Įkraunama...
Įkraunama...

Alergiška-jautri-raustanti-kapiliarinė oda

Avene sakyčiau tokia, .. posilpnė... Bent jau man. Yra pas juos tokios mažos ampulytės, ne visai ampulytės, tokios mažos tūbelės, jos skirtos ekstremaliam atvejui - jas bandžiau, išjautrėjimą nuėmė, bet šiaip ne itin malonios, riebokos... Avene duočiau pagal poveikį kokius 6 balus iš 10, bet yravienas neblogas produktas - kapiliarams. Tas veikia gerai - 9-10 iš 10 balų smile.gif

Gerai būtų priemonės, kur atstato odos imunitetą. Tokių yra nemažai, tarkim Germain de Cappucini ampulės su citokinais, bet jas kažkodėl sunku rasti (jie ten vis naujus produktus kuria, gal senus išima), galima čia pasieškot http://www.feminabon...e-Capuccini/15/ . Ten pat dar ODA - gera kosmetika.

Principe tai ne tiek raminti reikia, kiek neerzinti odos smile.gif Duoti jai tai, kas būtina - A,C,D,E, cinkas, hialuronas, elastinas, kolagenas, - tai, ką pati oda turi. Žolelėmis geriau labai nesižavėti, gal išskyrus arniką ir ežiuolę. Ženšenio - jokiu būdu. Aliejų - jokiu būdu, kad ir kaip "madoj" dabar.

Reziumuojant, geriau pamiršti Kristianas ir prekybcentrius, o ieškotis tarp profesionalios - yra serumai, apmulės tokiai odai. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(minija81 @ 2014 04 14, 15:21)
Eva-Eva, Kiek žiūriu, jūs tikra žinovė, smagu. Ką patartumėte nakčiai teptis ant veido? Pastebėjau, kad geriausiai ryte oda atrodo po vakarinio patepliojimo grynu argano aliejumi. Tačiau... pradėjo kimštis nosies poros. Gal čia tik sutapimas, nežinau. Be to, kažkodėl mąstau, kad gal kiekvienai načiai aliejus negerai, tepu kokį kartą ar du per savaitę. O tamanų aliejus man ypatingo poveikio nepadarė  schmoll.gif  Deja, bet dieną vis tiek kokį š tenka užsitept ant veido, nes tas raudonis nori pasirodyt ne laiku ir ne vietoj. Tai vat ir kreminės pudros pasirinkimo klausimas aktualus. Juk norisi, kad ne tik gražiai atrodytų, bet ir neerzintų odos. Ech...


Senas nepanaudotas kosmetologijos diplomėlis stalčiuj guli blush2.gif ... biggrin.gif

Aliejų negalima. Čia mada. Jų molekulės didžiulės, jei aliejus specialiai nesuskaldytas į smulkias nanodaleles, tai jis tik uždusins poras. Geriau po vonios šlapią kūną išsitepti, šiek tiek drėgmės išsaugos, bet tik ne veidui. Yra ir išimčių - aš paakius (ir rankas) patepu šalto spaudimo linų aliejumi - va jis kažkaip dar sulenda smile.gif
Pudra - man ideali MaxFactor su žvaigžde thumbup.gif Nuo pat atsiradimo turbūt antrą kibirą vynioju biggrin.gif

Nu o nakčiai .. čia žiūrint koks odos tipas. Riebiai geriau drėkinantis, o sausesnei - drėkinantis+maitinantis. Svarbu kokybė gera, ir nepasimauti ant reklamos smile.gif Jei apie firmas, tai man labai patiko SesDrema, kur jos gauti nežinau (salonuose turbūt), nes mane draugas mėginukais užvertė, tai va džiaugiuos smile.gif Pas juos žiauriai platus spektras. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva-Eva @ 2014 04 14, 15:42)
Avene sakyčiau tokia, .. posilpnė... Bent jau man. Yra pas juos tokios mažos ampulytės, ne visai ampulytės, tokios mažos tūbelės, jos skirtos ekstremaliam atvejui - jas bandžiau, išjautrėjimą nuėmė, bet šiaip ne itin malonios, riebokos...  Avene  duočiau pagal poveikį kokius 6 balus iš 10, bet yravienas neblogas produktas - kapiliarams. Tas veikia gerai - 9-10 iš 10  balų smile.gif




Gal galima tiksliau? 4u.gif
Atsakyti
Avene Diroseal intensyvus kremas, odai su išsiplėtusiais kapiliarais /Diroseal Treatment Cream for locolised redness
Intensyvi priemonė odai su išsiplėtusiais kapiliarais visapusiškai veikia prieš raudonį: sumažina išsiplėtusias kraujagysles, storina paviršinius odos sluoksnius, slopina kraujagyslių augimo faktorių, sustiprina silpną odos mikrocirkuliaciją, mažina kraujo sąstovį. Žalios spalvos kremas maskuoja odos raudonį. Oda vėl tampa minkšta, pranyksta karščio pojūtis.
Indikacijos: intensyvi priemonė į kuperozę linkusiai odai, kurios problema nuolatinės matomos kraujagyslės, raudonos dėmės. Kremas derinamas su medicininiu gydymu, lazerio procedūromis.

Vaistinėj paklauskit, nes tas senesnis Diroseal nebegaminamas, o vietoj jo yra naujas, abu geri, tik gali naujasis vadintis jau kitaip. Jos ten žinos. Tai kremas kapiliarų "žvaigždėms", bet galima tepti visur. Man padėjo .
Atsakyti
QUOTE(Eva-Eva @ 2014 04 14, 15:58)
Avene Diroseal intensyvus kremas, odai su išsiplėtusiais kapiliarais /Diroseal Treatment Cream for locolised redness
Intensyvi priemonė odai su išsiplėtusiais kapiliarais visapusiškai veikia prieš raudonį: sumažina išsiplėtusias kraujagysles, storina paviršinius odos sluoksnius, slopina kraujagyslių augimo faktorių, sustiprina silpną odos mikrocirkuliaciją, mažina kraujo sąstovį. Žalios spalvos kremas maskuoja odos raudonį. Oda vėl tampa minkšta, pranyksta karščio pojūtis.
Indikacijos: intensyvi priemonė į kuperozę linkusiai odai, kurios problema nuolatinės matomos kraujagyslės, raudonos dėmės. Kremas derinamas su medicininiu gydymu, lazerio procedūromis.

Vaistinėj paklauskit, nes tas senesnis Diroseal nebegaminamas, o vietoj jo  yra naujas, abu geri, tik gali naujasis vadintis jau kitaip. Jos ten žinos. Tai kremas kapiliarų "žvaigždėms", bet galima  tepti visur. Man padėjo .


Aciu labai, reikes pasiziureti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva-Eva @ 2014 04 14, 15:06)
Šurum-burum, na kaip virtas vanduo, yra koks poslinkis į gera? smile.gif

Dzeida, čia panašiausiai į klasikinę kuperozę, dar gali būti erkutė (demodex), (jos labai erzina, dirgina, berti pradeda - gydoma metronidazoliu, taip pat ir raudonis, rožinė).  O tas kaitimas, traukimas - čia grynai jautrios odos požymis, tiesiog tiktų priemonės nujautrinančios, tarkim su gama-orizanoliu, alantoinu, ir drėgmė, drėgmė, drėgmė... Svarbu, kad priemonės būtų kokybiškos. Aišku ir vengimas erzinančių faktorių - nuo vilnos arti veido, vandens iš krano, sauso oro, iki pirčių, karštos vonios ir tt, ir tt... Aišku, kokone negyvensi, bet geriau be ekstrymo smile.gif

Iš kitos pusės tai tenka ir susitaikyti šiek tiek, kad odos tipo nepakeisi, problema bus, o tikslas - suvesti tai iki minimumo. O išjautrėjimo periodai vis tiek bus.

Nu ir aišku reikia pamiršti visokias "kosmetikas" tipo Garinier, Nivea ir kitas prekybcentrines, kuri prifarširuota perkūnai žino ko, ir galioja ilgiau, negu galiojam mes pačios  biggrin.gif ... Profesionali, į tikslą nukreipta kosmetika - va ko reikia wink.gif

Aciu labai 4u.gif , o kokia kosmetika kuria galima surast vaistinese turi situ gama-orizanoliu, alantoinu .Kaip emoliantai ,man dar tinka emolium kremas bet ziuriu nepakanka,kokius tris kart jau reik tept skruostus ir paakius,nes atrodo pabraukus net siugzda.
Atsakyti
Vaistinėse sunkokai.. g.gif Ten tik tas pats Avene ir Vichy, kuris nieko doro nedaro. .. smile.gif
Atsakyti
Eva-Eva, o nejaugi nėra pasiūlymų kažko iš pigesnių priemonių tokia oda rūpintis?
Atsakyti
Sunkus klausimas ... Lepioms "mimozoms" bet kas netinka smile.gif Iš kitos pusės, specialios priemonės nėra kažkaip baisiai brangesnės, dar gal ir taupesnės net gi. Kiek esu bandžius kažko pigesnio - košė schmoll.gif . Mūsų "kasta" šiek tiek nuskriausta šiuo atžvilgiu smile.gif
Kokie variantai.. Galima rinktis vaistinėse gaminamus kremus, dar geriau, kad kosmetologė parašytų individualų receptą. Galima užsiimti namų gamyba, mano pusseserė pati darosi (ir galvoja apie bizniuką), perkasi specialiam saite reikalingus ingredientus smile.gif
Atsakyti
Labai idomi diskusija issirutuliojo, ypac domina mane vaistiniu asrtimento tema. Eva-Eva, kaip minejote, kad vaistinese nieko gero musu odai nera, rimtai? sad.gif as iki siol pirkdavau vaistinese jautriai, alergiskai odai priemones, bet dabar jau reikia rimtai uzsiimti veido raudoniu, kaitimu ir pan., tai sukau ratus apie NOREVA firma, tai kad nebeziureti i ta puse visai? g.gif aprasymai priemoniu tai visada grazus, bet kaip atsirinkti paprastam zmogui... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva-Eva @ 2014 04 14, 16:58)
Avene Diroseal intensyvus kremas, odai su išsiplėtusiais kapiliarais /Diroseal Treatment Cream for locolised redness
Intensyvi priemonė odai su išsiplėtusiais kapiliarais visapusiškai veikia prieš raudonį: sumažina išsiplėtusias kraujagysles, storina paviršinius odos sluoksnius, slopina kraujagyslių augimo faktorių, sustiprina silpną odos mikrocirkuliaciją, mažina kraujo sąstovį. Žalios spalvos kremas maskuoja odos raudonį. Oda vėl tampa minkšta, pranyksta karščio pojūtis.
Indikacijos: intensyvi priemonė į kuperozę linkusiai odai, kurios problema nuolatinės matomos kraujagyslės, raudonos dėmės. Kremas derinamas su medicininiu gydymu, lazerio procedūromis.

Vaistinėj paklauskit, nes tas senesnis Diroseal nebegaminamas, o vietoj jo  yra naujas, abu geri, tik gali naujasis vadintis jau kitaip. Jos ten žinos. Tai kremas kapiliarų "žvaigždėms", bet galima  tepti visur. Man padėjo .

O jis labiau gydantis, prevencijai tinkamas ar tiesiog maskuojantis ir tam kartui pasitepus pagrazinantis veida smile.gif ?
Atsakyti
Gydantis. Sutraukia, užraukia viską smile.gif Tas naujesnis šiek tiek kitaip veikia (ko seną iš apyvartos išėmė - nesuvokiama, toks geras buvo ...) , bet po poros savaičių jau matosi. Žalioji maskuotė senąjame buvo, o naujam kiek atsimenu nebėr, bet ten tos išganingos žalumos ir taip nedaug buvo smile.gif

Dėl vaistinių tai gal kokioj Akropolio eurovaistinėj su geru pasirinkimu ir galima kažką rasti, bet mažesnėse tai ne itin... Kaip ir parduotuvėse - kosmetika išreklamuota, bet nieko doro nedaro... Ant Vichy iš viso pykstu. Kainas užsilankstę...
Atsakyti
Aciu, Eva, leksiu ieskot smile.gif
Atsakyti