Įkraunama...
Įkraunama...

Jadvygos žolės

Taigi lauksiu atsiliepimų iš vartojusių Jadvygos žolelių arbatas, kokį poveikį jos jums daro? 4u.gif
Labiausiai mane domintų Jadvygos žolelių arbata Nr. 46 Organizmui valyti- gerina kepenų veiklą, kasos, skrandžio darbą, detoksikuoja organizmą, skatina medžiagų apykaitą, žarnų motoriką. Ar ši arbata nesukelia kokio pašalinio poveikio? Pvz kaip nuo kitų organizmą valančių preparatų atsiranda spuogelių ant veido ir pan... blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brilliant: 09 rugpjūčio 2007 - 10:02
Jeigu ką sudomintų- Jadvygos arbatos nuo įvairių negalavimų 4u.gif :

Nr.1 Apetitui gerinti- skatina skrandžio sulčių išsiskyrimą, kepenų, kasos veiklą.
N.r2 Atminčiai stiprinti- gerina kapiliarinę kraujotaką, skatina smegenų aprūpinimą deguonimi, mažina cholesterolio kiekį kraujyje.
Nr.3 Cholesterolio kiekiui kraujyje mažinti- stiprina kraujagysles.
Nr.4 Diabetikams-suaktyvina kasos veiklą, mažina gliukozės kiekį kraujyje, gerina kraujotaką.
Nr.5 Kepenų darbui gerinti- skatina tulžies nutekėjimą.
Nr.6 Nuo aterosklerozės- gerina širdies vainikinių ir kitų kraujagyslių kraujotaką.
Nr.7 Nuo bronchinės astmos- mažina spazmus, veikia raminančiai
Nr.8 Nuo chroniško pankreatito- gydo lėtinį kasos uždegimą, gaivina kasą, Gerina kepenų darbą. Skatina apetitą.
Nr.9 Nuo depresijos- veikia kaip antidepresantas.
Nr.10 Nuo druskų kaupimosi- tirpina druskas, skatina jų pašalinimą.
Nr.11 Nuo endometrito- mažina gimdos gleivinės išvešėjimą.
Nr.12 Nuo gerybinių auglių (cistos, miomos)- išskirsto, išvalo iš organizmo; tinka ir esant skydliaukės mazgeliams.
Nr.13 Nuo gimdos ir jos priedų uždegimo- gydo uždegimą, atnaujina gimdos veiklą.
Nr.14 Nuo hemorojaus- stabdo kraujavimą, palengvina tuštinimąsi. Šalina hemorojinius mazgus.
Nr.15 Nuo inkstų akmenligės- tirpdo ir šalina inkstų akmenis, atpalaiduoja spazmus.
Nr.16 Nuo išsėtinės sklerozės- skiriama tik sergantiems šia liga. Nežinantiems apie šią ligą patariama pirkti mišinius nuo aterosklerozės.
Nr.17 Nuo įsisenėjusio kosulio, bronchito- gydo sunkesnius viršutinių kvėpavimo takų, bronchų, plaučių uždegiminius susirgimus.
Nr.18 Nuo neigiamų klimakso reiškinių- mažina karščio pylimą, juntamą širdies mušimą, nervingumą, reguliuoja hormoninę pusiasuvyrą.
Nr.19 Nuo mastopatijos- skaido sukietėjimus krūtysę, mažina įtempimus jose.
Nr.20 Nuo migrenos- veikia atpalaiduojančiai, spazmolitiškai šalina lėtinius galvos skausmus.
Nr.21 Nuo nemigos ir neurozių- gerina miego gilumą, kokybę, ramina.
Nr.22 Lieknėjimui- greitna medžiagų apykaitą, mažina apetitą.
Nr.23 Nuo osteochondrozės, artrito- gydo sąnarių ligas, mažina skausmą ir uždegimus, šalina druskas, gerina kraujo ir skysčių apytaką sąnariuose, mažina patinimus.
Nr.24 Nuo osteoporozės (kaulų retėjimo)- gerina kalcio pasisavinimą, stabdo jo šalinimą iš organizmo, skatina kaulų suaugimą po lūžių, stiprina sąnarius, neleidžia nykti kremzlėms.
Nr.25 Nuo padidėjusio dirglumo, neurozių, išgąsčio- ramina baimės ir stresų varginamus žmones. Nemigdo. Tinka įvairių profesijų žmonėms dienos metu.
Nr.26 Nuo padidėjusio kraujo spaudimo- ramina, gerina kraujotaką, skysčių šalinimą, gerina galvos smegenų maitinimą.
Nr.27 Nuo padidėjusio skrandžio rūgštingumo, opaigės- gydo sudirgusias ar išopėjusias skrandžio stempės gleivines, mažina suaktyvėjusią skrandžio rūgšties sekreciją, ramina uždegimą.
Nr.28 Nuo paradantozės- gydo dantenas išoriškai ir vidiniai, stiprina dantenų, žandikaulio kaulinį audinį, aktyvina kraujotaką, aprūpina įvairiomis medžiagomis.
Nr.29 Nuo peršalimo, gripo, kosulio- gydo virusinius ir bakterinius uždegimus, gydo gripą, peršalimo ligas, stiprina imuninę sistemą.
Nr.30 Nuo plaukų slinkimo- skatina plaukų folikulų veiklą, juos stiprina. Organizmą papildo įvairiais vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis.
Nr.31 Nuo podagros- pašalina iš organizmo šlapimo rūgšties darinius, įvairias druskas, nuskausmina.
Nr.32 Nuo prostatos adenomos- gerina prostatos veiklą, mažina patinimą, atnaujina liaukos veiklą.
Nr.33 Nuo sąnarių skausmų-nuskausmina, gydo uždegimus ir kraujotakos sutrikimus.
Nr.34 Nuo sinusito- skatina sinusų gijimą, gydo, nuskausmina.
Nr.35 Nuo skydliaukės negalavimų- normalizuojančiai veikia, papildo organizmą jodu, mineralinėmis ir kitomis medžiagomis. Atsargiau vartoti, kai yra per daug jodo.
Nr.36 Nuo sumažėjusio kraujo spaudimo- tonizuoja, šalina nuovargį, gerina savijautą, darbingumą.
Nr.37 Nuo širdies neurozių- gerina širdies darbą, gydo širdies ritmo sutrikimus, ramina širdies nervus. Ramina žmones, kurių širdies darbas sutrinka dėl jautrios nervų sistemos.
Nr.38 Nuo šlapimo nelaikymo- normalizuoja šlapimo pūslės ir šlapimtakių tonusą, šalina uždegimus.
Nr.39 Nuo šlapimo pūslės uždegimo ir akmenligės- mažina uždegimą, spazmus, ramina.
Nr.40 Nuo tulžies pūslės akmenligės- trukdo susidaryti akmenims ir išvaro akmenis iš tulžies pūslės ir jos latakų.
Nr.41 Nuo vaikų neurozių- gydo naktinį šlapinimąsi, vaikus ramina, stiprina.
Nr.42 Nuo venų išsiplėtimo, uždegimo- stiprina venų sieneles, mažina kraujo krešumą, uždegimą.
Nr.43 Nuo vidurių pūtimo-gerina žarnyno veiklą ir į jį atsiveriančių liaukų veiklą.
Nr.44 Nuo alkoholizmo ir rūkymo
Nr.45 Nuo žvynelinės- gerina odos sveikatą iš vidaus, mažina žvynelinę ir jos žalingą poveikį organizmui.
Nr.46 Organizmui valyti- gerina kepenų, kasos, skrandžio darbą, detoksikuoja organizmą, skatina medžiagų apykaitą, žarnų motoriką.
Nr.47 Raminanti- ramina, veikia švelniai, galima gerti dienos metu ir prieš miegą. Gerina širdies veiklą ir šalina nervinę įtampą.
Nr.48 Regėjimui stiprinti
Nr.49 Viduriams laisvinti- stirpiai laisvina vidurius, skatina žarnų peristaltiką.
Nr.50 Viduriavimui stabdyti- stipriai veikia microbus ir virusus. Veikia sutraukančiai.
Nr.51 Virškinimui skatinti (esant sumažėjusiam skrandžio rūgštingumui)- gerina skrandžio sulčių išsiskyrimą, skatina kepenų, kasos darbą.
Nr.52 Nuo tulžies pūslės ir latakų uždegimo- padeda esant virusiniams ir bakteriniams uždegimams, nuskausmina. Lengvina tulžies nutekėjimą, gerina virškinimą ir žarnų peristaltiką.

Atsakyti
apie Jadvygos žoles mano atsiliepimai tik geri, turėjom ir vartojom įvairiausių. labiausiai patiko nuo depresijos , širdies neurozių, sanarių. poveikis tikrai jaučiasi . esame net buvę Mažeikiuose, kaime, tai mums paskyrė konkrečiai pagal ligas, padarė mišinį gal iš 18 žolių.
o apie organizmo valymo arbatą pas mane ji stovi , nes yra nelabai skani ir mano sūnus jų negeria( jam liepė gerti nuo alergijos ir dar tokių lašelių davė)Šiaip tikrai dėmesio verta jadvyga. mirksiukas.gif
Atsakyti
O kokia jūsų sūnui alergija, nuo ko ji? Nes man irgi paberia kartais veiduką, tai domintų šių lašiukų poveikis? mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif O kur galima gauti tu arbatu???
Atsakyti
Kaip matau jūs iš Vilniaus Ikulia, taigi parašysiu jums adresų, kur galėsite įsigyti arbatų:
Svetainėje "Tradicija", Palangos g. 1
Kavos, arbatos, prieskoniai, Justiniškių g. 91 (Norfos parduotuvėje)
Ateities g.48 (Norfos parduotuvėje)
J. Jasinskio g.16 (IKI parduot. patalpose)
"Vitaminų pasaulis", Ateities g.91 ("Mandarino" patalpose)
Žemaitijos g.11
"Mirra", A.Jakšto g,13

PS: Čia aš lankstinuką turiu tai ant jo radau ir tuos adresus, jeigu kas nors iš kito miesto susidomėsite, tai irgi galėsiu parašyti adresų... 4u.gif
Atsakyti
tongue.gif
QUOTE(Brilliant @ 2007 08 09, 19:52)
O kokia jūsų sūnui alergija, nuo ko ji? Nes man irgi paberia kartais veiduką, tai domintų šių lašiukų poveikis? mirksiukas.gif

mano sūnui alergija dulkių erkutėms, kol gėrėm tuos lašelius lyg ir buvo neblogai , bet dabar vėl prie chemijos esam apsistoję, nes reikia kantrybės, o dar arbeta buvo neskani , tai vaikui nelabai įduoti ėjo . lašelius mes gavom tik mažeikiuose , jais manau parduotuvėse neprekiauja, už 100ml mokėjom gal 12 lt
Atsakyti
QUOTE(Brilliant @ 2007 08 09, 22:10)
Kaip matau jūs iš Vilniaus Ikulia, taigi parašysiu jums adresų, kur galėsite įsigyti arbatų:
Svetainėje "Tradicija", Palangos g. 1
Kavos, arbatos, prieskoniai, Justiniškių g. 91 (Norfos parduotuvėje)
Ateities g.48 (Norfos parduotuvėje)
J. Jasinskio g.16 (IKI parduot. patalpose)
"Vitaminų pasaulis", Ateities g.91 ("Mandarino" patalpose)
Žemaitijos g.11
"Mirra", A.Jakšto g,13

PS: Čia aš lankstinuką turiu tai ant jo radau ir tuos adresus, jeigu kas nors iš kito miesto  susidomėsite, tai irgi galėsiu parašyti adresų... 4u.gif

Labai dekinga uz info 4u.gif 4u.gif 4u.gif Butinai pasinaudosiu, nes zoleliu arbatu sarase radau mane dominanciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roberta23 @ 2007 08 10, 15:06)
tongue.gif
mano sūnui alergija dulkių erkutėms, kol gėrėm tuos lašelius lyg ir buvo neblogai , bet dabar vėl prie chemijos esam apsistoję, nes reikia kantrybės, o dar arbeta buvo neskani , tai vaikui nelabai įduoti ėjo . lašelius mes gavom tik mažeikiuose , jais manau parduotuvėse neprekiauja, už 100ml mokėjom gal 12 lt

Mm aišku tada, ačiū 4u.gif Jei tik Mažeikiuose, tai nelabai pasitaikys gal į ten ir nuvažiuoti...Bet jeigu kada būsiu tai žinosiu, kad tokių lašiukų esti, nes man alergija nuo žiedadulkių kartais būna doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ikulia @ 2007 08 10, 15:34)
Labai dekinga uz info  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Butinai pasinaudosiu, nes zoleliu arbatu sarase radau mane dominanciu smile.gif

Prašau 4u.gif Nėra už ką... mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kuri mamytė žino Jadvygos telefono numerį ar adresą? Žinau tik tiek, kad ji gyvena Mažeikių kaimelyje. Mes taip pat turime problemėlę, kurios niekaip neįveikiame, gėrėme ir pačios žolininkės Jadvygos arbatą. Nežinau, gal ilgesnį laiką reikėjo gerti, sunaudojome visą pakelį, bet, kad nors kiek geriau būtų verysad.gif . Manau, gal pas Jadvygą nuvykti, ir ji konkrečiai pagal tą ligą iš žolelių surinktų tinkamą arbatą ax.gif .
Atsakyti
Kaip įdomu g.gif O tos arbatėlės brangios?
Atsakyti
Sveikos

Jei kam reikia - tai štai jos kontaktai: J.Balvočiūtės ūkis, GYvolių k.Mažeikių r. tel: +37044337118
Nebūtina važiuoti, galima paskambinti ir ji atsiūs paštu.
Atsakyti