Įkraunama...
Įkraunama...

Žaisliukai ir gyvūnėliai ir karoliukų

na pasakykite blush2.gif . mama drugelio uzsiprase doh.gif , bet vielutes neturiu...
Atsakyti
laimusyte, yra tema "Informaciniai tinklalapiai", ten pačiam pirmam puslapyje nurodytos visos internetinės ir neinternetinės parduotuvės, kur galima nusipirkti žaliavų rankdarbiams.
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2009 08 02, 17:37)
laimusyte, yra tema "Informaciniai tinklalapiai", ten pačiam pirmam puslapyje nurodytos visos internetinės ir neinternetinės parduotuvės, kur galima nusipirkti žaliavų rankdarbiams.

aciu labai notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Demokratija @ 2009 05 24, 20:04)
Mano improvizacija  smile.gif

user posted image

user posted image


Noriu paklausti DEMOKRATIJOS, kaip jus priklijuojat kriaukleles prie karoliuku, ta prasme su kuo priklijuojat? ax.gif ax.gif , nes man nesilaiko...... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(wilma22 @ 2009 08 05, 13:53)
Noriu paklausti DEMOKRATIJOS, kaip jus priklijuojat kriaukleles prie karoliuku, ta prasme su kuo priklijuojat? ax.gif  ax.gif , nes man nesilaiko...... verysad.gif


Kiautelį sraigės priklijuoju prie kūnelio su karštų klijų pistoletu smile.gif Turėtų tikrai laikytis, žinoma dar pačią sraigę būtų gerai priklijuoti prie kokio kito pagrindo, kad ji stabiliai stovėtų 4u.gif
Atsakyti
gal kas turi schemute kai padaryti gelyte panasia i orchideja?
Atsakyti
Iš karoliukų vertas arkliukas smile.gif Dar bus galutinis variantas su dekoru...

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Žavus arkliukas thumbup.gif Norėtųsi pamatyti iš priekio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Demokratija @ 2009 08 09, 13:14)
Iš karoliukų vertas arkliukas  smile.gif Dar bus galutinis variantas su dekoru...


Demokratija - STEBINI - tavo darbeliai NUOSTABŪS 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nuostabus arkliukas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas bandėt tokį šuniuką padaryt?

http://beadjewelryma...ad_project.html

Atsakyti
QUOTE(janone @ 2009 08 16, 20:57)
Gal kas bandėt tokį šuniuką padaryt?

http://beadjewelryma...ad_project.html



Labai mielas suniukas wub.gif , bet schema atrodo sudetinga g.gif
Atsakyti