Įkraunama...
Įkraunama...

*O kokį gydytoją rinktis Mažeikiuose?*

QUOTE(Lakūdra @ 2007 11 13, 13:37)
tai va, kad dabar jį maitinu gerokai prasčiau, nei pati prieš jį maitinausi  unsure.gif

Tai kai nori valgyt, valgyk geriau vaisius ir daržoves, mažink saldumynų ir pan. mirksiukas.gif

QUOTE(Flirta @ 2007 11 13, 15:08)
a GIRDIT, AŠ IRGI NORIU Į TUOS KURSUS blush2.gif BET MANE BE TO PAKVIETIMO JAUČIU KAIP SPIRS LAUK unsure.gif  doh.gif

bigsmile.gif A ko tu ten dar mokysies?????? Aš kai Gustės laukiaus, buvau toj paskaitoj, tai lektorė klausinėjo, kelinto vaikelio laukiamės. Kai pakėliau ranką, kad trečio laukiaus, vosos blink.gif va tokiom akim spoksojo lotuliukas.gif .

QUOTE(Betukas @ 2007 11 14, 16:39)
Prieš 5 metus kai laukiaus, tai buvo visas paskaitų ciklas (4 kartai)  mirksiukas.gif
Tik paskutiniu metu, kaip suprantu, buvo dingę  unsure.gif

drinks_cheers.gif Ir prieš tris metus dar buvo tos paskaitos.

QUOTE(Vilmuxxxe @ 2007 11 14, 16:41)
Labas. Nu as irgi maciau si skelbimuka prie gines kab, bet man atrodo ten tik tokia reklamine paskaitele, AVENT savo produkcija pareklamuos ir vysks.O  as irgi taip norejau paskaiteliu bentdai nesciosioms o ne tokiu reklaminiu.

Aha, Avento ir bus turbūt, bet man visai patiko ta jų paskaitėlė. Reklamuoja savo produkciją, bet naudingos informacijos duoda ir žindymo klausimais, ir naujagimio priežiūros mirksiukas.gif . Mes su Gitusia vasarį buvom tokioj paskaitoj.
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2007 11 14, 15:28)
Labukas  4u.gif
Tai, kad ten ne kvietimai, o tik taip lapeliai su info, kad nepamirštume.Manau, kad tikrai visas norinčias įleis. O Jagu jau viską galės praktiškai išbandyti  wub.gif  biggrin.gif



Aga, visos kursuose teorinę dalį išklausom, o paskui pas mane praltinė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jagu @ 2007 11 14, 20:23)
Aga, visos kursuose teorinę dalį išklausom, o paskui pas mane praltinė lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Sutarta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(aisteba @ 2007 11 14, 16:59)

Aha, Avento ir bus turbūt, bet man visai patiko ta jų paskaitėlė. Reklamuoja savo produkciją, bet naudingos informacijos duoda ir žindymo klausimais, ir naujagimio priežiūros mirksiukas.gif . Mes su Gitusia vasarį buvom tokioj paskaitoj.



Aisku geriau nei nieko biggrin.gif Po gimdymo ligoninej duoda kruva visokiu lankstinuku,aisku cia geriau kai "gyvas zmogus" viska papasakoja, nei is lankstinuku tik pasiskaitai smile.gif

Ir be to raso kad dar ir dovaneles laukia mamyciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmuxxxe @ 2007 11 14, 21:10)
Aisku geriau nei nieko  biggrin.gif Po gimdymo ligoninej duoda kruva visokiu lankstinuku,aisku cia geriau kai "gyvas zmogus" viska papasakoja, nei is lankstinuku tik pasiskaitai  smile.gif

Ir be to raso kad dar ir dovaneles laukia mamyciu  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Aha, davė tokį krepšelį, keli bandinukai, knygelė Avento thumbup.gif . Vis malonu biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2007 11 14, 16:28)
Labukas  4u.gif
Tai, kad ten ne kvietimai, o tik taip lapeliai su info, kad nepamirštume.Manau, kad tikrai visas norinčias įleis. O Jagu jau viską galės praktiškai išbandyti  wub.gif  biggrin.gif

Dile, o tu kiekvieną kartą daraisi kraujo tyrimą?  unsure.gif

O tai darau tiek kiek jin man liepia, kol nebuvo nusedimo tai ir neliepe, bet dabar israso vaistus ir ziuri kas 2 savaites ar gereja, atrodo kad gereja rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Betukas @ 2007 11 14, 18:58)
Papildyta:
O reklaminis gal irgi nieko, dovanų gal ką duos  blush2.gif  lotuliukas.gif

Duos duos, parasyta , kad laukia malonios dovaneles biggrin.gif . Ar zymit tuos judesius? Kiek per diena per pusvalandi besuskaiciuojat? Man atrodo kad jie vis mazeja , o kaip jum?
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2007 11 15, 08:54)
Ar zymit tuos judesius? Kiek per diena per pusvalandi besuskaiciuojat? Man atrodo kad jie vis mazeja , o kaip jum?


Man net neliepė žymėti judesių doh.gif Kas kelias dienas paskaičiuoju, kad nemažiau 10 kartų būtų ir įsivaizduoju,kad viskas gerai. Šiaip tikrai ir aš atkreipiau dėmesį, kad mažėja judesiukų, kaži čia taip turi būti, aišku vietos tiems judesiams irgi mažėja. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jagu @ 2007 11 15, 12:49)
Man net neliepė žymėti judesių doh.gif  Kas kelias dienas paskaičiuoju, kad nemažiau 10 kartų būtų ir įsivaizduoju,kad viskas gerai. Šiaip tikrai ir aš atkreipiau dėmesį, kad mažėja judesiukų, kaži čia taip turi būti, aišku vietos tiems judesiams irgi mažėja. g.gif

O kiek liko iki gimdymo? Nematau liniuotes? verysad.gif
Atsakyti


QUOTE(Betukas @ 2007 11 14, 17:58)
Tai vat anksčiau ir būdavo  bendros tokios, ne reklaminės. Apie nėštumą, apie gimdymą, maitinimą ir pirmuosius vaiko metus  mirksiukas.gif  Visai įdomu atsimenu buvo paklausyti  rolleyes.gif
Papildyta:
O reklaminis gal irgi nieko, dovanų gal ką duos  blush2.gif  lotuliukas.gif


Dovanų vat aš ir noriu tongue.gif
QUOTE(aisteba @ 2007 11 14, 17:59)
bigsmile.gif A ko tu ten dar mokysies?????? Aš kai Gustės laukiaus, buvau toj paskaitoj, tai lektorė klausinėjo, kelinto vaikelio laukiamės. Kai pakėliau ranką, kad trečio laukiaus, vosos blink.gif va tokiom akim spoksojo lotuliukas.gif .
Aha, Avento ir bus turbūt, bet man visai patiko ta jų paskaitėlė. Reklamuoja savo produkciją, bet naudingos informacijos duoda ir žindymo klausimais, ir naujagimio priežiūros mirksiukas.gif . Mes su Gitusia vasarį buvom tokioj paskaitoj.


Kodėl aš vasario mėn ją praleidau, nesuprantu doh.gif

Aš žinok, ptiu ptiu ptiu, jei mergina kuri iš maniškių rimtai apsirgtų, pas tave kreipsiuos, nes kažkaip man rodos daug žinai, o aš žalia, vuisi tie garinimai ir inhaliavimai, man mistika doh.gif
QUOTE(Vilmuxxxe @ 2007 11 14, 22:10)
Aisku geriau nei nieko  biggrin.gif Po gimdymo ligoninej duoda kruva visokiu lankstinuku,aisku cia geriau kai "gyvas zmogus" viska papasakoja, nei is lankstinuku tik pasiskaitai  smile.gif

Ir be to raso kad dar ir dovaneles laukia mamyciu  mirksiukas.gif

thumbup.gif Nu jei galėsiu, eisiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2007 11 15, 12:42)
O kiek liko iki gimdymo? Nematau liniuotes? verysad.gif


Tai kad nemoku uzsideti ir esu tokia tingine,kad nepasiskaitau kaip tai padaryti:geda2: blush2.gif
Mano terminas gruodzio 1-6 diena. Nuo sio savaitgalio pagal kalendoriu iseina 38 savaite turetu prasideti.
Atsakyti
Daba pradejau galvot kad gal ir man nueit? g.gif Juk turbut tikrai neisvarys?? g.gif Man atrodo ten ant to skelbimo nebuvo parasyta kad laukia tik busimu mamyciu? O gal buvo? g.gif bet... dabar pamirsau bet pasiziuresiu cia kazkur raset kelinta val bus, atrodo kad diena,tai neturesiu kur vaiko palikt ax.gif jauciu kad nuplauks man paskaitele verysad.gif
Papildyta:
Beje, del judesiuku norejau pasakyt, kad as kai pradejau zymet tai suzymedavau virs 20 per ta pusvalanduka, o paskutinem savaitem tai vos 10-11-12 beispirdavo.Man atrodo kad cia visai normalu, bent jau gyd nieko nesake
Atsakyti
QUOTE(Vilmuxxxe @ 2007 11 15, 15:19)
Daba pradejau galvot kad gal ir man nueit?  g.gif  Juk turbut tikrai neisvarys?? g.gif  Man atrodo ten ant to skelbimo nebuvo parasyta kad laukia tik busimu mamyciu? O gal buvo? g.gif  bet... dabar pamirsau bet pasiziuresiu cia kazkur raset kelinta val bus, atrodo kad diena,tai neturesiu kur vaiko palikt  ax.gif  jauciu kad nuplauks man paskaitele verysad.gif


gal ejnam su vaikais ? mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti