Įkraunama...
Įkraunama...

Storos šlaunys

girdejau norint suploninti slaunis reikia minti dvirati zemai nusileidus sedyne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2007 03 04, 20:30)
girdejau norint suploninti slaunis reikia minti dvirati zemai nusileidus sedyne biggrin.gif


Bet jei kojytes neplonos, tai blauzdos dar storesnes bus biggrin.gif

Man kazkada trenere aiskino, ji nenori kad blauzdos dar labiau padidetu ( cia pas ka jos ir taip neplonos0, tai dviratis ir begimas netinka schmoll.gif .

O reiktu daryt daugiau pratimu iskeltom kojom, kad blauzdos butu atpalaiduotos o dirbtu tik slaunys ( pvz. dviracio minimas atsigulus ant nugaros ir kt.)
Atsakyti
QUOTE(mergytia @ 2007 02 24, 19:46)
4u.gif  wa pasakysiu receptuka cia jau kazkas minejo bet neprosal butu dar karta pakartot medus + kavos tirsciai ishtepi sita mishini i slaunis ir apsivinuoji plevele (ash vyniodavau shiuksliu maishus (aisku nepanaudotus biggrin.gif  lotuliukas.gif )) ir palaikai kiek gali kuo ilgiau tuo geriau smile.gif ir celiulitas lipa nuo koju nerealiai... uzhteko man 3 kartu ir sumazejo 2cm apimtis slaunu (matuota per sstoriausia vieta) tajwa nepatingekit ir pasitepliokit smile.gif netepiau daugiau nes man tie 2cm  ir gadino visa vaizda smile.gif o pratimai (pritupimai ir pan.) nera geraj nej sanariams nej nuo ju kojos ploneja tik raumuo dirba ir auga todel kojos ne tik ne paplones o sustores...  doh.gif  tik del zirkliu galiu pasakyt kad veikia...  4u.gif


norejau paklausti o butinai turi buti naturalus medus ar tinka ir dirbtinis?
Papildyta:
na kadangi esu truputi zalia ant visokiu tokiu sauniu dalykeliu blush2.gif norejau paklausti gal kas zino kas yra kontrastinis dusas? ka jis duoda kaip ji darytis namu salygomis ir kas kiek laiko ji daryti?
Laaabai labai dekui uz atsakymus bigsmile.gif
Tikiuosi visoms pavyks numesti nuo tu nelemtu slaunu lasinuku, juk vasara arteja ir norisi kad prie graziu basuciu ir grazaus sijonuko butu grazios raumeningos kojytes smile.gif 4u.gif blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
o kaip daryti su ta kava? kiek jos deti i medu? Ar reikia uzplikytos kavos tirscius, ar dar sausus maisyt? apsvieskit mane, ka.... ar nuo medaus nealergizavo odos? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2007 03 21, 12:05)
o kaip daryti su ta kava? kiek jos deti i medu? Ar reikia uzplikytos kavos tirscius, ar dar sausus maisyt? apsvieskit mane, ka.... ar nuo medaus nealergizavo odos? unsure.gif


kavos tirsčiai ir medus aplamai yra gerai odai, jie net po pirčių naudojant kaip kaukes labai gerai.
pirma kartą kai bandžiau pasidaryti, dejau ką tik nusunktus kavos tirščius ir kai juos sumaišiau su medum, tai per skystai gavosi, išsitepti išsitepiau, bet kaškaip ne taip buvo. na o paskui iš anksto kavos tirščius nusiunkiu ir padžiovinu kad jie sausesni būtų. idedu medaus arbatinį šaukštelį ir kai išmaišau su kavos tirrščiais jie nėra skysti ir geraiu prilimpa prie kūno. rolleyes.gif
o medus manau visoks tinka, aš tai dedu natūralų ne dirbtinį medų rolleyes.gif
šiaip galima daryti ir vien kavos tirščių kaukę, bet tada jie nelimpa prie kūno, tai aš medaus šaukštelį dedu ir daugiau kavos, kad užtektų šlaunim ir pilvui rolleyes.gif

vakar pasidariau kauke, galvoju palaikysiu ilgiau, nes anksčiau po valandą tik laikydavau. tai vos tik užsivyniavau su plėvele atvažiuoja draugas. sako greitai renkis važiuojam, ten su reikalais ir paskui pas draugų užsuksim. tai kaip buvau su tom plėvelem taip į rūbus įšokau ir išlėkiau. vaikštau po parduotuvę visa traškanti... ačiū dievui kad manęs apsauga nesulaikė pagalvoję kad aš ką nors pavogti noriu, kad ką nors užsikišau iš pardotuvės asortimento... kad visa traškanti vaikštau wub.gif tai išlaikiau aš tą kaukę 5 valandas, kai nuėmiau tokia oda švelnutė, o ir po plėvele varvėjo man... tai efetktas thumbup.gif thumbup.gif
darysiu dažniau tą kaukę ir ilgai laikysiu... gal greičiau nutirps lašiniai nuo manęs mirksiukas.gif
Atsakyti
bandysiu ir as kavos tirscius maisyt, o tuomet dalinsiuos rezultatais, kad ir kokie bebutu...
gal kas galite parasyti savo patirti - ar rezultatai geri, po kiek laiko pasimato ir t.t.....? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2007 03 22, 20:40)
bandysiu ir as kavos tirscius maisyt, o tuomet dalinsiuos rezultatais, kad ir kokie bebutu...
gal kas galite parasyti savo patirti - ar rezultatai geri, po kiek laiko pasimato ir t.t.....?  ax.gif


na man jau matosi rezultatai, tik as papildomai dar tepu ir nusipirkta krema nuo celiulito, ir mazinu porcijas ir kaskiek derinu maista. tai va vakar pasimatavau, nuo kovo 5 iki vakar man visur sumažėjo po 2 cm kai kur net 3. o kojų oda tokia svelni lygi... labai supper dalykas tos kavos kaukės.
aš du kartus i savaite darau kavos tirščių ir medaus kaukę, o kitus vakarus tepu anticeliulitini kremą mirksiukas.gif
Atsakyti
bet rezultatai kokie..... blink.gif nerealiai.... begu medaus ieskot
Atsakyti
Sugundet ir mane su tuo medum doh.gif

O is pratimuku, tai dar viena prisiminau, cia kai kazkada sportavau blush2.gif , tai atisest ant zemes, istiest abi rankas tiesiai peciu auksty ir sededama irtis i pruieki- zodziu " eiti" su uzpakaliuku biggrin.gif Labai geras pratimukas uzpakaliukui ir zinoma virsutinems slausnu dalims thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpione @ 2007 03 23, 19:35)
Sugundet ir mane su tuo medum doh.gif

O is pratimuku, tai dar viena prisiminau, cia kai kazkada sportavau blush2.gif , tai atisest ant zemes, istiest abi rankas tiesiai peciu auksty ir sededama irtis i pruieki- zodziu " eiti" su uzpakaliuku biggrin.gif Labai geras pratimukas uzpakaliukui ir zinoma virsutinems slausnu dalims  thumbup.gif

thumbup.gif tikrai superinis pratimukas,atsimenu man ji liepe daryti kai grozio mokykla lankiau,tikrai nesunkus,as tai ir pirmyn,ir atgal per visa kambari irdavausi po keleta kartu thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
reikes ir man pabandyt, nes vasara ateina blink.gif tik norejau paklausti kiek kavos, prie vieno arbatinio saukstelio medaus?
lens.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmyteee @ 2007 03 24, 11:07)
reikes ir man pabandyt, nes vasara ateina  blink.gif  tik norejau paklausti kiek kavos, prie vieno arbatinio saukstelio medaus?
lens.gif


tiek kad uztektu toms vietoms išsitepti mirksiukas.gif
na man gaunasi gal kokie penki šaukšteliai su kaupu kavos tirščių ir vienas šaukštelis medaus su kaupu. cool.gif cool.gif
Atsakyti