Įkraunama...
Įkraunama...

Žaibosauga. Žaibolaidžiai.

QUOTE(rapoliute @ 2007 10 14, 05:11)
aciu, Gabby  4u.gif
nebutinai ten kur brangiau - geriau . Plius gaisrininkai daro , jie ,tikiu , supranta. Cia dalis ju darbo. Visam pasauly yra taip - tik reikia zinoti kur kreiptis... as manau, kad tai efektyvi pagalba.


Sutinku, jeigu Jusu namukas turi keturius kampus ir dvi stogo plokstumas, galbut. Bet kai musu namukas turi 12 kampu ir 18 stogo plokstumu, tai manau su 700 lt Vilniuje niekaip neissiverstumem biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilka: 14 spalio 2007 - 06:47
QUOTE(rapoliute @ 2007 10 14, 06:11)
aciu, Gabby  4u.gif
nebutinai ten kur brangiau - geriau . Plius gaisrininkai daro , jie ,tikiu , supranta. Cia dalis ju darbo. Visam pasauly yra taip - tik reikia zinoti kur kreiptis... as manau, kad tai efektyvi pagalba.


prasom, prasom

as kai cia paskaiciau, kad zaibolaidzio irengimas tiek kainuoja vos ne apsiverkiau (sakau kaip diena tai naujiena, viskas brangsta) lotuliukas.gif statom nama, tai sakau to zaibolaidzio kainos kaip ir neitruakem (bent jau ne 7000lt)
kai mokinausi, paskaitas apie zaibolaidzio irengima buvo, bet man nepasirode nieko sudetingo. strypas virs namo, laidas iki zemes ir armaturos strypai sujungti tarpusavyje zemeje. bent jau senais sovietiniais laikais musu mokykloj tai taip buvo irengta. Zaibosauga ten privaloma nes daug laboratoriju. o kadangi jokio namo nepriduosi be zaibolaidzio, tai ir sodo namu, manau, kad ne kiekvienas sau gali leisti 7000Lt isleisti smile.gif

Atsakyti
QUOTE(gabby27 @ 2007 10 14, 09:08)
prasom,  prasom

as kai cia paskaiciau, kad zaibolaidzio irengimas tiek kainuoja vos ne apsiverkiau (sakau kaip diena tai naujiena, viskas brangsta) lotuliukas.gif  statom nama, tai sakau to zaibolaidzio kainos kaip ir neitruakem (bent jau ne 7000lt)
kai mokinausi, paskaitas apie zaibolaidzio irengima buvo, bet man nepasirode nieko sudetingo. strypas virs namo, laidas iki zemes ir armaturos strypai sujungti tarpusavyje zemeje. bent jau senais sovietiniais laikais musu mokykloj tai taip buvo irengta. Zaibosauga ten privaloma nes daug laboratoriju. o kadangi jokio namo nepriduosi be zaibolaidzio, tai ir sodo namu, manau, kad ne kiekvienas sau gali leisti 7000Lt isleisti smile.gif


Sutinku, kad brangiai kainuoja, bet ne kiekvienam tinka pigesni variantai .Siaip ,norint viska padaryti pigiau, galvoti reikia nuo pat pradziu, pasirinkti protinga projekta, kad pigus dalykai jam tiktu.Mes rinkdamiesi projekta apie tai negalvojome.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emilka @ 2007 10 14, 12:51)
Sutinku, kad brangiai kainuoja, bet ne kiekvienam tinka pigesni variantai .Siaip ,norint viska padaryti pigiau, galvoti reikia nuo pat pradziu, pasirinkti protinga projekta, kad pigus dalykai jam tiktu.Mes rinkdamiesi projekta apie tai negalvojome.. mirksiukas.gif


uzjauciu, bet Jus savo svajoniu nama statot o tau jau JEGA!
mes tai uzbaiginejam tecio suprojektuota ir statyta nama, o projektas pries daugiau nei 10 metu darytas doh.gif tai nezinomuju labai daug, pasakysiu kad dar tas namas neilinis o fachverkinis unsure.gif tai labai daug nezinomuju ir kainuoja daznai daugiau nei nauja statyti
Atsakyti
QUOTE(gabby27 @ 2007 10 14, 12:59)
uzjauciu, bet Jus savo svajoniu nama statot o tau jau JEGA!
mes tai uzbaiginejam tecio suprojektuota ir statyta nama, o projektas pries daugiau nei 10 metu darytas  doh.gif tai nezinomuju labai daug, pasakysiu kad dar tas namas neilinis o fachverkinis  unsure.gif  tai labai daug nezinomuju ir kainuoja daznai daugiau nei nauja statyti


thumbup.gif thumbup.gif Mano svajone, fachverkinis namas, gaila, kad Vilniuje tokiu nestato, pas mus atrodytu juokingai. Bet siaip, man vieni is romantiskiausiu namu biggrin.gif
Atsakyti
O kiek virs stogo islindes zaibosaugos strypas?
Atsakyti
QUOTE(zyza @ 2007 11 12, 10:03)
O kiek virs stogo islindes zaibosaugos strypas?


Na taip sakyciau 3-4 metrai.. Atsiuskite i az savo adresa, permesiu nuotraukas. Atrodo sakyciau netgi savotiskai prabangiai ax.gif , kaip veliavos stiebas. Nezinau ar viesinau firma, tai pasikartosiu UAB RObana, jie man ir elektra dabar daro. ptys projektuka pasidare, nereikejo moketi papildomai, ir jauciu kai pridavines man elektra, tai turesiu labai tiksliai suzymeta kas ir kur. Tas pats ir su zaibosauga, padare per kelias dienas, paskui dave papkute su dokumenciokais. Zodziu, kai namas ant kalno, tai bijojau zaisti su kitais variantais, juolab pirtele statysime prie namo, tai ta aktyvine ja puikiai apsaugos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. thumbup.gif Mums dare uab"Robana", tai mes labai patenkinti, biggrin.gif padare per viena diena ta aktyvine zaibosauga ir labai tvarkingai. Juos radom per interneta, www.zaibosauga.lt jie ten turi prideje nemazai atliktu darbu su tu zmoniu tel. pasiskambinejau, atsiliepimai buvo labai geri. smile.gif Skambinau ir tiems gaisrininkams kainos vienodos tik kad gaisrininkai gali padaryti po triju menesiu unsure.gif o robana dvieju savaiciu begyje. Ir dar dave visus sertifikatus ir t.t.
Atsakyti
mums irgi labai aktualu, bet nu niekur pas kaimynus nera sito daikto. Nesuprantu. unsure.gif Tiesiog norejome su kazkuo pasikonsultuoti, o ner su kuom doh.gif
Atsakyti
Kiek teko domėtis paprasta žaibosauga pranašesnė už aktyvinę 4u.gif
Atsakyti
man klausimas ishkilo, nes kaip tik ruoshiames stoga dengti.. turbut geriau kviestis, kol stogas pradetas dangti (tik plokshte sudeta)? g.gif nes gi pvz ant bituminio stogo nesinoretu, kad laipiotu g.gif
Atsakyti
Gal kas nors Vilniuje statesi pasyvu zaibolaidi? Idomu kiek kainuotu smile.gif
Atsakyti