyniojant – kitaip jos suplyš bevyniojant. Kiekviena šeima čia turi specialias plokščias keptuves ar skardas, and kurių šildomos tortilijos prieš jas vartojant – be jokių riebalų, tik pašildomos ir tiek.
Suvyniojus dūdelę, ji sutvirtinama dantų krapštuku, t.y. mediniu pagaliuku, kad neišsivyniotų, ir pakepinama įkaitintame aliejuje. Tortilijos pasidaro traškios, o avienos mėsa vėl primena mėsą, tik greičiau reikia valgyti, kol vėl neatvėso.
Su tokiom dūdelėm visada pateikiama: salotų (plėšyti salotų lapai, pomidorai, svogūnų žiedai, avokadas), grietinė, žalias aitrus padažas.
Viskas labai paprasta ir skanu.


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virdzinija: 18 balandžio 2006 - 01:45
Praėjus Velykoms, visuomet lieka įdaužtų kiaušinių, kurie taip ir mėtosi šaldytuve, kol kuri gudri šeimininkė nesugalvoja ką nors iš jų pagaminti. Siūlau tokius sumuštinius.

user posted image

Ant batono riekutės užtepame sviesto ir dedam į keptuvę apteptąja puse. Kiaušinius nulupam, sutarkuojam burokine tarka, įdedam druskos, pipirų ir šiek tiek majonezo. Išmaišom.
Gauta mase aptepam atvėsusias batono riekeles, uždedam griežinėlį pomidoro ir pabarstom krapais.
SKANAUS.
essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Carolinka @ 2006 04 17, 20:48)
O su kokiais prieskoniais ryziai turi buti isvirti?  wub.gif  g.gif

pagal skonį - kokius turi namuose ar mėgsti, pvz. man labai nepatinka schmoll.gif Santa Marijos prieskoniai user posted image , o kitoms thumbup.gif
Atsakyti
Šiandieniniai mano pietūs 4u.gif

Reikia:
~320 g vištienos krūtinėlės
1 kiaušinio baltymas
2 šaukštai krakmolo
2 paprikos (aš dedu geltonas)
virintas vanduo
~ 2 šaukštai sojos padažo
2 šaukštai medaus
prieskoniai
karis
pakelis (125g) ryžių

Vištienos krūtinėlę supjaustau šiaudeliais, apvolioju su kiaušinio baltymu ir krakmolu. Pabarstau vištienos prieskoniais ir dar kariu. Viską dedu į labai įkaitintą ir su daug aliejaus keptuvę. Kol vištiena skrunda, kepa ir t.t. susipjaustau šiaudeliais papriką. Kai jau vištiena normaliai apkepus, dedu tas paprikas. Tada pasiruošiu "padažiuką" - įpilu virinto vandens (nedaug), sojos padažo (apie 2 šaukštus) ir du šaukštus medaus. Ir viską pilu į keptuvę. Tada kepti belieka 5 min..tiksliau ten jau troškinas, nes skysčio daugoka ax.gif

Prie vištienos - ryžiai su kario prieskoniais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriziukė: 20 balandžio 2006 - 13:25
[quote=kriziukė,2006 04 20, 13:24]
Šiandieniniai mano pietūs 4u.gif



o siaubas kaip skaniai atrodo thumbup.gif , o vistiena gaunasi traski???
Atsakyti
Kol nesupili to "padažo" būna traški. Bet gerai paskrudinus tokia išliktų bigsmile.gif
Atsakyti
rodos, tai receptas mano mėgstamo patiekalo iš kinų virtuvės thumbup.gif tik ten kiauliena...
Atsakyti
As panasiai darau-tik dedu daugiau darzoviu-
pomidoru, agurku, poru , cesnaku.
O i padaza dar ipilu sauksta obuoliu acto.
Vietoj krutineles galima lygiai taip pat ruosti bet kokia saldyta zuvi-
irgi labai skanu smile.gif
Atsakyti