Įkraunama...
Įkraunama...

Danutė Lištvanienė

VšĮ Vilniaus miesto universitetinės ligoninės Moterų klinikos Akušerijos patologijos skyriaus vedėja, gydytoja akušerė ginekologė
neradau kad kas butu apie ja rashes... ax.gif

ash pati priesh 6 metus gimdzhiau josios priezhiuroje - ateidavo net kudikio manojo aplankyti ir atsivesdavo kartu ir pediatre. smile.gif
gal kas dar su ja susidurete???
Atsakyti
Esu susid8rusi tik patologiniam. Tris kartus per dieną užeidavo į palatą. Labai švelni ir rūpestinga gydytoja thumbup.gif . Kaip per gimdymus nežinau.
Atsakyti
Ji prižiūrėjo mane antrojo nėštumo metu. Niu didelių priekaištų neturėjau, bet ir nebuvau labai patenkinta. Bet iš draugės girdėjau ne kokių atsiliepimų. Nerašysiu čia nėščiom, nenoriu labai bauginti, gimdyti pas ją tikrai negimdyčiau, na o kas su švelnumu, tai taip, lyg ir švelni...
Atsakyti
O as pas ja gimdziau abu kartus ir ka galiu pasakyti sauni gydytoja ir savo darba ismano puikiai .Su antru vaikuciu turejau problemu,gime gan didelis ir paciai buvo ne pyragai.Kiekviena diena kiek gulejau ateidavo aplankyit manes ir vaikucio.
Atsakyti
As irgi susiduriau su ja guledama patologiniam. Gulejau 5 kartus su gresianciu persileidimu(!) ir paskutinikart ji man paliko ne koki ispudi... schmoll.gif Ar pati buvo ne nuotaikoj, ar ne ta koja is lovos islipo - nezinau... unsure.gif Bet apsauke mane, kad as nesisaugau( mat prisipazinau jai, kad isvaziavome su vyru atostogu, siek tiek kelyje pakrate...vat ir pablogejo)...Taip susinervinau grizus i palata...verkiau, verkiau...Manau, kad su nesciom negalima taip bendrauti. Na, bet nesmerkiu jos...visi mes zmones, tiesiog uztaikiau ant jos tokios tadien...
Nors is drauges girdejau, kad kol Listvaniene dirbo Pasilaiciu poliklinikoj, ji pas ja lankesi ir minejo, kad bendravo irgi gana formaliai, atsainiai...Nu nzn...
Zodziu, tiek ziniu
Su artejanciu Valentinu, busimos mamytes! 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone @ 2005 02 11, 12:04)
As irgi susiduriau su ja guledama patologiniam. Gulejau 5 kartus su gresianciu persileidimu(!) ir paskutinikart ji man paliko ne koki ispudi... schmoll.gif  Ar pati buvo ne nuotaikoj, ar ne ta koja is lovos islipo - nezinau... unsure.gif Bet apsauke mane, kad as nesisaugau( mat prisipazinau jai, kad isvaziavome su vyru atostogu, siek tiek kelyje pakrate...vat ir pablogejo)...


Nu, bet tikrai gal nelabai saugojais g.gif biggrin.gif Puikiai suprantu, kai tik geriau pasijauti tiek norisi nuveikti, kartais ir neįvertini savo jėgų. Aišku bjauru, kai ant tavęs išsilieja, bet kartais tikrai keistų moterų yra - žinau vieną pastovią gulėtoją, kuri savaitę ligoninėj, dvi namie - kiekvieną kart po
smileysex.gif į ligoninę...
Mano palatos kaimynę barė kodėl apsikuitus guli biggrin.gif Gal ji taip daugiau paauklėja biggrin.gif
Iš patologinio man blogiausią įspūdį paliko Laužikienė, bet pastaruoju metu jos nebematau, gal nebedirba?
Atsakyti
Na, zinai, Wilmoq, as beveik visa nestuma gulejau lovoj, o pagerejus bent truputi, pabandziau iskisti nosi..Tiesiog niekam nelinkeciau tokio nesiojimo - be abejo, del vaiko nesiociau ir antra karta taip mirksiukas.gif Apie mylejimasi net kalbos nebuvo...Man nuolatos buvo gresiantis persileidimas. O apsaukus mane, gydytoja tik pablogino situacija - mat as taip susijaudinau cry.gif Kita gydytoja isgelbejo padeti, sako:"Nurimk ir nesinervink. Reikes ir dar isvaziuosi kur reikes, o reikes ir vel cia atvaziuosi." Ir aisku, po siu jos zodziu as pagalvojau:"Viskas. Iki gimdymo kojos is namu nekelsiu...":-) Man tokie zodziai padaro geresne itaka. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone @ 2005 02 18, 13:57)
Na, zinai, Wilmoq, as beveik visa nestuma gulejau  lovoj, o pagerejus bent truputi, pabandziau iskisti nosi..Tiesiog niekam nelinkeciau tokio nesiojimo - be abejo, del vaiko nesiociau ir antra karta taip mirksiukas.gif  Apie mylejimasi net kalbos nebuvo...Man nuolatos buvo gresiantis persileidimas.  mirksiukas.gif


Svajone, tikiuosi nesupykai 4u.gif Aš ir sakau, kad suprantu kaip pagerėjus norisi prasiblaškyti - pačiai visus šonus skauda nuo gulėjimo. Tu jau supi savo mažylį, o man dar bent tris savaites išgulėti reikia. Tik aš taip įsigasdinusi, kad draudžiu sau ir pagerėjus ką nors didesnio nuveikti. verysad.gif
Matai aš tą gydytoją mačiau malonią ir besišypsančią, o jei būtų apšaukusi blink.gif Nežinau, negaliu pakesti pakelto tono, tai tiesiog elementari nepagarba žmogui cool.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes smile.gif
nusprendziau parasyti i sia tema irgi.
2000 metais gimdziau pas Listvaniene. Tariausi is anksto, priziurejo nestuma ir prieme gimdyma. Nuostabi moteris, savo darbo profesionalas. Kiekvienas vizitas nestumo metu kainavo apie 50Lt, uz pati gimdyma sumokejome 400Lt. Tais laikais buvo tokie pinigai. Gimdyme buvo visa laika salia, labai padejo. Paskui susiuvo graziausiai, kad iki siol ginekologai paklausia kas taip siuvo graziai bigsmile.gif Po gimdymo prasedejo su manimi palatoje pora valandu, kadangi vyro neileido (tuo metu ligonineje buvo karantinas, gripo epidemija) tai ji pati prie manes budejo kol neuzmigau. Paskui kiekviena diena ateidavo i palata, apziuredavo. Tai kad apie ja, kaip apie gydytoja - tik geriausi zodziai. Ko negaliu pasakyti apie naujagimiu skyriu ir aisku pacia antakalnio klinika.. palatos baisios, mes gulejome keturios!!vienoj palatoj, buvo galima isproteti. Sesutes irgi ne labai... Tad si karta nusprendziau kad i Antakalni nebevaziuosiu... Bandysiu VGN. smile.gif
Sekmes visoms mamytems. 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,
as 2001 gimdziau pas Listvaniene.buvom is anksto susitare.likau labai patenkinta.gimdymo metu ji neleido islepti,kas labai trukdo gimdyti.mano nuomone, ji gali nepatikti toms kurios pripratusios prie perdeto liaupsinimo. ji labai gerai jaucia kada reikia geieztesnio zodzio, o kada reikia meilesnio. as galiu palyginti, nes antra mergaite gimdziau pas gydytoja, kuri tuo metu budejo. ta gydytoja net pirstiniu neuzsimove.gimdyma prieme rezidente.o gimdymas rizikingas, nes kudikiui buvo tik 35 savaites.salia esancioje gimdykloj tuo metu gimdyma priiminejo gyd. Listvaniene.ji pas mane buvo atejus ne karta ir labai moraliai palaike.pataloginiam gulejau ne karta,priziurejo labai profesonaliai. apie ja galiu pasakyti tik labai gerus zodzius. 4u.gif
kai gimdysiu trecia,gimdysiu butinai tik pas ja thumbup.gif
Atsakyti
Neshtumo pradzioje lankiausi pas ja. Kadangi neshtumas buvo sunkus, tai ir palatoje jos guledavau (uz papildoma mokesti). Siaip kaip gydytoja ji man visai patiko, tik vat pinigelius labai mego biggrin.gif
Gimdziau VGN smile.gif
Atsakyti
Aš irgi gimdžiau pas D.Lištvanienę, nes lankiausi privačiai pas ją Maxmedoj. Man ji pasirodė gerai išmananti savo darbą, maloni ir sugebanti nuraminti. Išsamiai atsakydavo į užduotus klausimus, gimdymo metu ramiai pasakydavo kaip elgtis. Tikrai nesigailiu, kad pasirinkau ją thumbup.gif Labai pasisekė, kad ir maloni akušerė pakliuvo bigsmile.gif
Atsakyti