Įkraunama...
Įkraunama...

Storos šlaunys

QUOTE(Bezdžionė @ 2006 07 03, 09:32)

Arba kitas variantas, kurį žinau - atsiklaupi, pėdos kaip gali plačiai (keliai beveik šalia) ir  - sėdi, vėl kyli aukštyn, sėdi.  Rankas gali laikyti kartu priešais save suglaustas delnais - pusiausvyrai išlaikyti.

Šitas pratimas yra draudžiamas raba teisingiau nerekomenduojamas , nes traumuoja kelio sąnario raikščius bei meniską. Geriau jo nedarykit schmoll.gif
Merginos atlikinėdamos visus pratimus turite sekti kaip atliekate pratimą. Dauguma sportuojančiųjų namuose tą patį kojos pakėlimą, kelia didele amplitude, o atgal koja praktiškai nukrenta vien nuo savo svorio. Amplitudė nėra pats svarbiausias faktorius. Kad raumenys dirbtų proporcingai reiktų tiek kelti tiek leisti įtemptą koją, judesys turėtų būti atliekamas tolygiai, derinant su kvėpavimu.
Atsakyti
user posted imagesveikutes as irgi turiu sita beda ,kiek cia paskaiciau bijau kad pasikartosiu neviena pratima is ju esu izbandziusi bet kad rezultatas pasimatytu tikrai reik nemazai laiko ir kantrybes blink.gif bent jau man toks ryskesnis rezultatas po koju kilnojimo aciklaupus ar atsistojus ir dar kartais sokis su pusineis pritupimais as tai juos darau pasistiebus ir labiau prasizegiu nei peciu ploti na cia kiekviena pagal savo galimybes,na aisku pirmom dienom kai pradedu daryti raumenukus skauda,bet rimtesnis rezultatas bet jau man pradeda matytis po men.bet kadangi tingiu kojas kilnoti tai darau dabar bodi flexsa ir laukiu rezultatu blush2.gif
Atsakyti
man tej vidine slaunu puse lieknint zirkles padejo smile.gif lotuliukas.gif nera lb sunku uzhtat efektyvu arba slydimas siena rolleyes.gif liuksas
Atsakyti
QUOTE(mergytia @ 2006 12 11, 20:23)
man tej vidine slaunu puse lieknint zirkles padejo  smile.gif  lotuliukas.gif nera lb sunku uzhtat efektyvu arba slydimas siena  rolleyes.gif  liuksas



Kaip atrodo slydimas siena? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pilnamete @ 2006 10 11, 15:55)
keliai suglausti, o pedos placiai?  g.gif  kuo si poza skiriasi nuo to jei kojas abi laikytume lygiagreciai? t.y. ir pedos ir keliai suglausti/isskesti vienodu atsumu?


Ne, lygiagrečiai negalima. Neišeina iš karto - leiskis, kiek gali ant kokio kieto pagrindo tarp kojų (pvz., knyga).

QUOTE(NERA @ 2006 10 17, 14:50)
Šitas pratimas yra draudžiamas raba teisingiau nerekomenduojamas , nes traumuoja kelio sąnario raikščius bei meniską. Geriau jo nedarykit schmoll.gif

TEISINGAI (!) atliekamas - lavina kelio raikščius, kas yra būtima sportuojant ir norint išvengti traumų; gali būti atliekamas ir kaip tempimo pratimas. Gal nerekomenduojamas pradedantiesiems, arba - kai treneris tingi mokyti teisingos technikos tongue.gif
Atsakyti
o, kiek daug pratimukų čia radau, smagu 4u.gif
keletą esu bandžius, bet kadangi darydavau nereguliairiai tai apie poveikį nieko papasakoti negaliu smile.gif bet dabar stengsiuos susiimti, nes kai slaunies apimtis arteja prie juosmens apimties tai neviltis apima lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki.
O as manau, kad tau reiketu daugiau daryti pratimu, kurie padidintu sirdies dazni ir tuo paciu trupuciuka paprakaituotu.Tavo pasirinkimas gali buti labai platus nuo begiojimo, greito ejimo, vaziavimo dviraciu iki plaukimo.Tik bet kokia aerobine veikla. Tu rasai,jog noretum tik ant kilimuko atsigulusi pratimukus daryti, ir slaunys jau mazeja biggrin.gif taip niekada nebus.Nera tokio dalyko kaip kai kuriu vietu liekninimas,reikia visam kunui duoti darbo.Jei tu darysi vien tik itupstus, ar tas zirklutes, tavo slaunys tik dar vizualiai atrodys didesnes schmoll.gif to tau maziausiai reikia, ar ne?mano nuomone ir i maista reiktu daugiau demesio atkreipti, galbut sumazinti suvartojamu angliavandeniu kieki, maziau duonytes, bulvyciu, ryziu, daugiau baltymu. genai vaidina labai didele role tame, kai patrodo musu kunai, bet tai nereiskia kad mes pries juos esame bejeges, ei juk siais laikais ir plauku, bet akiu spalva galima pasikeisti, tai jau riebaliukus nuo slaunu numesti vieni juokai.Daug pasiryzimo, daug darbo, daug prakaito ir pati nebeatpazinsi saves veidrodyje thumbup.gif [SIZE=7][COLOR=darkviolet]
Atsakyti
Mano programoje yra tokie pratimai kojoms: lipimas ant suolo (iš viso 96 kartai), pritūpimai su kamuoliu ir pora pratimų su treniruoliu: tiesimas sėdint ir lenkimas sėdint. Ar nepastorins jie mano kojų? Norėčiau stangresnių šlaunų, bet ne platesnių...
Atsakyti
Labai saunu, kad naudoji svorius,dauguma moteru vis dar bijo tai daryti, pirmenybe teikia begimo takeliams ir pan, deja toki pratimai nederinant ju su svorio pratimais nelabai ka pakeis kuno isvaizdoje.Jei nori plonesniu slaunu, turetum naudoti mazesnius svorius ir daugiau repeticiju, daryti super setus, be to reikia sudeginti riebaliukus, kurie dengia slaunu raumenis, tada jos vizualiai suplones, nes kaip zinia raumenys daugiau sveria, bet lasinukai uzima daugiau vietos.taigi jei derinsi savo minetus pratimus, su aerobiniais, tokiais kaip begimo takelis, eliptinis,slides, dviratukas ir t.t. bent tris kartus per savaite ne maziau kaip 35 min,slaunu isvaizda tikrai turetu pasikeisti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pilnamete @ 2006 12 11, 23:00)
Kaip atrodo slydimas siena?  blink.gif


atsistoji tiesa nugara i siena peciu ploti kojos ir slisti zemyn ir kai jauti slaunyse tempima sustoji pabuni kiek gali ilgiau biggrin.gif ir dar bishkuti ir tada iki pat zemes nuslysti pailsi ir vel i i virshu...tokiu 5 kartu uzhtenka paskuj kita diena kojas skauda thumbup.gif
Atsakyti
mano didziausia beda, tai slaunu vidine dalis doh.gif nu nors tu ka, visi lashiakai ten kaupias schmoll.gif bandysiu zirklutes, gal kas dar ka efektyvaus isbandziusios ax.gif
Atsakyti
zinau tik tai, kad moterims nenorinčioms, kad platetų sedmenys pritupimus nerekomenduotina daryti ir jie gerai neapšilus yra apkrova kelio sanariams.
Atsakyti