Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmasis echo

QUOTE(indriuska @ 2010 02 22, 20:56)
nemanau kad tai gerai jei daznai bent jau man nelabai norejo daznai daryt nors nestumas komplikuotas


O man atvirkščiai - darė daug, nes nėštumas buvo komplikuotas. Laimei, jo pabaiga - pasaka po namus lakstanti smile.gif

QUOTE(Melancholy @ 2012 11 30, 20:18)
O valstybinėse? Pavyzdžiui KMUK?


Manau, nuo gydytojo priklauso. Aš KMUK dariaus echo pas T.Biržietį, tai gavau nuotraukas smile.gif
Atsakyti
Man pirmaja echoskopija dare 9 savaiciu,kuomet nustate nestuma ir gavau nuotraukytes. Antraja atliko 12 savaiciu,ir gavau nuotraukytes, lankausi pas nuostabia gydytoja D.Kanapeckiene Northway klinikose,leido ji man pasidziaugti mazyliu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Pirma karta darė echo kai nuėjau ir pasakiau kad jau keli testai patvirtino, kad nestuke.gif liepė daug prigert ir po pietų užsukt smile.gif buvo 5 savaitė, tada pirmąkart ir pamačiau savo mažytį taškiuko didumo vaikiuką wub.gif
Atsakyti
Kai zinojau tiksliai mm data, tai echo paskyre 20 sav. ax.gif ax.gif
Atsakyti
5aja savaitele
Atsakyti
Pirmasis susitikimas buvo 5 savaitėlių wub.gif
Atsakyti
12 sav
Atsakyti
5savaitę pirmas echo buvo daromas per pilvo sieną. Išmatavo, pasakė, kad įsitvirtinęs gimdoje
Atsakyti
12tą savaitę, ligoninės priimamajam, nes prasidėjo kraujavomas unsure.gif Bet lelius maskatavosi kojytėm ir tėveliams mojavo wub.gif O mes verkem abu is palengvejimo smile.gif
Atsakyti
sveikos,siandien lankiausi pas gydytoja, dare vaginaline echo... is pradziu nemate gemalines pusleles, o paskui pamate juoda taskiuka smile. dydis 10 mm, bet sake, kad tai dar nera gemaline puslele. Parase jog speja jog nestumui 4 savaiteles... taip ir nesupratau ar viskas ok, ar ne... ar normalu, kad dar nera matoma puslele ar ne, liepe ateiti po 10 dienu... gal jus galite is savo patirities pakomentuoti, busiu labai dekinga.
Atsakyti
Pirmąjį echo (vaginalinį) pasidariau, kai buvo 6 sav. 5 dienos. Gavau foto smile.gif

Sakė, kad dydis atitinka 6 sav., o kadangi pas mane ciklas ne itin reguliarus būdavo, tai minėjo, kad viskas čia normalu smile.gif
Atsakyti
Su pirmu 7 savaiciu, o su antru 12 smile.gif
Atsakyti