Įkraunama...
Įkraunama...

Dviračiai

Aš tai turiu tokį visai nevaizdingą maršrutą doh.gif bet man jis pats tas : ) Važiuoju iš Žvėryno per Antakalnį,Saulėtekį,Žirmūnus,Baltupius iki Santarų ir atgal įvariai.Kadangi gan dažnai tenka ten draugus lankyt,tai kažkaip įprastu pasiliko.O ir šiaip vis su draugėm keliom susitinku pakeliui rolleyes.gif Aš tai dviračiu važinėju tik todėl,kad labai patinka man.Svorio man nepavyksta numest (dėl skydliaukės)....Tik stengiuos pasiilsėt vis,nes mano širdis neočin mėgsta fizinį krūvį doh.gif
O šiaip mano įprastu tuo maršrutu gaunasi apie 20km.Važiuoju kasdien su retomis išimtimis.
Atsakyti
Įdomu, įmanoma numest svorio minant dviratį? Ir kiek km reikia kasdien numint, kad rezultatai pasimatytų g.gif
Atsakyti
Žinoma kad įmanoma numesti svorio, juk minant dviratį labai gerai dega kalorijos, aš tai pvz. ne km žiūriu, o važiuoju apie 1,5 val normaliu greičiu, ir reikėtų po kokius 3 kartus į savaitę tai daryti, na ir žinoma mitybą prisižiūrėti smile.gif
Atsakyti
Su pavasariu visas !! Toks oras savaime skatina mintis apie ekologija, sveikata, juk vasara ne uz kalnu.. wub.gif visai netiketai perskaiciau toki straipsni, ir supratau, kad jau tikrai laikas sesti ant dviracio:)))
As tai manau, jog dviratis isvis naudingas visom kuno dalim o ypac sazinei nuraminti, nes kai isvaziuoji su dviraciu, nusiteiki, jog sportuoji, o sporto ir malonumo dalys man rodos lygios smile.gif) va mane ikvepes straipsnis
http://www.alfa.lt/s...11-04-20_17-57/

tik kartais pagalvoju, jog gaila, kad visgi iki galo dviraciu takai nera isvystyti, pavydu, kaip kad kokiam Amsterdame, kur viskas padeta kaip ant lekstutes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 04 19, 19:40)
Įdomu, įmanoma numest svorio minant dviratį? Ir kiek km reikia kasdien numint, kad rezultatai pasimatytų g.gif


Dviračiu geriausia dega kalorijos ir dirba raumenukai thumbup.gif apie km daug galvot nereikia, tiesiog savo malonumui išvažiuot pasivažinėt kelis kartus į savaitę ir rezultatai matysis 4u.gif arba mašiną keist į dviratuką ir juo į darbą mint thumbup.gif
Atsakyti
pralekiau sian. planas buvo bent 10km numinti, bet iskrido muse i aki ir teko sukti namo anksciau, tik po 8 km.

siek tiek skaiciuku:
nuvaziuota: 8.2km
vidutinis greitis: 16km/h
uztruko: 31min
sudeginta: 260kcal

rytoj jeigu nelis, vel vaziuosiu ir butinai su akinukais wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 17 gegužės 2011 - 21:34
paprasta spidometra visai nebrangiai galima isigyti. rodo jie ir kiek apytiksliai kcal sudeginta, bet as juo nepasitikiu ir papildomai devi sirdies ritmo matuokli - dirza aplink krutine + laikrodi. aisku, galima viska vienam isigyti, bet kainyte 200eur tada traukia.
man kur kas labiau patinka sportuoti, kai zinau kiek prisportuoju, toks kaip stimulas gaunasi, pvz matau sirdies ritmas suletejo, reiskias reikia pasiskubint.
Atsakyti
gal ne taip pavadinau. tas laikrodis butent ir rodo sirdies ritma ir skaiciuoja kalorijas. dirzas tik sirdukes duziu klausytojas ir siustuvas, o laikrodis - imtuvas biggrin.gif

siandien pasivazinejau truputeli daugiau:
nuvaziuota: 11.7km
vidutinis greitis: 17.8km/h
uztruko: 42min
sudeginta: 380kcal

taip per valanda galima ir virs 500kcal sudegint. neblogai visai, tik itariu, kad rytoj teks iseigine imt, nes skauda pecius nuo karojimo ant rankenu biggrin.gif
Atsakyti
Akiniai - tikrai geras daiktas. Kaip žinia, akis gali pažeisti ne tik įvairūs svetimkūniai (musytės, smėlis ir pnš.) bet ir SAULĖ, tad būtų neprošal, jei akiniai turėtų dar ir UV filtrą.

Taip pat tie, kas turi geresnius telefonus su GPS - apsilankykite puslapyje www.endomondo.com ir atsisiųskite tą programėlę į savo telefoną - labai smagus dalykėlis. Telefone matysite, kiek jau nuvažiavote ir kokiu greičiu važiuojate, o vėliau, jeigu prisiregistruojate jų puslapyje ir telefonu prisijungus išsiunčiate savo treniruotės failiuką, per kompiuterį matote, kiek kalorijų sudeginote, kokiame kilometre kokiu greičiu važiavote, kiek metrų kilote ar leidotės jūros lygio atvžilgiu ir t.t., vėliau visą savo maršrutą matysite googlemaps žemėlapyje. Poto galėsite analizuoti rezultatus - statistikos pavidalu bus pateikti visi dumenys, kiek per tam tikrą laikotarpį (dieną, savaitę, mėnesį, metus) sudeginote kalorijų, kokį atstumą nuvažiavote ir tt. žodžiu, programa tikrai puiki ir patogi, o svarbiausia - nemokama wink.gif taip pat, galima net ir laimėti įvairių prizų - nuo aprangų ir pulsometrų, iki dviračių! programą taip pat galima naudoti ir bėgiojant, slidinėjant ir kitaip keliaujant (meniu galima pasirinkti, kokiu būdu keliaujate - ar sportiniu dviračiu, ar kalnų, ar turistiniu, ar bėgate, ar einate, o vėliau pagal tai apskaičiuoja viską). Jeigu turite pulsometrą ar kadenso daviklį, tada į programą galima įtraukti dar ir tuos duomenis smile.gif

Taip pat, panelės, nepamirškit, jog norint važinėtis ir nesugadinti savo sveikatos, privalote tinkamai susireguliuoti savo dviratį. Balnelis turi būti tokiame aukštyje, kad pedalą pastačius į žemiausią padėtį ir ant jo pastačius kulną, koja turi būti pilnai ištiesta. Taip pat minant stenkitės visada kojomis padaryti 90 apsisukimų per minutę (negadinsite sąnarių, o taip pat ir efektyviau dirbs raumenukai bei degs kalorijos, jeigu daugiau pamakaluosite žemesnėmis pavaromis, nei iš jėgų bandysit išsukti didžiausią pavarą).

Pasakysiu dar vieną paslaptį - važiuojant dviračiu, dirba ne tik kojų, bet praktiškai visi raumenys. Žinoma, kojos - daugiausiai, tačiau ne ką mažiau krūvio gauna ir nugaros, pilvo preso raumenys (daugiausiai krūvio gauna važiuojant sportiniu plentiniu dviračiu), taip pat ir rankos bei sėdmenys (šie labiau dirba važinėjant kalnų dviračiais, tačiau ir nuo važiuotojo labai daug priklauso).

Ir taip pat duosiu vieno forumo adresiuką toms mergaitėms, kurios nori pradėti važinėtis, bet vienoms nuobodu ar baugu: www.velomanai.lt, registruotis nebūtina - jame rasite temų, kuriose žmonės dažnai skelbia apie įvairius pasivažinėjimus (nuo trumpučių iki kelių dienų trukmės), tad perskaičius prisiminkite susitikimo vietą, laiką ir atvykite wink.gif

jeigu turėsite kokių klausimų - klauskite, pasistengsiu atsakyti ir padėti. Aš jau daugiau nei metai kaip užsikabinau už šio sporto, dabar jis suryja praktiškai visą mano laiką biggrin.gif tačiau nesigailiu, nes nuotaika pasitaisė, kūnas sutvirtėjo, pilvuko nėra, o valgau viską iš eilės ir be jokio saiko.
Atsakyti
Turiu klausimą.
Aš važinėju moterišku miesto dviračiu, na žinot, toks, kur sėdi ne stipriai pasilenkęs į priekį, o gana tiesiai, kaip aš sakau - pensininkų dviratis. Visur skaitau, kad sveikiausia važiuoti kai rankenos su balneliu vienam aukšty. Deja, man taip labai sunku, nepatogu ir...baisu. Aš dar tik ką išmokau važiuot (taip taip, ne vien vaikai važiuot mokosi blush2.gif ) ir kitaip man nepatogu. Nuvažiuoju per dieną 25km, maždaug 15km/h greičiu. Taigi klausimas - ar nedrožiu aš kokių nors savo sąnarių, ar nekenkiu, nes važiuoju sėdėdama tik vos pasvirus į priekį, t.y. gana tiesiai.
Ačiū už atsakymus.
Atsakyti
Age, nuo tiesios sėdėsenos didesnis krūvis tenka nugarai, sąnariai nenukentės, jei teisingas sėdynės aukštis, o rankos - vos sulenktos per alkūnes.
Jei šiaip problemų su nugara neturi, važiuojant tokius atstumus, nematau nieko blogo.
Atsakyti
Sveikos,

mes su vyru planuojam isigyti dviracius pavasariui, bet dar du mazi vaikai, vienam beveik 2 metai , kitam beveik 4, ka pasiulytumet jiems isigyti, ar tas sedynes ant dviracio, ar ta prikabinama toki kur abu sedetu ? g.gif
Atsakyti