QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 08 28, 23:03)
o kas netaupaus,morka,svogunai is kaimo,uz pievagrybius sumokejau duok dieve iki 1lt,mesos pirkau turgeleyje uz 1.2kg sumokejau apie 12 lt,ta mesos gabala padalinau i 3 dalis,trecdali uzsaldziau,trecdali siandien sukepiau su bulvemis,o is kito trecdalio iskepiau kepsniuku ir ju mums uzteko vakarienei ir dar vyrui i darba liko.tai kepsniuku savikaina kokie 5-6 lt
Papildyta:
uz ka tuos kuponus gavot?kokia akcija vyksta?
tavo kepsniukai tai kaip mano farsas-uz kila mokejau 7 eu[pragyvenimo sal,tas pats kas lt buciau mokejus 7 litus..]uzteko cepelinams,koldunam ir makaronams.treji pietus uz 7 eu net diedas dziaugesi kokia as taupuole saunuole.
i laisku dezutes meto tuos kuponus,butui po viena.mano vyras stato gyvenamus namus,tik jie dar neparduoti,tai sefas liepe surinkt visas reklamas ir ismest..taigis tarp reklamu slepesi 18 nemokamu picu,realiai ju kaina apie 20 eu uz viena