Įkraunama...
Įkraunama...

Bendros fotokonkursų taisyklės

QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 06 23, 13:35)
Jei tu prisiregistravai taip,kad kiti tavęs nematytų,tai neleis mirksiukas.gif

nesamone.
Atsakyti
QUOTE(biologė @ 2008 06 23, 13:40)
Na kad ne... Registruojuosi normaliai ir turbūt net nemokėčiau prisiregistruot "nematomai"... unsure.gif  Nemyli kažkodėl manęs forumas verysad.gif

registruojantis pazymek varnele 'atsiminti mane' ir galesi balsuot wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 23 birželio 2008 - 12:51
QUOTE(katalike @ 2008 06 23, 12:49)
registruojantis pazymek varnele 'atsiminti mane' ir galesi balsuot wink.gif

Ačiū, katalike, iš tikrųjų tik to ir reikėjo - pabalsavau bigsmile.gif
Atsakyti

 ! 
Papildomas Bendrųjų fotokonkursų taisyklių 11 punktas



11. Visos nuotraukos iki balsavimo pabaigos yra anoniminės.Siekiant lygių teisių visiems konkurso dalyviams, draudžiama atidarinėti naujas forumo temas, kviečiančias balsuoti už vieną ar kitą nuotrauką konkurse, taip pat patalpinti informaciją apie dalyvavimą konkurse ir prašymą balsuoti asmeninio profilio parašuose, bendraamžių temose ir pan.
Draudžiama savo asmeniniame profilyje ( paraše arba logotipo/avataro vietoje) patalpinti nuotrauką (ar labai panašią į ją foto), dalyvaujančią fotokonkurse. Tai galima padaryti fotokonkursui pasibaigus. Už šių taisyklių nepaisymą nuotrauka, už kurią agituota balsuoti, pašalinama iš konkurso.
Jei nuotrauka išviešinama nepriklausomai nuo to kas tai padaro ( "tarsi netiesiogiai" išviešinimai irgi galioja , kai "nueikit į tą konkursą ir pažiūrėkit patys") yra skiriamos tokios nuobaudos:
Jei išviešinama ne savo - pašalinama iš konkurso nuotrauka to, kas tai padarė, o jei nedalyvauja narys tada gauna įspėjimą


Išviešintosios nuotraukos autorius pasilieka sau teisę pasirinkti keisti nuotrauką ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 10 26, 16:38)
o jei nedalyvauja narys tada gauna įspėjimą


šitos dalies nesupratau g.gif blush2.gif kas nedalyvauja? ir kuris narys?
Atsakyti
QUOTE(Gervela @ 2008 10 29, 08:28)
šitos dalies nesupratau g.gif  blush2.gif kas nedalyvauja? ir kuris narys?

na tarkim narės X nuotrauką išdavė narė Y, bet narės Y nuotrauka nedalyvauja konkurse, tai nėra ką pašalina už bausmę, todėl skirsiu narei Y įspėjimą.

narė X pati galės spręsti palieka foto, ar keičia.

nors aišku atvejis atvejui nelygus, pagal situaciją spręsiu.
Atsakyti
aaa, dabar aišku 4u.gif
Atsakyti
keista taisyklė.
tai jei kažkas dalyvauja nesąžiningai,ir aš temoje paskau, kad šitą foto ar panašią matau reklamuojant vienoj ar kitoj temoj, aš gaunu įspėjimą už tai , kad pasakiau, kad nuotrauka pažeidžia dalyvavimo konkurse taisykles, bet tuo pat metu ir paviešinu jų autorę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dievaitė @ 2008 10 29, 09:25)
keista taisyklė.
tai jei kažkas dalyvauja nesąžiningai,ir aš temoje paskau, kad šitą foto ar panašią matau reklamuojant vienoj ar kitoj temoj, aš gaunu įspėjimą už tai , kad pasakiau, kad nuotrauka pažeidžia dalyvavimo konkurse taisykles, bet tuo pat metu ir paviešinu jų autorę  doh.gif


čia nekalbama apie nesąžiningumo paviešinimą.

čia eina kalba apie sąžiningai dalyvaujančias nuotraukas.

kaip žaliame konkurse buvo, kad pradėjo rašyti, net dėti nuotraukas, kad "va matai, aname konkurse laimėjo", jo jo, čia gi ta pati moteris"...

arba jei parašys "pažinau, šitą nuotrauka gi narės X, mačiau pas ją namie tokią"

na neišvardinsiu visų atvejų, sakiau, žiūrėsim pagal situaciją.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 10 29, 11:47)
čia nekalbama apie nesąžiningumo paviešinimą.

čia eina kalba apie sąžiningai dalyvaujančias nuotraukas.

kaip žaliame konkurse buvo, kad pradėjo rašyti, net dėti nuotraukas, kad "va matai, aname konkurse laimėjo", jo jo, čia gi ta pati moteris"...

arba jei parašys "pažinau, šitą nuotrauka gi narės X, mačiau pas ją namie tokią"

na neišvardinsiu visų atvejų, sakiau, žiūrėsim pagal situaciją.

Išvis, painiava kažkokia su tuo viešinimu/neviešinimu. Et.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(auroryte @ 2009 02 01, 22:01)
Išvis, painiava kažkokia su tuo viešinimu/neviešinimu. Et.... verysad.gif

jokios painiavos.
nereikia rodytis kur nereikia.
jei atsitinka, tai galima nuotrauką pašalinti iš ten , kur rodėtės jei tai buvo pakankamai seniai, bet jūs įdėjote į pačią aptarimų temą tai nepastebėti nebuvo įmanoma...
Atsakyti
Siuo metu vyksta fotokonkursas Pavasario saukliai, kuriame jau bandau ikelti antra nuotrauka, taciau niekaip ju nepatvirtina. Rodos i pavasario tema pataikau (pirmoje foto buvo skrendantys pauksciai, kitoje - tulpes ziedas), visi techniniai reikalavimai atitinka ir pan. Neisivaizduoju kame bedos g.gif
Atsakyti