Įkraunama...
Įkraunama...

Mielos smulkmenėlės iš karoliukų

pasidarau keletą burbuliukų. tik nesugalvoju, kur pritaikyti... ax.gif vienas tai toks nemažas - sakau bus eglutės papuošimas lotuliukas.gif Mažylei LABAI patinka. tik kad vos paima savo mažais piršteliais, iš karto lieka duobutė burbuliuke lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
burbuliukus dariau pagal šią schemą Galit pabandyti smile.gif Tik šiek tiek laiko užtrunka tokie burbuliukai.... Bent jau kol nepratusi esu smile.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
cia mano darbelis blush2.gif
user posted image
Papildyta:
o cia mano dukrytes menas...
user posted image
Atsakyti
Vėl Velykos artėja....

user posted image
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2009 03 18, 13:19)
Gal schemute galima?
Ir pasakykit, kaip ta kiausini istustint blush2.gif



Naudojuosi šita schema http://i76.photobuck.../1062277201.jpg
Tik reikia taikyti individualiai kiekvienam kiaušiniui. Bet jeigu pas tave vienodo dydžio, tai vieną išvargsi, atitaikysi ir tiks visiems.

Beje, kiaušiniai netikri smile.gif Apneriama mediniai, arba kaip aš mėgstu pirkti iš floristikos prekių - plastmasiniai. Ir nedūžta ir neprasmirsta lotuliukas.gif

Atsakyti
as ne velykom bet irgi noriu idet savo darbeli pasirodymui, nes arteja vaiku pirmos komunijos metas, taigi merginom pasipuost reikia smile.gif
user posted image
Atsakyti
Bitutė ... gal tiksliau širšytė smile.gif

user posted image
Atsakyti
Krirma, va šita.

user posted image
Atsakyti
Tikiuosi mergaites neispeiks blush-anim-cl.gif Turejau spec uzsakyma,tai nemazai paplusau kol nusipiesiau schema,o paskui suveriau doh.gif Cia velevele i masina ant veidrodelio blink.gif


user posted image
Atsakyti
Darbelio tai jooo,o dydis ilgis 14cm plotis 10cm.3500 karoliuku
Atsakyti
Sitas budas lygtais mozaikinis vadinamas(na tiksliai nezinau)kiekviena karoliuka tvirtini prie kito.Turiu ir staklytes,bet dar neisbandziau ir manau jos labiau tinkamos dirzams,juostelems ant ranku ir panasiems siauresniems darbeliams.
Atsakyti