Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos. Ar lankotės?

Apklausa: Ar lankotės pas burėjas? (227 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(LinguLingu @ 2007 09 03, 22:14)
Tai puiku...
o pats nikas reiskia MamaVilke... ar zinojai? Tik gaila, kad per klaida as jo nebegaliu atgauti sioje svetaineje - nezinau, kas nutiko:)
Kalbant apie burejas, kadangi esam gyvi ir labai aktyvus sutverimai, galima numatyti tam tikru ivykiu eiga, bet per laika, vykstantys vidiniai procesai musu prote ir sirdyje inesa pataisas, todel dalinai numatyti burejos ivykiai gali nebeatitikti realybes, bet tai dar nereiskia, kad to nebuvo ar negali nutikti.O svarbiausia tai nereiskia, kad bureja pasake nesamone... bigsmile.gif



Žinojau, ką reiškia:)
Skaitau Bėgančias su vilkais jau visą vasarą. gal todėl man tas vardas toks ypatingas;)

Atsakyti
Labai noriu nueit pas būrėją, bet ir bijau. Jau susiruošiu, bet paskui surandu priežastį nenueit, nu gal pasiryšiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lijalik @ 2007 09 04, 00:03)
Labai noriu nueit pas būrėją, bet ir bijau. Jau susiruošiu, bet paskui surandu priežastį nenueit, nu gal pasiryšiu smile.gif

tai, o gi tu taip baiminiesi, jos juk nekanda mirksiukas.gif tik neik pas kokia šarlatane, nes paskui tikrai gailesiesi, o apsilankyk pas patikima, kuri tau patartu, padetu ir svarbiausia nenusigrybautu.
o jei baiminiesi del to ka ji tau pasakys tai zinok, kad svarbiausia aklai neisikalti jos zodziu sau i galva, o vistiek leisti gyvenimui begti sava vaga ir juo gziaugtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mildyte @ 2007 09 04, 07:03)
tai, o gi tu taip baiminiesi, jos juk nekanda mirksiukas.gif tik neik pas kokia šarlatane, nes paskui tikrai gailesiesi, o apsilankyk pas patikima, kuri tau patartu, padetu ir svarbiausia nenusigrybautu.
o jei baiminiesi del to ka ji tau pasakys tai zinok, kad svarbiausia aklai neisikalti jos zodziu sau i galva, o vistiek leisti gyvenimui begti sava vaga ir juo gziaugtis 4u.gif


aš pasitikikiu astrologija, na dar numerologija patinka, tai konkretu - skaičiai, o ne kažkokia energija, kortos ir pan. pasidariau rektifikaciją, dabar galvoju apie ateitį, bet ar tikrai noriu ją žinoti? vieną dieną taip, kitą - ne.
Atsakyti
cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winia: 04 rugsėjo 2007 - 08:40
Kazi, kokios mintys, Winia, po akiniais siandien tavyje?
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2007 09 04, 10:04)
Kazi, kokios mintys, Winia, po akiniais siandien tavyje?



Paklausiau kas ta rektifikacija or smth, bet paskui pati radau, tai ištryniau:)
Atsakyti
AAAA biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lijalik @ 2007 09 03, 23:03)
Labai noriu nueit pas būrėją, bet ir bijau. Jau susiruošiu, bet paskui surandu priežastį nenueit, nu gal pasiryšiu smile.gif

cia nepasiryzimo reikia, tai ivyks savaime, kojos pacios nuves pas bureja 4u.gif vadinasi dar ne laikas smile.gif
Atsakyti
Esu lankiusis tikrai ne pas viena bureja. Visos kalbejo skirtingai\, oi kaip skirtingai. Vistik vieno burejo zodzius pamenu, nes issipilde ir labai greitai. O vienas burejas pasake kad negali manes burti, nes ne va mano likimas pakeistas, bet ne toks koks dievo duotas, zodziu siek tiek supanikavau, (aisku proto ribose ir tik tada) Dabar tiesiog nebeinu ir ramu, bent jau kol kas
Atsakyti
Buvau viena karta - patiko bet daugiau nenoriu likimo uz usus tampyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, buvau viena syki nuejus, bet man kazkaip nelabai. Geriau pati sau ka issibursiu
Atsakyti