Įkraunama...
Įkraunama...

Plyšimai, nubrozdinimai gimdymo metu.

Aš po kirpimo, plyšimo ir susiuvimo mėnesį vos pajudėti galėjau, o žaizda dar dabar ne visa surandėjusi. Nuolat jaučiu skaudų tempimą. O pienlige rimtai nesirgau...
Atsakyti
Aš irgi nei pratimus dariau, nei tepiau kuo, o pagimdžiau 4,2kg riestainį, be nuskausminimo, be plyšimų. Šiaip, manau, labai svarbu gydytojo profesionalumas: nepamenu tiksliai detalių, nes ne tas gimdymo metu rūpėjo, bet prisimenu, kad gydytoja pasakė: dabar nestumk, kvėpuok, kitaip suplyši, paskui kažką padarė ir tikrai nieko laugh.gif
Atsakyti
Man akusere sake, kad plysau del pienliges, nes atseit del jos maksties sieneles ir taip buvo mikroskopiniais plysiukais suplysinejus ir neatlaike. Bet gal cia mano unikalus atvejas, nes as pienlige sergu super daznai ir niekaip neatsikratau sad.gif Nors plysau plg nedaug, nors lelyte gan nemaza - 3650g. thumbup.gif
Atsakyti
mimimi, siūlyčiau ieškotis gero ginekologo pagalbos. Mano draugė turėjo tą bėdą ir pienlige sirgo kelerius metus, tai buvo nuolatinė būsena ir gydytojai sakė, kad niekuo padėti negali - tai organizmas nusilpęs, tai dar kas sad.gif O paskui pienligė metėsi į kitus organus: grybelis perėjo į akis, dar vėliau į kitus organus (supūliavo keli rankų nagai, jie nuslinko, pasidarė tyrimus, pasirodo - candida grybelis). Tada jau ieškojo rimtesnės pagalbos, gėrė kažkokius labai stiprius ir brangius vaistus ir pasveiko. Ir jau metai - nieko clap.gif
Atsakyti
šiaip aš savo gydytoja labai patenikta, esu apie ją labai geros nuomonės, bet man irgi keista, kad čia tipo nepagydoma. Panaudoju žvakutes, praeina, bet po kiek laiko ir vėl. Keisčiausia, kad jos nuomone vyro nereikia gydyti. g.gif Gal tikrai reiktu ir kito gydytojo nuomone sužinot...
Atsakyti
nu cia del zvakuciu pagazdinot unsure.gif man jau tuoj gimdyti, o tik ka sunaudojau zvakutes ishrashytas ginekologes dry.gif
ash nusiteiksusi blogiausiam, bet vistiek nemalonu plyshti butu huh.gif
Atsakyti
mimimi, tikrai, konsultacija su kitu ginekologu nepakenktų tongue.gif O vyrą gydyti, kiek žinau, BŪTINA g.gif
Atsakyti
man gimdykloj sakė, kad tai labiausiai priklauso nuo gimdyvės ir..akušerės rolleyes.gif (aišku, dar nuo vaiko svorio, audinių elastingumo (kuo jaunesnė, tuo jie elastingesni) ir t.t.)
Atsakyti
as irgi esu is drauges girdejusi, kuri Kauno klinikose pas cerniu gimde berods tongue.gif jog ji neplyso, pasak gydytoju tai todel, kad menesi pries gimdyma, vyras sazinai gai su aliejumi masazavo tarpviete. rolleyes.gif na, bet manau tikrai kiekvienai nuo jos individualaus organizmo priklauso biggrin.gif
Atsakyti
Plysau siek tiek ir as kaip sake kad dukrytes galvyte didele buvo ir siaip nemaza 4244g user posted image
Atsakyti
O mane domina, ka reiskia nedaug plysau? Su pirmaja plysau, man uzdejo dvi siules, sedeti niekas nedraude, tai ir sedejau nuo pat pradziu, nors diskomforta jauciau, tai savaime ant ko nors minkstesnio ar ant sono.
O cia kazkuri minejo, kad jos drauge kirpo nuo ausies ligi ausies ir uzdejo 24 siules! doh.gif cry.gif Man tai skamba kaip is siaubo filmo - paaiskinkit, negi tikrai taip buna ir ka reiskia nuo ausies ligi ausies? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bzzz @ 2005 11 21, 14:40)
O mane domina, ka reiskia nedaug plysau? Su pirmaja plysau, man uzdejo dvi siules, sedeti niekas nedraude, tai ir sedejau nuo pat pradziu, nors diskomforta jauciau, tai savaime ant ko nors minkstesnio ar ant sono.
O cia kazkuri minejo, kad jos drauge kirpo nuo ausies ligi ausies ir uzdejo 24 siules!  doh.gif  cry.gif Man tai skamba kaip is siaubo filmo - paaiskinkit, negi tikrai taip buna ir ka reiskia nuo ausies ligi ausies? blink.gif

Savaime suprantama kad nuo ausies iki ausies tai perkeltine prasme (ta prasme kad daug - gali būti ir iki išeinamosios angos, ar į viršų). Plyšimai gali būti irgi labai įvairūs - ar tik tarpvietė plyšta (ir vėlgi ar į šoną, ar į viršų, ar į apačią), ar makšties senelės plyšta, kaklelis gali plyšt. Daug ar nedaug plyšo pasakys gydytoja, taip pat visas priežiūros subtilybes - sedėjimas, gydymas ir t.t.
Atsakyti