Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmasis echo

QUOTE(braske24 @ 2007 08 14, 12:00)
o aš šy 5į einu pas gydytoją, nes 5ienį bus 5 sav ir 2 dienos, čia pagal mano skaičiavimus, tai tikiuosi padarys echo. o pilvo apačią ir man karts nuo karto taip nestipriai pamaudžia, na taip lyg prieš mmm, ir negaliu net grindų plauti, nes vakar plovisu, tai po to pradėjo pilvo apačią mausti.
beja merginos kiek tos folinės rugšties per dieną reikia išgerti, t.y. koks kiekis yra normalus? ax.gif



jo ir man siek tiek pamaudzia kai ka tokio darau..man neleido jokio vitamino gerti tik gryna foline rugsti...tai nusipirkau LONGVIT FOLIO RUGSTIS 800mikrogramu tabletes....
Atsakyti
o aš turiu nusipirkusi HEALTHILIFE gryna folinę rūgštį, kur vienoje tabletėje yra 400mg folio rūgšties, kaži ar ne per mažai nusipirkau g.gif
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2007 08 14, 12:29)
o aš turiu nusipirkusi HEALTHILIFE gryna folinę rūgštį, kur vienoje tabletėje yra 400mg folio rūgšties, kaži ar ne per mažai nusipirkau g.gif




as esu girdejusi kad reikia 400 bet nzn man dave 800 ir gyd nesake nieko po kiek.......nzn reik klausti kas zino tiksliai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Blakstiena @ 2007 08 14, 11:40)
as esu girdejusi kad reikia 400  bet nzn man dave 800 ir gyd nesake nieko po kiek.......nzn reik klausti kas zino tiksliai blink.gif


man sakė užtenka 400, nes liepė ir vitaminus nestuke.gif gert kuriuose taip pogi folinės yra.
o jei tu jų negeri ko gero 800 ir gerai
Atsakyti
Man pirmą kartą nuėjus irgi echoskopu nežiūrėjo (ėjau kai mmm vėlavo savaitę), sakė, kad neverta dar krapštyti ten, vis tiek per mažas dar nėštumas ir nieko nesimatys. Paėmė tepinėlį, paspaudinėjo pilvą, sakė gimda suapvalėjusi, gimdos kaklelis užsidaręs- viskas gerai smile.gif Liepė pasidaryti per dvi savaites kraujo ir šlapimo tyrimus, o tada ir darys echoskopiją (turėtų būti tada apie 7 sav.).

Dėl vitaminų klausiau, atsakė, kad tokiu metu vitaminus reikia gauti iš šviežių vaisių ir daržovių, o ne iš sintetinių vitaminų....

Apie folį:
Suaugusiems rekomenduojama folio rūgšties paros norma yra 240 µg. Nėščioms, žindančioms bei kontracepcinius preparatus vartojančioms moterims šios rūgšties reikia daugiau: nėščioms – 400 µg per dieną, žindyvėms – 480 µg.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zvirbliukas: 14 rugpjūčio 2007 - 11:53
Man pirmą echo padarė, kai buvo 6 svaitėlės, ir jau matėsi mažas taškelis wub.gif
Atsakyti
aš tikiuosi, kad ir man darys echo ir tikiuosi, kad matysi mano mažiukas blush2.gif
Atsakyti
man echo dare kai nuejau pas gine iskart po teigiamo nestumo testo. Na mano manymu man kokios 3-4 savaites turetu but, gydytoja sake, kad labai mazas dar nestumas, lelis tik 3mm dydzio. Nors gine taip ir nepasake kiek laiko. Liepe ateiti rugsejo pradzioj, tada turetu but apie 6 sav manau. Ant kedes irgi nesodino. Padare echo, pasnekejo, dave nuotraukyte ir viskas
QUOTE(braske24 @ 2007 08 14, 11:29)
o aš turiu nusipirkusi HEALTHILIFE gryna folinę rūgštį, kur vienoje tabletėje yra 400mg folio rūgšties, kaži ar ne per mažai nusipirkau g.gif

Manes irgi gine klause ar geriu foli. ir paklause kokia norma yra. pasakiau, kad turiu 300 nusipirkus, tai sake uzteks, gerti po viena tablete per diena. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2007 08 14, 10:00)
o aš šy 5į einu pas gydytoją, nes 5ienį bus 5 sav ir 2 dienos, čia pagal mano skaičiavimus, tai tikiuosi padarys echo. o pilvo apačią ir man karts nuo karto taip nestipriai pamaudžia, na taip lyg prieš mmm, ir negaliu net grindų plauti, nes vakar plovisu, tai po to pradėjo pilvo apačią mausti.
beja merginos kiek tos folinės rugšties per dieną reikia išgerti, t.y. koks kiekis yra normalus? ax.gif

Berods 400 mg??? Tai standartines gi tos pakuotes buna...
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2007 08 14, 13:23)
Berods 400 mg??? Tai standartines gi tos pakuotes buna...

na aš vaistinėj kai klausiau, tai įvairių buvo tų pakuočių ir kiekio ax.gif
Atsakyti
blakstiena, aš tai tau tikrai patarčiau keisti gydytoją. nes su tokiu jos požiūriu į nėštumą nieko gero nebus schmoll.gif


pati irgi ginę keičiau po pirmo apsilankymo.

kai pirmą kartą nuėjau pas ginę su įtarimais dėl nestuke.gif , tai tik pasodino ant kėdės ir pasakė "nėštumas yra". daugiau jokių kalbų, jokių noridymų, jokių echo.

po savaitės nuėjau pas kitą ginę. šitoji jau išklausinėjo kas ir kaip, pasodino ant kėdės, pamatavo, išrašė krūvas siuntimų tyrimams. tada padarė ir echo. bet kadangi nestuke.gif buvo dar mažas ir širdelės nesimatė - liepė ateiti po savaitės.

po savaitės echo nustatė, kad (cituoju) "vaikas gyvas ir gražus ir jam 6 sav."

dabar eisui, kai mažiui bus 10 sav.
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2007 08 14, 21:09)
blakstiena, aš tai tau tikrai patarčiau keisti gydytoją. nes su tokiu jos požiūriu į nėštumą nieko gero nebus  schmoll.gif
pati irgi ginę keičiau po pirmo apsilankymo.

kai pirmą kartą nuėjau pas ginę su įtarimais dėl  nestuke.gif , tai tik pasodino ant kėdės ir pasakė "nėštumas yra". daugiau jokių kalbų, jokių noridymų, jokių echo.

po savaitės nuėjau pas kitą ginę. šitoji jau išklausinėjo kas ir kaip, pasodino ant kėdės, pamatavo, išrašė krūvas siuntimų tyrimams. tada padarė ir echo. bet kadangi  nestuke.gif buvo dar mažas ir širdelės nesimatė - liepė ateiti po savaitės.

po savaitės echo nustatė, kad (cituoju) "vaikas gyvas ir gražus ir jam 6 sav."

dabar eisui, kai mažiui bus 10 sav.




o as siandiena po pietu pradejau kraujuoti...nuvariau pas gyd pas kita.....sako atejo cia tavo mm....arba persileidai labai labai anksti ir viskas....isejau apsiverkusi ir vyras toks pat kaip as....galejo nors vaistu israsyti kad kraujavima pastabdytu.....nors kas is to....jei cia mm...kam jas stabdyti zodziu as tuoj nudurnesiu....... verysad.gif
Atsakyti