Įkraunama...
Įkraunama...

Gitara

Sveikutes! As vat jau daugiau kaip metus svajoju ismokti groti gitara. Bet net nezinau, nuo ko pradeti... Is pradziu maniau, kad as per sena tam biggrin.gif Na ta prasme, kad galbut reikejo vaikystej pradet... Siek tiek landziojau po grojanciu forumus, tai ten visi 12 - 14 metu.. Labai nudziugau, kai siame tinklalapyje pamaciau, jog ne as viena tokia! lotuliukas.gif thumbup.gif Tik vat, viena beda vistiek yra. Neturiu jokio muzikinio issilavinimo. Apie natas ismanau tik tiek, kiek moke mokykloj, o apie grojima gitara net pagrindu nezinau. verysad.gif Kaip manot, ar man gali pavykti? Ar gal geriau nesvaistyti tam nei laiko, nei pinigu?.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina_999 @ 2007 12 10, 01:28)
Sveikutes! As vat jau daugiau kaip metus svajoju ismokti groti gitara. Bet net nezinau, nuo ko pradeti... Is pradziu maniau, kad as per sena tam biggrin.gif  Na ta prasme, kad galbut reikejo vaikystej pradet... Siek tiek landziojau po grojanciu forumus, tai ten visi 12 - 14 metu.. Labai nudziugau, kai siame tinklalapyje pamaciau, jog ne as viena tokia! lotuliukas.gif  thumbup.gif  Tik vat, viena beda vistiek yra. Neturiu jokio muzikinio issilavinimo. Apie natas ismanau tik tiek, kiek moke mokykloj, o apie grojima gitara net pagrindu nezinau.  verysad.gif  Kaip manot, ar man gali pavykti? Ar gal geriau nesvaistyti tam nei laiko, nei pinigu?.. unsure.gif


jei busi atkakli tai tikrai pavyks, bent jau paprastas dainuskas ismokti. as pries pora metu lygiai tokia pat buvau nemoksa, bet ismokau akordus ir jau dainas tada paprastais akordais pradejau groti. Noriu tobulintis toliau, bet turbut tas noras per mazas, kad vis laiko nesurandu blush2.gif
Bet kai draugai susirenka jau vis papraso kad ka pagrociau ir visai smagiai mes padainuojam smile.gif
pradzioj pirstus labai skaudejo. o ir dabar jau po gimdymo pertraukos vel skauda, kai paemiau kazkuria diena. bet jei pertrauku nedarytum, tai veliau visi skausmai dingsta.
o pas mokytoja ejau tik kelias pamokas, kad bent laikyti mokeciau ir taisyklingai pirstus deciau. bet manau kad galima ir be mokytojo apiseiti. dar nusipilrkau vilniuj "tamstoj" pradziamoksli su CD ten po akorda irasyta kaip groti viskas smulkiai paaiskinta, labai padeda mokytis irgi. thumbup.gif
Sekmes.
Atsakyti
Labai aciu uz patarimus ir padrasinima! rolleyes.gif Man tai labai svarbu, nes kartais buna, kad nepasiryztu kazko imtis vien todel, kad norai atrodo visiska utopija biggrin.gif Bet taip dziugu, kai randi bendraminciu! bigsmile.gif Dekui!!! rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes. Labai seniai jau svajoju ismokti groti gitara, bet niekaip sios savo svajones neigivendinu. Kazkada, kai dar buvau jauna ir grazi ax.gif buvau parsitempus namo gitara. Visa savaite nuo ryto iki vakaro variau is proto namiskius ir kaimynus. Bet po to atsirado svarbesniu uzsiemimu ir si meciau. O dabar vis kalu sau i galva, kad per sena jau as tokiams dalykams. Bet visai netycia uzklydau cia ir pamaciau, kad ne as viena tokia ir tikrai dar ne velu. Taigi, manau reikia spjauti i visus: "per velu", "nepavyks" ir t.t. ir igyvendint savo sena svajone. O po to jau galima bus ir motocikla pirkti thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Labai reikia info. apie kompozitoriu Heitor villa lobos. Gal kas galetu imest linka ar siaip ka nors zinot? unsure.gif
Atsakyti
Sveiki
Pirkčiau gitarą smile.gif Jei galit kažką pasiūlyti, rašykit į AŽ.
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2007 12 16, 21:13)
Sveiki
Pirkčiau gitarą smile.gif Jei galit kažką pasiūlyti, rašykit į AŽ.



O kokia gitara domina? Akustinė, elektrinė, klasikinė ? Kokiam amžiui?

Atsakyti
Cia galit parsisiusti nemokamai gitaros pamoku programu. Pati vis zadu jomis pasinaudoti, bet vakarais negaliu groti, bo kaimynai i teisma paduos, o dienom aplink vaika shokineju ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rhealife: 16 sausio 2008 - 23:44
Nieko neraukiu apie gitaras, o taip noris pramokt.
Kokia gitara grojate akustine ar klasik?? Ir keliu stygu ji ? blush2.gif
Atsakyti
moku šiiek tiek 4u.gif mokiausi apie metus,bet mečiau
Papildyta:
QUOTE(Pliushke @ 2008 01 24, 11:42)
Nieko neraukiu apie gitaras, o taip noris pramokt.
Kokia gitara grojate akustine ar klasik?? Ir keliu stygu ji ?  blush2.gif

groju akustine ,6 stygos mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas nors žinot iš kur Kaune galima būtų gauti stygų? Iš kažkur girdėjau kad Kaune jų nėra. Gal kas žinot tiksliai? smile.gif
Atsakyti
Ieskau sios dainos tabs
Leon Somov feat Jazzu and Darius Zickus Song about love
Atsakyti