Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų stomatologas Šiauliuose

Sveikos, as pries metus savo bernaiti vedziau pas gydytoja Šiauliene,projektavimo institute tas kabinetas yra. Pergyvenau kaip cia bus,ar leisis apziurimas ir juolab tvarkomas, bet viskas thumbup.gif Jauna, svelni,moka bendrauti su vaiku,sutvarke mums viena dantuka,tai vaikinas laukia nesulaukia kada vel suges kur,labai nori vel pas ta gydytoja bigsmile.gif
Atsakyti
Vaikučiai, kurie lankosi Dainų poliklinikoje, jau ir pas odontologus turi eiti ten pat, Dainų piliklinikoje, jau ir kortelės ju persiųstos iš centro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SIVERIJA: 19 rugpjūčio 2010 - 15:35
QUOTE(SIVERIJA @ 2010 08 19, 16:18)
Vaikučiai, kurie lankosi Dainų poliklinikoje, jau ir pas odontologus turi eiti ten pat, Dainų piliklinikoje, jau ir kortelės ju persiųstos iš centro.

Tai gal prie vandens bokšto nebebus tokių ilgų eilių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgusia @ 2010 05 10, 16:11)
Bandykit pas jaunaji Kanauka, dirba jis Mickeviciaus gatveje kartu su tevu.


Mes bandėm pas jį, tačiau dėl mergaitės pasipriešinimo taip ir nepavyko patikrint dantukus, o būtinai reikia. Neramu man dėl jos. Todėl noriu kur nors greičiau priieiti, nes pas kanauką dar labai ilgai laukt reikės sad.gif
Atsakyti
QUOTE(river* @ 2010 05 18, 00:13)
Dukrytei 4 metukai,ir lygtais pradeda joduoti kruminis pieninis dantukas,ne jis dar ne visai juodas,bet jau pradeda,bandziau daugiau sepeteliu pabruzinti,bet nesivalo,tai supratau kad jau gali buti gendantis,idomu koks geras specelistas butu tokiam mazam vaikui g.gif aciu mergaites uz rekomendacijas 4u.gif


Visos mamytes zinokit mes atradom tikra dantuku feja smile.gif Gyd. Siauliene dirba Vaiku klinikose. Ten kur traumatologijos skyrius. Ir siandien buvom pas ja jau antra dantuka mano penkemeciui vyrukui sutvarke. Zodziu jaunute, svelnute ir tikrai moka su vaikiukais bendrauti. Pirmiausia supazindino su instrumentais, po to susitare graziai kad apziures ir po to "krapste kirmina ir sokolado gabaliukus " smile.gif Zodziu sauni gydytoja labai jai aciu. Tik vat siandiena sake, jog nuo sausio meneseio iseis keturiems menesiems atostogu...galbut nestuke.gif , nezinau nepaklausiau smile.gif
PO to kai stomatologijos poliklinikoje vaika laike dvi seseles o gydytoja grudo grazta i burna abudu taip buvom isgasdinti, kad maniau niekada jau nebeprisileis stomatologes, bet graziuoju galima ir kalnus nuversti 4u.gif Sekmes visiems gydant dantukus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2010 08 19, 16:18)
Vaikučiai, kurie lankosi Dainų poliklinikoje, jau ir pas odontologus turi eiti ten pat, Dainų piliklinikoje, jau ir kortelės ju persiųstos iš centro.

Jau pabuvojom pas odontologę šitoj poliklinikoj thumbup.gif gaila, pavardės nepamenu, bet is Č raidės, pagyvenusi tokia, bet mano mergaitei ji labai patiko, sakė, net geresnė, negu ankstesnė thumbup.gif Ir sutaisė mums priekinį dantuką, kurio prie bokšto odontologės mums netaisė, tipo nėr prasmės, vistiek plomba iškris.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Norejau paklausti gal atsiras mamyciu vedusiu savo vaikucius i Motinos ir vaiko klinika, ten dabar gyd.Siauliene taiso dantukus su narkoze., mums sendien paskambino kad kita penktadieni atvyktumeme, ir dabar vis dvejoju ka daryt unsure.gif Pas dukryte daug labai sugedusiu dantuku, priekiniai net nespejo isdygti ir dygdami nuluzinejo,. cia turbut bus pasekmes stipriu antibiotiku kuriuos gavo sirgdama mazute verysad.gif Tai va,ir neramina mane tai, kad jei dabar istrauks mum tas sakneles dantuku, kokie isdygs mums nuolatiniai dantukai unsure.gif verysad.gif gal yra panasiu atveju kaip musu ? unsure.gif
Atsakyti
Mes taisome savo dantukus pas Giedrių Kanauką thumbup.gif
Ir sūnui, ir man puikiai sutaiso 4u.gif Sugeba su vaiku susitarti, kad parodytų apžiūrai dantukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skraja @ 2011 01 16, 13:11)
Mes taisome savo dantukus pas Giedrių Kanauką thumbup.gif
Ir sūnui, ir man puikiai sutaiso 4u.gif  Sugeba su vaiku susitarti, kad parodytų apžiūrai dantukus 4u.gif



Mūsų šeimyna irgi ten gydosi dantukus! Giedrius - thumbup.gif Tiesa, mažiukei dar neteko pas stomotologą apsilankyti...
Atsakyti
QUOTE(skraja @ 2011 01 16, 14:11)
Mes taisome savo dantukus pas Giedrių Kanauką thumbup.gif
Ir sūnui, ir man puikiai sutaiso 4u.gif  Sugeba su vaiku susitarti, kad parodytų apžiūrai dantukus 4u.gif

Labas,o ar jis traukia dantukus vaikam ,ar tik taiso? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, gal zinote kokiu budu taiso 3 metuku vaikui dantukus? Su narkoze ar ne, marina ar kazkaip kitaip? Reikia kazkur butinai mergyte nuvest ir nzn kur kreiptis kad butu protingai ir gerai. Visos kalba apie kanauka, bet gal geriau vezti i kauna koki ar vilniu? gal teko kam ten vezti kur nors?
Atsakyti
QUOTE(sigute2 @ 2011 06 17, 22:31)
Sveikos mamytes, gal zinote kokiu budu taiso 3 metuku vaikui dantukus? Su narkoze ar ne, marina ar kazkaip kitaip? Reikia kazkur butinai mergyte nuvest ir nzn kur kreiptis kad butu protingai ir gerai. Visos kalba apie kanauka, bet gal geriau vezti i kauna koki ar vilniu? gal teko kam ten vezti kur nors?

Mums tai taisė 3 m. be narkozės, gražiai prisikalbino, rodė instrumentus ir pataisė.
Atsakyti