Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Bronius Žaliūnas

Gimdziau pas sita gydytoja ir likau patenkinta. Labai demesingas, rupestingas. Rupinosi visa buvimo ligonineje laika. Gimdymo metu padrasina ir palaiko moraliskai. Rekomenduociau pas ji gimdyti.
Atsakyti
Mano sūnelį taip pat priėmė Žaliūnas. Iš anksto nesitarėm, tiesiog jis budėjo tą naktį. Priekaištų jo darbui neturiu, tiesa, jis pasirodė racionalus ir techniškas, truputi šaltokas, bet savo darbą atliko tikrai gerai. Manau galite drąsiai pas jį gimdyti.
Atsakyti
Ir aš gimdžiau pas šį gydytoją. Paliko racionalaus, patyrusio ir profesionalaus mediko įspūdį. Per gimdymą palaikė psichologiškai, priežiūra buvo labai gera thumbup.gif Tikrai rekomenduoju pas jį gimdyti.
Atsakyti
Gimdžiau per šio gydytojo budėjimą. Įspūdis geras, toks gydytojas kokio tą akimirką reikėjo, gimdžiau 15 valandų, ateidavo ir konkrečiai sakydavo kas kaip einasi, kuo tai blogai ar gerai, vis tikino kad pagimdysiu pati rolleyes.gif pati tuo jau nebetikėjau, bet viskas baigėsi gerai smile.gif jokių vyniojimų į vatą, žmogus konkretus ir išmanantis savo darbą thumbup.gif moralinį palaikymą paliko mano vyrui, o pats tiesiog drąsino ir liepė "neburti apie cezarį" blush2.gif
Atsakyti
pats sauniausias gyditojas,per nestuma susiduriau su daug ju ir sis buvo geriausias.gimdziau pries 2sav ir tikrai likau patenkinta,gimdimas buvo labai sunkus ir jis tikrai padejo!buvo labai malonus ir profesionalus,beto aplanke visas dienas po operacijos!o visos kurios nusiteikusios pries vyrus daktarus tegu gailisi nes manau vyrai ginekologai labai geri!
Atsakyti
4u.gif Aš ir pas jį gmdžiau.Viskas šaunu smile.gif
Atsakyti
Aš pas gyd. Žaliūną ketinu gimdyt po savaitės, kolkas tik vaikštau apžiūrai, tai atrodo labai dėmėsingas, rūpestingas,konkretus ir ramus, man patinka, nepanikuoja be reikalo. Po gimdymo parašysiu kaip sekės wink.gif
Atsakyti
wub.gif Neturiu žodžių - viskas super, toks šaunuolis thumbup.gif Jeigu dar kada gyvenimas "privers" gimdyti - tik RK, ir tik pas Žaliūną thumbup.gif
Atsakyti
Apie šį gydytoją tik patys geriausi įspūdžiai. Prieš savaitę pas jį gimdžiau. Susitariau su juo kai buvo 37 sav., dar apsilankiau tris kartus. Sužavėjo, kad jis jei kuo abejoja, tai nevaidina visažinio ir nebijo pasikonsultuoti su kitais gydytojais (mano atveju su vedėja Puziene), kad įsitikintų diagnoze. Taigi, man buvo nuspręsta daryti planinį cezarį, nors pvz. mano ginė visai kitą priežastį buvo nurodžiusi dėl cezario...Be galo džiaugiuos profesionalia apžiūra, nes priešingu atveju būtų tekę be proto prasikankint ir tik tada būtų paaiškėję, kad dubuo per siauras doh.gif Operacija pavyko nuostabiai, pooperacinis laikotarpis praėjo labai lengvai, pjūvis gražus, vos matosi. Žaliūnas buvo labai rūpestingas ir po operacijos, lankė mane po kelis kartus per dieną, vsi pasiteiraudavo kaip sekasi. Beje, pasistengė suveikti man vienvietę palatą, nepasiant to, kad buvo gimdymų anšlagas tą naktį ir palatų laisvų nebuvo lengva rast...
Mano vyrui jis irgi labai patiko, nors iš pradžių kreivai žiūrėjojo, kad pasirinkau vyrą gydytoją smile.gif
Jei kuriai nors reiks šio nuostabaus gydytojo kontaktų - rašykite į az.
Antrą ir visus būsimus vaikučius gimdysiu tik pas jį, nes juo tikrai galima pasitikėti. jis ne tik profesionalus, bet dar ir žmogiškas labai ir dėmesingas.
10 balų!
Papildyta:
QUOTE(Fanta* @ 2007 12 12, 14:41)
wub.gif Neturiu žodžių - viskas super, toks šaunuolis thumbup.gif Jeigu dar kada gyvenimas "privers" gimdyti - tik RK, ir tik pas Žaliūną thumbup.gif


drinks_cheers.gif aha, aš irgi wink.gif Aš jau dabar natro noriu biggrin.gif
Atsakyti
Ir as pas ji gimdziau. Likau patenkinta. Vyrui irgi jis patiko. O kas del akuseriu, tai ju per gimdyma man prireike tik kai vaikiuka priiminejo. Iki gimdymo, tai pats gydytojas vis ateidavo apziureti. O siaip tai nemanau, kad dirba su viena, nes as prie dvieju gimdziau lotuliukas.gif (keitesi pamaina).
Atsakyti
Labas, man rašė, kad jam mokėjo 600lt, o už cezarį 800lt. Jis nėra nustatęs kainos tikslios. Važiuosiu pas jį tartis, manau taip ir mokėsiu. nestuke.gif ax.gif
Atsakyti
Zaliunas puikus daktaras.jis mane priziurejo iki gimdymo. smile.gif
Atsakyti