Įkraunama...
Įkraunama...

LONDA

ar jau bandet naujose pakuotese sampunus ir balzamus?
mane labiausiai domina garbanotu plauku priemones...
Atsakyti
LONDA dažais kirpykloje mane dažo jau senokai, gal apie porą metų. Esu visai patenkinta, gal kiek nusausina plaukus, bet situacijai pagerinti yra visokie balzamukai ir kaukes wink.gif Panaudoju ir thumbup.gif Na, gal toks trūkumas, kad spalva gana greit pablunka...Bet šiaip galima gi dažniau nusidažyt wink.gif
Atsakyti
londa gera kosmetika. ju tik priemones cheminiam garbanojimui prastos.
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 08 22, 10:17)
ar jau bandet naujose pakuotese sampunus ir balzamus?
mane labiausiai domina garbanotu plauku priemones...



aš turiu garbanų stabilizatorių, tai man labai patinka, garbanos pasidaro tokios sunkios, gražiau garbanojasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gera52 @ 2007 09 12, 13:05)
aš turiu garbanų stabilizatorių, tai man labai patinka, garbanos pasidaro tokios sunkios, gražiau garbanojasi smile.gif


O tavo plaukai natūraliai garbanoti?
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2007 09 12, 12:09)
O tavo plaukai natūraliai garbanoti?


Aha, mano plaukai natūraliai garbanojasi.
Atsakyti
O kur jus perkat Londa?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 09 12, 20:54)
O kur jus perkat Londa?


As perku is savo kirpejos.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Vokieciu vaistinej dar gali but
Atsakyti
Tai va turiu Londos is prof. serijos Color vitalizer sampuna.Patiko, labai super issaugo spalva, plaukai fainai krenta, tik aisku dar balzama visad dedu ar kaukes
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2007 10 07, 17:00)
Tai va turiu Londos is prof. serijos Color vitalizer sampuna.Patiko, labai super issaugo spalva, plaukai fainai krenta, tik aisku dar balzama  visad dedu ar kaukes


turejau litra tikrai neblogas, su abrikosais lyg ir arba su persikais. pamirsau smile.gif skalsus, taupiai naudojasi, bet va kaukes ar balzamo po jo ir man reikejo. dabar turiu krema plauku tiesinimui is prof. serijos ir sis man visai patinka smile.gif tik dabar taip iskarpe mano plaukus doh.gif , taip sau nepatinku, kad net nezinau kokiu priemoniu griebtis. niekas nebedziugina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelinka: 07 spalio 2007 - 16:00
Tai gal kas tiksliai gali pasakyt kur buna pirkt Londos Vilniuje?
Atsakyti