Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Bronius Žaliūnas

RK turėjau du rekomenduotus gydytojus: Raguckienę ir Žaliūną. Kadangi apie Raguckienę prisiskaičiau įvairių atsiliepimų, tai tariausi su Žaliūnu. Pirmiausia pastebėjau, kad "nemiaukia", o bendrauja konkrečiai. Man tai padarė įspūdį. Galiausiai gavosi taip, kad nuvažiavus pasitikrinti ar negimdau patekau pas Ragucklienę, ji paguldė gimdyklon, pasirašiau, kad gimdymą priims budintis gydytojas (buvau apšalus) ir ramiai likau laukti Žaliūno pamainos (turėjo budėti kaip tik kitą rytą). Taigi gimdžiau pas jį. Esu patenkinta jo elgesiu. Man šnekant nesąmones išliko ramus ir aiškino kodėl ir ką reiktų daryti (nors man vistiek nesisekė). Labai patiko ir akušerė Danutė (pavardės nesuskaičiau). Taip pat man svarbu, kad rūpinosi po gimdymo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ene: 03 gegužės 2008 - 17:08
Gimdžiau pas šitą gydytoją - profesionalus, korektiškas, ramiai į viską reaguojantis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Relaxa @ 2008 06 22, 23:17)
gal kas žino, kada gydytojas atostogaus? ir kaip budi artimiausiomis savaitėmis?
įdomu, ar apskritai, įmanoma kaip nors apskaičiuoti, kokiu režimu gydytojai budi? g.gif


Patarčiau viso šito paklausti gydytojo, jsi pats tave informuos kada jos nebus wink.gif Kai aš gimdžiau savaitę prieš jsi kaip tik buvo išvykęs, tad buvo susitaręs su kita gydytoja dėl manęs, jeigu kartais prasidėtų anksčiau wink.gif Likimo valiai jis nepaliks, jei jau apsiims ir susitars su tavim. Perduos tave tai gydytojai, pas kurią pati norėsi, jei jsi negalės. Aš patarčiau tada Puzienę wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Laukine25 @ 2008 06 19, 00:23)
Sakykit mielos, o kiek mokejot siam gydytojui uz susitarima?
As taip pat pas ji zadu gimdyti, tai noreciau suzinoti kaip jam padavet pinigelius, kiek davet ir gal dar kazkam mokejot? akuserems, anesteziologui? g.gif
Dekui uz informacija. 4u.gif


Mokėjau tik pačiam gydytojui, daugiau niekam, bet nepaisant to, pooperacinė priežiūra buvo super thumbup.gif Beje, anesteziologė buvo nuostabiausia, nors irgi nieko nemokėjau. Rusė man atrodo, tokia maloni moteris labai, bet nežinau nei vardo nei pavardės doh.gif
Pinigėlius tiesiog MB ėmė ir padavė gydytojui, kai jis buvo užsukęs pasiteiraut kaip jaučiames po operacijos (buvau vienvietėje palatoje) smile.gif Tik nesugalvokitd duot pinigus prieš gimdymus, tai tiesiog nepadoru wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Juviar @ 2008 06 14, 09:38)
O jis prieš gimdima nieko ir  neima, ir net nesako ....kad reikia mokėti ir kiek ax.gif


Kai pirmą kartą su gydytoju susitikom, tiesiog pasakiau, kad noriu konkrečiai pas jį gimdyt, paklausiau ar atvažiuotų ir nakty jeigu ką ir t.t. Tai viens kitą gerai supratom wink.gif apie pinigus nekalbėjom nė žodžio. Ir taip buvo savaime suprantama, kad atsiskaitysiu po visko. Jis pasakys kas ir kaip ir ar apsiims, ar sutinka prižiūrėt jus ir t.t. Reik tiesiai šviesiai sakyt viską, aks neramina, kokei klausimai, net jei jie ir atrodys kvaili wink.gif tik aišku į temą wink.gif, apie gimdymą, apie vyro dalyvavimą, apie pogimdyvinę tvarką ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(Ruggiagele @ 2008 06 12, 16:02)
Man irgi butu idomu suzinoti, kiek jam moketi?
Beje, paprastai mokama po gimdymo, tiesa?  4u.gif


mokėkit kiek jūsų šeima gali sau leist wink.gif aš internete buvau prisiskaičius, kad padoru yra mokėt nuo 500 iki 800 Lt, tai tose ribose yra tilpome wink.gif
Žinoma, kad už viską reik mokėt po, o ne prieš wink.gif Ir laisvai jauskitės nemokėdamos nieko už vizitus iki gimdymo, tai normalu wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Belina @ 2008 04 16, 12:31)
lotuliukas.gif  aisku, as jau susiskambinau su juo, eisiu i konsultacija, bet balsas per telefona tai uzbure  blush2.gif


nu jo, malonus jis labai toks, labai kelią pasitikėjimą ir užburia ramybe wink.gif Net pamiršti, kad gi jis vyras, kažkaip dzin buvo, nusiteiki ir psio wink.gif
Papildyta:
QUOTE(ene @ 2008 05 03, 19:06)
Man šnekant nesąmones išliko ramus ir aiškino kodėl ir ką reiktų daryti (nors man vistiek nesisekė).


lotuliukas.gif vaizdžiai čia parašei thumbup.gif gerai įsivaizduoju wink.gif (neteko patirt nesąmonių šnekėjimo, nes buvo cezaris, bet Žaliūną įsivaizduoju nepanikuojant wink.gif)
Papildyta:
QUOTE(Laukine25 @ 2008 05 06, 13:27)
Sveikos mergaites,
labai sveikinu visas susilaukusias leliuku. Manes sita laime dar laukia ir noreciau kad jai i pasauli padetu ateiti irgi p. Zaliunas. Taciau kai matau kad jis toks populiarus, bijau ar uzteks mums jo vieno visoms? Man eina 28 savaite, tai matyt jau pats laikas tartis? Ar pas ji bet kas gali patekti ar reikia kazkokiu rekomendaciju? Juk sitiek norinciu jis negali priimti? doh.gif


šiaip tai geriausia eiti tartis nuo 37 savaitės wink.gifm jei viskas gerai
Papildyta:
QUOTE(Juviar @ 2008 03 25, 12:50)
Ar šis gydytojas daro "cezarį"???


taip, ir labai kokybiškai thumbup.gif Man darė, vixkas nuostabiai ir lengvai sugijo, jau kitą dieną vaikščiojau.
Atsakyti
as irgi pas ji gimdziausi... vyrui tai patiko, o as taip ir nesupratau kas prie ko... atejo viena karta, pasake kad jau galiu gimdyt ir baigesi jo visa pagalba:)) nu gal ir geras, biski pajuokauja, nors tada nelabai juokinga buna... o tartis nesitariau tiesiog pataikiau ant budejimo... po to dar viena karta maciau kai atejo po poros dienu pasakyti kad smagus gimdymas buvo ir paklaust kaip jauchiuosi... tai vyras ish to dziaugsmo dar ir pinigelio dave.. betr nekazi kiek... smile.gif)) visia norechiau ir antra ten pat pas ji gimdytis.. svarbiausia kad vaikiukas sveikas butu ir kad gydytojas nenervina:)) ir nenusishneka:)
Atsakyti
Aš gimdžiau pas Žaliūną.

Ėjau tartis 36 savaičių. Ir ačiū dievui, kad anksčiau sugalvojau nueit. Nes pagimdžiau 37 savaičių ir 1 dienos. Taip, kad tartis su juo galima ir šiek tiek anksčiau, svarbiausia ne per vėlai.

Gydytojas labai ramus, taktiškas. Ne tik man patiko, bet ir vyrui.

Kiek žinau gydytojas nuo birželio 30 dienos išeina atostogų 3 savaitėms.

Kas dėl susiuvimų (šiek tiek plyšau), po 3 savaičių bandžiau ieškot randų, neradau. Tad manau, kad profesionalas šioje srityje.

Sėkmės visoms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rivatakė: 29 birželio 2008 - 11:31
Aš irgi prieš 4m. gimdžiau RK bet nebuvau su niekom susitarusi nuvažiavau kai prasidejo skausmai.Priemimo skiriui mus pasitiko labai nemaloni sesele vos ne ko tu cia atvažiavai bet abžirejo pasake kad dar negimdisiu nes gimdos kaklelis gar neprasidares oskausmai praeis ,bet i ligonine pagulde su tais skausmais aš prasikankinau visa nakti nors atvažiavau kaškur 12val. dienos dar tiesa inai pasake kad aš visa nakti ramei pramegojau nors pati visa nakti knarke o man jau buvo ne iki mego.Tik ryte kaškur 9val. mania pagulde i gimdikla ten irgi kaškos košmaras visi laksto nesuprasi kas ir pre ko tik viena akušere labai maloni moteris atejo ir pasake kad dalivaus gimdime dar atejo kaškokia daktare pavardes aš jos neatsimenu abžiurejo ir kai aš pasakiau kad darikit ka nors nesman labai bloga inai pasake visos jus taip sakot ir visos gimdot.Tik po piet nežinau kelinta valanda atejo daktaras Žaliunas dar karta abžiureju labai dauk skire demesio dar atrodo suleido vaistus ir kaškur po valandos pagimdžiau.Ačiu jam nes jai ne jsai neaišku kaip viskas baiktusi.Dabar vel laukesiu gimdit rukpjuti tai labai tikiosiu kad viskas bus gerai ir paviks su jo susitart nes nenoriu tokio gimdimo kaip pirmas
Atsakyti
As gimdziau pas Zaliuna 2008-08-08, buvau su juo susitarusi. Gimdymas prasidejjo ne jo budejimo metu, bet jis atvaziavo ir padejo mano dukrytei ateiti i si pasauli 4u.gif . Aciu jam uz tai. Ir apskritai jis- super ir kaip gydytojas, ir kaip zmogus, nes palaikymo gimdant, reikejo is visu aplinkiniu. Dar karta aciu biggrin.gif
Atsakyti
gimdziau pas Zaliuna pries 10 dienu. SUPER GYDYTOJAS. DIDELIS JAM ACIU UZ SVEIKA SUNU IR LAIKU PADARYTA CEZARIO OPERACIJA
Atsakyti
Sveikos,

pasidalinsiu savo ispudziais apie gydytoja ir as smile.gif Pagimdziau rugsejo 14 diena biggrin.gif

Buvau su gydytoju sutarusi ir pas ji i apziuras ejau jau nuo 16 savaites (nuo tada pas savo gine nebesilankiau). Apziuredavo, padarydavo echo, uzrasydavo sirdeles tonus, vienu zodziu viskas tvarkoje. Kadangi gimdymas velavo keliomis dienomis, tai pas ji jau ejau kas 3 dienas, kad patikrintu kokia situacija. Atejus gimdymo vakarui ir pajutus saremius (vandenys nenubego, kitkas irgi tvarkoje) paskambinau gydytojui, papasakojau kas vyksta ir sutariau, kad tiksliai susitarsime kada jam atvykti, kai apziures budinti gydytoja. Budinti gydytoja pasake, kad jau 5 cm atsidares kaklelis, tad B.Zaliunas is karto atvyko nedelsdamas. Su gydytojo pagalba pagimdziau per 5 valandu. Paskui dar pasiule geresne palata smile.gif Veliau pajutau, kad vienoje krutineje sukietejimas, tad vel skambinau gydytojui, kuris liepe atvykti i RK ir pasirupino, kad slaugytoja gerai ismasazuotu krutine, tad dabar ji susitvarke. Sekanti karta pas ji turiu eiti 2 menesiai po gimdymo - kirpimo ir plysimo apziurejimui.

Atsiliepimai apie gydytoja ir mano, ir vyro labai gerai. Konkretus, kvalifikuotas ir malonus zmogus. Jei nusisypsos laime gimdyti antra karta, tikrai tarsiuos tik pas ji.

Sekmes nestuke.gif laukiancioms savo stebukleliu!
Atsakyti
LABUKAS. AS PRIES 11 DIENU PAGIMDZIAU DUKRA PO CEZARIO PJUVIO. LABAI DIDELIS ACIU GYDYTOJUI ZALIUNUI. SUPER GYDYTOJAS. 4u.gif
Atsakyti
As kvieciausi gydytoja ne jo budejimo metu - nei cento nemokejau jokioms ligoniu kasoms blink.gif
Atsakyti
RK visada tokia tvarka buvo, kad jei nori, kad ne savo budejimo metu atvyktu gydytojas, tai turi sumoketi i RK (ar cia skaitosi i LK) lygtais 451 Lt. Sitas punktas yra sutarty kuria pasirasai, kai atvyksti i ligonine. Maciau sita punkta, bet nesukau sau galvos - nieko ten neirasinejau ir i jokias kasas nemokejau. Padaviau gydytojui pinigelius, o kaip ten jie toliau forminasi nesukau sau galvos ax.gif

Tiesa as taip ir iki siol nezinau kaip as pagimdziau - ar per gydytojo budejima, ar ne g.gif Nesuku sau galvos ir del to, vis tiek buciau davus bet kokiu atveju rolleyes.gif

Girdejau tik, kad ir VGN ir AK isivede sita tvarka ir ten lygtais reikia moketi ir ligoniu kasoms g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo in petto: 16 spalio 2008 - 17:15