Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos lopšeliai - darželiai ...

g.gif Gan įdomu... Aš svarstau, kaip vaikui stresą "pamažinti", pripratinti prie darželio, o pasirodo dar teks per kelias grupes keliaut doh.gif Nieko gero... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(String @ 2007 08 14, 11:49)
g.gif  Gan įdomu... Aš svarstau, kaip vaikui stresą "pamažinti", pripratinti prie darželio, o pasirodo dar teks per kelias grupes keliaut  doh.gif  Nieko gero...  unsure.gif

Žinoma, gal ir yra kažkiek nepatogumų, keliauti per grupes ax.gif Bet toje budinčioje grupėje reiks pabūti tik pusvalandį ar keliolika minutėlių, kol atsidarys sava grupė mirksiukas.gif O gal jums pasiseks ir bus taip, kad jūsų grupė bus budinti, nes mums taip pasisekė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mutti @ 2007 08 14, 12:17)
Žinoma, gal ir yra kažkiek nepatogumų, keliauti per grupes  ax.gif Bet toje budinčioje grupėje reiks pabūti tik pusvalandį ar keliolika minutėlių, kol atsidarys sava grupė  mirksiukas.gif  O gal jums pasiseks ir bus taip, kad jūsų grupė bus budinti, nes mums taip pasisekė  ax.gif


O, pasirodo ir taip būna biggrin.gif Na, tikėkimės, kad ir mums pasiseks ax.gif Beje, iki šiol visoje SM neradau nei vienos mamytės, kuri vaikus vestų į Sakalėlį. Gal dabar kas nors atsilieps?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(String @ 2007 08 13, 16:29)
Mielos mamytės, pasidalinkit patirtimi  blush2.gif  Nejaugi gali būti, kad daržas atsidaro tik 7.30???  doh.gif  Apakau, kai perskaičiau internete...Dar mes neinam, bet jau kitą savaitę eisim komisiją pas gydytoją, darželį dar remontuoja (čia Sakalėlis, Šiaulių g.). Tai sakau gal ten sena info patalpinta, nes kur tai matyta, daržui pradėt darbą nuo 7.30  blink.gif  Kaip man spėt per 2 minutes vaiką auklėtojai įduot ir iki darbo nulėkt per visą miestą?!  fear.gif  Prašau, kas jau žinot, susidūrėt, parašykit, kaip realiai viskas vyksta..... Ačiū  4u.gif

mūsų viena auklėtoja ateina po 7, tai nevedam į budinčią, o kita atrėplioja ir po 7,40 ir dar vėliau... laukiam... paburbuliuoju... unsure.gif o šiaip darbe susitariau, kad vėluosiu, nes gi lėktuvu negaliu iki adrbo atskrist..
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2007 08 16, 15:22)
mūsų viena auklėtoja ateina po 7, tai nevedam į budinčią, o kita atrėplioja ir po 7,40 ir dar vėliau... laukiam... paburbuliuoju...  unsure.gif  o šiaip darbe susitariau, kad vėluosiu, nes gi lėktuvu negaliu iki adrbo atskrist..


Logiška biggrin.gif
Man matomai irgi teks susitart, nes nesąmonė yra pati darbo laiko sistema darželiuos... O dar sako, kad švietimo skyrius kažką neva tai derina, kad žmonėms būtų lengviau suderinti darbą su šeima... Ech irnesakyk.gif
Kas susidūrėte su tokiu reiškinuku - ar po remonto daržely iškart po atsidarymo būnau viskas ok? Na, turiu omeny, dažais nesmirdi ar pan.? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo String: 17 rugpjūčio 2007 - 07:24
Na ką, ir mums artėja startas į lopšį, wew kaip bijau aš lotuliukas.gif Šiaip, i šono pažiūrėjus, dukriukui labai reikia "chebros" - labai nori bendrauti, kol tokia mažutė dar nemoka kartu žaisti, jai smagu būti šalia žaidžiančiųjų wub.gif Širdis dreba, o rugsėjis artėja lotuliukas.gif

Dėl pažymos savo gydytojos klausiau tai sakė, nieko čia tokio, prieš savaitę ateisit ir padarysim cool.gif Bus matyt ką žada "daryt" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viliute555 @ 2007 08 17, 08:25)


Dėl pažymos savo gydytojos klausiau tai sakė, nieko čia tokio, prieš savaitę ateisit ir padarysim  cool.gif  Bus matyt ką žada "daryt"  lotuliukas.gif


Kad ten greitai tongue.gif kraujas,kirmenukai.Dar slapima atsineskite su savim,kad greiciau butu.Po 2-3 dienu jau atsakymas.
Atsakyti
dėl kirmeliukų tyrimo tai pas mus buvo kitokia istorija. balandžio 31 d. nuėjau į daržą pakalbėti ar priims. priėmė be jokių pakištukų ir nuo gegužės 1 d. jau pradėjom lankyti lopšį.
kadangi gydytoja pasakė, kad kirmeliukų tyrimas padaromas tą pačią minutę, tai su visais atsakymais dar tą pačią dieną turėjau grįžti pas pediatrę. kaip minėjau pas mus nebuvo laiko tyrimų atsakymų laukimui.
tai kai išgirdau kad laborantė žada kirmeliukų tyrimų atsakymus duoti po 3 dienų, susibiesinau. pasakiau, kad žinau kad tai greitas tyrimas, kad gydytoja laukia jau dabar atsakymų ir bla bla bla.... tai ta laborantė visa nepatenkinta nuėjo paklausti ar gausiu atsakymą dar šiandien. ir gavau - tereikėjo palaukti 10 minučių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2007 08 17, 12:50)
tai ta laborantė visa nepatenkinta nuėjo paklausti ar gausiu atsakymą dar šiandien. ir gavau - tereikėjo palaukti 10 minučių  thumbup.gif



vargšė laborantė, negalėjotris paras jūsų kirmėliukais pasidžiaugt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viliute555 @ 2007 08 17, 08:25)
Na ką, ir mums artėja startas į lopšį, wew kaip bijau aš  lotuliukas.gif  Šiaip, i šono pažiūrėjus, dukriukui labai reikia "chebros"  - labai nori bendrauti, kol tokia mažutė dar nemoka kartu žaisti, jai smagu būti šalia žaidžiančiųjų  wub.gif   Širdis dreba, o rugsėjis artėja  lotuliukas.gif

Dėl pažymos savo gydytojos klausiau tai sakė, nieko čia tokio, prieš savaitę ateisit ir padarysim  cool.gif  Bus matyt ką žada "daryt"  lotuliukas.gif


Nebijok, viskas bus ok 4u.gif
Pirmą mėnesį, o gal ir ilgiau (iki pusės metų, max metus) žliumsit abidvi - viena, kad palieka, kita - kad reik palikt, o vėliau jau geriau - žliumsit tik viena:
1 variantas - dukriukas - kad palieka;
2 variantas - mamka - kad reik palikt;
3 variantas - dukriukas arba mamka - šiaip, kad reik pažliumt tongue.gif lotuliukas.gif

Viliute juokauju tongue.gif lotuliukas.gif
Mano A tai žliumbikas, maminukas, tetinukas, lepinukas... Kol priprato žliumbė gal tik mėnesį, o gal ir trumpiau g.gif
Patikrintas variantas: geriau jau į daržą veda tėtis, kažkaip lengviau atsisveikina. Aš kai vedu A, tai net dabar lūpą pradeda virpinti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmux79: 17 rugpjūčio 2007 - 14:08
QUOTE(vilmux79 @ 2007 08 17, 15:05)
Nebijok, viskas bus ok 4u.gif
Pirmą mėnesį, o gal ir ilgiau (iki pusės metų, max metus) žliumsit abidvi - viena, kad palieka, kita - kad reik palikt, o vėliau jau geriau - žliumsit tik viena:
1 variantas - dukriukas - kad palieka;
2 variantas - mamka - kad reik palikt;
3 variantas - dukriukas arba mamka - šiaip, kad reik pažliumt tongue.gif  lotuliukas.gif

Viliute juokauju tongue.gif  lotuliukas.gif
Mano A tai žliumbikas, maminukas, tetinukas, lepinukas... Kol priprato žliumbė gal tik mėnesį, o gal ir trumpiau g.gif
Patikrintas variantas: geriau jau į daržą veda tėtis, kažkaip lengviau atsisveikina. Aš kai vedu A, tai net dabar lūpą pradeda virpinti doh.gif


faktas vienas - žliumbsim visa šeima draugiškai lotuliukas.gif o aš balkone stovėsiu kiaurą dieną, kol akis pražiūrėsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2007 08 13, 23:22)
1. Reikėdavo (turbūt ir tebereikia) ir Atžalyne tongue.gif  - kažkuriais metais iš darželio dūmiau tiesiai pas gydytoją tokios pažymos atnešti. Tik gal ne visos sesutės to pedantiškai reikalauja...
2. Niu, lopšelyje, kur naujokų choras, gal ir nebūna. Tačiau mano darželiokai pernai grįžo kupini įspūdžių tongue.gif . O kai užpernai rugsėjo 1-ą Simoną atvedžiau nepasipuošusį ir be gėlių (nes jau kelias dienas  po vasaros ir taip buvo lankęs, tai nepamaniau, kad toji diena darželinukui bus kokia tai ypatinga), tai pasijutau nejaukiai, nes toks "nešventinis" jis buvo turbūt vienintelis visoje grupėje.

1. Nu, dabar tai įdomu pasidarė. Mums pavasarį išdalino tas pažymas ir pasakė, kad rudenį ateinant nebereikės, tai dabar galvoju, kaip čia bus? g.gif

2. O tai ir mažiausi darželinukai (ne lopšelinukai) eina pasipuošę? Jokūbui reiks puoštis? Gėlių men ir taip atnešam. biggrin.gif

QUOTE(String @ 2007 08 14, 14:33)
O, pasirodo ir taip būna  biggrin.gif  Na, tikėkimės, kad ir mums pasiseks  ax.gif  Beje, iki šiol visoje SM neradau nei vienos mamytės, kuri vaikus vestų į Sakalėlį. Gal dabar kas nors atsilieps??  ax.gif

"Sakalėlis" - specializuotas darželis, vaikams su judėjimo negale. Bet gal ten yra ir paprastų grupių. g.gif Nežinau.
Atsakyti