Įkraunama...
Įkraunama...

"Žemuogytės ir žirniukai!"

O man šitos labiausiai patiko ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aila @ 2007 08 26, 23:58)
Todel, kad konkurso taisykles fotomontazo neleidzia, o nuotraukas is profesionaliu fotosesiju deti galima mirksiukas.gif


sakyčiau juokingos konkurso sąlygos. Pats savo nuotraukų kereguot negali, o fotostudijines, jau koreguotas, pašopintas, patvarkytas, gali dėt ir nieko čia blogo? doh.gif schmoll.gif g.gif

Aš jau prabalsavau už savo favorites. thumbup.gif
Atsakyti
Pareiga atlikta pioneer.gif
Atsakyti
labai smagus konkursas o nuotraukų kiek gražių,bus sunku apsispręst kam tuos 3 balsiukus atiduoti g.gif vieną žinau kad balsuosiu už paprstatutes ne studijines nuotraukas smile.gif
Atsakyti
Jau prabalsavau!!! Nu teko galvele pasukti...
Atsakyti
QUOTE(Eglute:} @ 2007 08 26, 18:00)
Ramunita,as gi del spalvu ryskumo nesiginciju,n puse zodzio apie tai nesakiau doh.gif  biggrin.gif ta horizonto linija man ir sukekele itarima kad netikra fotke,atrodo kad ta sviesi zole sulibtyta su horizontu smile.gif

aš tau apie pievos plotą rašiau smile.gif o dėl spalvų - kitoms ax.gif
Atsakyti
labai jau daug gražių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2007 08 27, 09:46)
aš tau apie pievos plotą rašiau smile.gif o dėl spalvų - kitoms ax.gif

na dabar jau nebesvarbu smile.gif
Atsakyti
Ir as jau prabalsavau. O labiausiai man patiko nuotraukyte, kur berniukas su mamyte ir obuoliukais ant pieveles sedi wub.gif
Atsakyti
smile.gif prabalsavau ir as,tik gaila,kaip minimum dar keliu balsu truko,kad uz visas mieliausias sau galeciau prabalsuot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nyte_su_chebryte: 27 rugpjūčio 2007 - 12:44
smile.gif prabalsavau...ir taip gavosi, kad biggrin.gif 2herojai su zemuogemis ir 1su braskem mirksiukas.gif
Atsakyti
ir as prabalsavau, kaip fainaaa wub.gif
Atsakyti