Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šeima priėmė jūsų nėštumą?

Sveiki,

esu naujokele jusu forume, taip pat esu naujokele ir nestume..

o gi viskas prasidejo netiketai kai sutikau zmogu, kuris, dabar jau mano busimasis vyras, ir nunesem mes pareiskimus susituokti, dar tokiai graziai datai, 2008 08 08 smile.gif. kai pasakiau savo mamai kad tuoksimes mama tik syptelejo, zinomo pasveikino, nors ispradziu jai buvo gan nemazas shokas, taciau po to leptelejo komentara i kuri tuomet net neatreipiau demesio, sako oj vaikai, man rodos jus neislauksit. nes buvo iki tos datos like daugiau negu metai smile.gif
heh...sunku pripazint bet ji buwo teisi na jau isipleciau esme kad, as jau 3 menuo nescia smile.gif del ko zinoma esu labai laiminga, vaikas planuotas, mes abu jo beprotiskai laukiam, taciau nusprendem neskubet susituokt, tad ir nekelem vestuviu. mano nuomone tai nieko tokio, kad vaikas gims nesantuokoj, jis tikrai bus nemaziau mylimas, gal net labiau, o nuo vaiko gimimo prabegus pusei metu mes ir susituoksim, nes atvirai dabar gal siek tiek ir galimybes neleidzia.. betkokiu vestuviu as nenoriu,o tokiu kokiu noriu " siek tiek " kainuoja blush2.gif
tai va, nes ir vaikeliui reikes daug visko, lovytes, vezimelio, rubelio ir taaaaaip toliau, net baisu pagalvot unsure.gif .
o beda mano mociute, as su ja augau daugumoj, nes mama keliaudavo daug, o ji pas mus na jau laaabai senovisku paziuru, man kartais toks jausmas kad jei net geda kad as laukiuosi o nesu susituokusi. net nezinau kaip su ja bendraut, norisi jai pasipasakot koky grazu vezimely maciau, arba kokios dideles vaikisku daiktu kainos, o ji i visas mano kalbasneigiamai reaguoja, net nezinau ka daryt, norejosi pasipasakot kazkam verysad.gif

visi kiti seimos nariai mano tikrai palaiko, nors as su mociute ir pykstuosi daug, tiesiog musu amziaus skirtumas perdidelis kad suprastume viena kita, visada galvojau kad man nerupi jos nuomone, o pasirodo dar ir kaip rupi. isties dabar net nezinau kaip si ja bendraut, galiu net sakyti kad bijau...nes neaiskios man jos reakcijos, bijau kad ji nelaukia to vaikelio, bet juk tai vienintelis jos anukas/-anuke

patarkit ka nors nes kraustausi is protelio... verysad.gif
Atsakyti
as turbut labai senamadiska;))) Man atrodo, kad per 3-4 menesius nuo pastojimo galima spet puikias vestuves issikelt wink.gif Nes jei jau busimas kudikelis nera priezastis vestuvems, tai kas tada bus priezastis?
Tos greitos vedybos leidzia vyrams pajusti, ar jie pasiryze prisiimti atsakomybe uz seima, busima vaikeli. Manau svarbiau , kad mama tetis ir vaikutis butu viena pavarde, negu susituokti 08.08.08.
Bet kaip sakiau cia tik senamadiska mano nuomone smile.gif)
Atsakyti
Svarbiausia, kad viskas vyktu taip, kaip to norite jus abu, bet paprasciau turbut tuoktis kol vaikelis dar pilvuke-as buciau geriau taip darius tongue.gif , bet cia kiekvienam rinktis 4u.gif

o mociute pamacius proanuki (e) susilydis is laimes - garantuotai! thumbup.gif
Atsakyti
tai jeigu taip mociute nori kad butumet susituoke tai galit metrikacijoj susirasyt o didziaja svente baznycioj atsvesti kada tik norit ir puota tada iskelsit,juk dar vyras gautu menesi atostogu kai gims leliukas jei busit susituoke mirksiukas.gif
Atsakyti
jo, tas istatymas del tevelio atostogu thumbup.gif
Atsakyti
o as pasakysiu is praktines puses. Tevelis negaus atostogu tevystes, kurios priklausytu esant santuokai verysad.gif Ir siaip visokiu popierizmu papildomu turesit. Geriau susituokit anskciau, o baliu kelkit kada tik norit..
Atsakyti
Džiaugiuosi, kad mano dukrytė gimė santuokoje...Man tai svarbu buvo...Be to tėvelis išėjo tėvystės atostogų, o aš galėjau baigti mokslus...Žinoma, čia tik Jums spręsti, kaip pasielgti...
Atsakyti
QUOTE(Auryte Sh. @ 2007 08 07, 14:05)
Sveiki,

esu naujokele jusu forume, taip pat esu naujokele ir nestume..

o gi viskas prasidejo netiketai kai sutikau zmogu, kuris, dabar jau mano busimasis vyras, ir nunesem mes pareiskimus susituokti, dar tokiai graziai datai, 2008 08 08 smile.gif. kai pasakiau savo mamai kad tuoksimes mama tik syptelejo, zinomo pasveikino, nors ispradziu jai buvo gan nemazas shokas, taciau po to leptelejo komentara i kuri tuomet net neatreipiau demesio, sako oj vaikai, man rodos jus neislauksit. nes buvo iki tos datos like daugiau negu metai smile.gif
heh...sunku pripazint bet ji buwo teisi na jau isipleciau esme kad, as jau 3 menuo nescia smile.gif del ko zinoma esu labai laiminga, vaikas planuotas, mes abu jo beprotiskai laukiam, taciau nusprendem neskubet susituokt, tad ir nekelem vestuviu. mano nuomone tai nieko tokio, kad vaikas gims nesantuokoj, jis tikrai bus nemaziau mylimas, gal net labiau, o nuo vaiko gimimo prabegus pusei metu mes ir susituoksim, nes atvirai dabar gal siek tiek ir galimybes neleidzia.. betkokiu vestuviu as nenoriu,o tokiu kokiu noriu " siek tiek " kainuoja  blush2.gif
tai va, nes ir vaikeliui reikes daug visko, lovytes, vezimelio, rubelio ir taaaaaip toliau, net baisu pagalvot unsure.gif .
o beda mano mociute, as su ja augau daugumoj, nes mama keliaudavo daug, o ji pas mus na jau laaabai senovisku paziuru, man kartais toks jausmas kad jei net geda kad as laukiuosi o nesu susituokusi. net nezinau kaip su ja bendraut, norisi jai pasipasakot koky grazu vezimely maciau, arba kokios dideles vaikisku daiktu kainos, o ji i visas mano kalbasneigiamai reaguoja, net nezinau ka daryt, norejosi pasipasakot kazkam  verysad.gif

visi kiti seimos nariai mano tikrai palaiko, nors as su mociute ir pykstuosi daug, tiesiog musu amziaus skirtumas perdidelis kad suprastume viena kita, visada galvojau kad man nerupi jos nuomone, o pasirodo dar ir kaip rupi. isties dabar net nezinau kaip si ja bendraut, galiu net sakyti kad bijau...nes neaiskios man jos reakcijos, bijau kad ji nelaukia to vaikelio, bet juk tai vienintelis jos anukas/-anuke

patarkit ka nors nes kraustausi is protelio... verysad.gif


Suprantu kaip jautiesi...bet manau, kad mociute susitaikys su ta mintimi:) tevai ir seneliai savo vaikams ir anukams linki tik paties geriausio, o tos senamadiskos paziurros cia butent koja ir kisa - jiems atrodo, kad geriausia butent tai, kaip buvo ju laikais...
gal pabandyk paaiskint, kad jus vienas kita labai mylit ir kad vaikelis yra planuotas, tad kaip ir nesvarbu kada ivyks tos vestuves...
o siaip galeciau patart padaryt kaip mes padareme su vyru - taip pat suplanavome vaikeli, nors dar nebuvome susituoke - kazkaip net i galva nesove mintis tuoktis, atrode toks antraeilis dalykas:) kai nestumas buvo 4 menesiu mes issipuosem, dviese su liudytojais nuejom i santuokos rumus, norejom patyliukais, nieko nekvietem (nors aisku netiketu sveikintoju sulaukem:) bet nuo to tik geriau, nes buvo labai malonus siurprizas:) nekelem jokiu baliu, tik grazius pietus, ir jau ta pati vakara susikrovem lagaminus ir kita diena isskridom medaus menesio:) buvo viskas thumbup.gif o baznytine santuoka bus, ja taip pat jau suplanavom su balta suknele ir visais kitais vestuviskais priedais, nors velgi tradiciniu nenorim:)
beje, kuo daugiau seimos svenciu - tuo geriau. as manau, kad jei zmones tuokiasi veliau, jei svencia medines, sidabrines, auksines ir t.t. vestuves, tai tik parodo koks stiprus ir neblestantis rysys tarp ju:)
Sekmes ir meiles:)
Ir nesinervink dabar del tokiu menkniekiu, nes cia tik gyvenimo detales, dabar turi buti rami, nes esi atsakinga uz mazuti zmoguti:)
Atsakyti
pritariu visoms mergaitėms 4u.gif dėl tavo pačios ir tavo klecko ramybės patariu bent "susirašyti" (kadangi esi nestuke.gif , tai "apsiforminsit" per porą savaičių), o tikrą balių kelti 08.08.08.

o kai turėsi popieriuką bent ir CMB, tai ir su močiute bus visai kita kalba. ji lauks anūkėlio, o tu nesinervuosi
Atsakyti
Aš irgi manau, kad tiesiog susirašyti reikėtų, vestuvių balių atšoksit vėliau 4u.gif Atrodo, kad jauni esat, tuo labiau reikėtų cool.gif
Atsakyti
Aš taip pat pritariu daugumos nuomonei - dabar kukliai galima susirašyti, o paskui, jau kaip ir planavot, atšvęsti tą didžiąją dieną wub.gif Čia ne vien dėl močiutės, bet ir dėl popierizmų visų, paskui bus daug lengviau
Atsakyti
sveikos, mamytes, mes suvyru kukliai susirasem, o dabar jau 2m su puse, kaip niekaip negalim suplanuoti iskilmingu vestuviu su visais giminaiciais, nes: tai laikas netinkamas, tai galimybiu nera. na bet jusu truputi kitokia situacija jus jau esat suplanave tikslia data, o mes taip pasnekeje, kad lyg ir gerai butu uz metu atsvesti vestuves baznycioje, dabar planuojam po 5 vedybiniu metu baznycioj, nezinia kaip ten gausis, gal vel kas netaip bus, taip ir nesusituoksim baznycioj, doh.gif o as labai noriu smile.gif sekmes tau 4u.gif sveiko vaikucio, susituoksit ar ne, svarbiausia, kad vaikelis meileje augtu thumbup.gif
Atsakyti