Įkraunama...
Įkraunama...

Kanalų valymas

Sveiki,
gaila, kad nėra gyditojos, kuri galėtų tikliau pakonsultuoti, bet manau čia daug patyrusių mamyčių ir netik lankosi. 4u.gif
Problema tokia.
Liepos mėnesį man tvarkė dantuką,. Prasidėjo nuo to kad man jį kartais paskaudėdavo. Užsirašiau pas gyditoją, kai nuėjau pas ją, dantį jau skaudėjo labai smarkiai. Valė kanalus ir užblombavo. Vaistus dėjo 3 kartus. Per pirma apsilankymą ištraukė nervą, o po to tik dėjo vaistus. Galiausia užblombavo. Užblombavimas kanalų pasirodo žvėriškai skausmingas dalykas, ir skaudėjo vidų kurį ji badė bandydama išvalyt kanalą. Galiausia baigėsi tuo kad jis man skaudėjo savaitę. Gyditoja sakė normalu blink.gif Po savaitės užblombavo dantį. Nustojo skaudėt. O dabar praėjus mėnesiui vėl skauda blink.gif

Gal tai kažkaiup susiję sus tuo kad aš laukiuosi? Gal pas mane dabar kažkoks jautrumas padidėjęs? NEbežinau ką daryt. O gal blogai padarė?
Atsakyti
Cia sunku pasakyti. Kiekvienam skirtingai buna. Man irgi buna ilgas kanalu gydymo kursas, nes mano kanaluose susidaro "kalcio mazgeliai", net nezinau kas tai yra tik gydytoja sake ir kol ju neistirpina negali uzplombuoti kanalo. Skausmas kanalo gydymo metu reiskia, kad kanalas uzplombuotas iki pat viršunes, bent jau taip man aiskino gydytoja. Buna, kad paskauda ir veliau, jei tau labai neramu, nueik pas gydytoja. As dar niekad nebuvau nescia, tidel nezinau kaip ten su tuo jautrumu. g.gif ax.gif g.gif ax.gif g.gif ax.gif
Atsakyti
man vakar valė kanalus - šiandien lūpa atsirietus vos ne iki nosies - taip esu sutinusi... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kuckutis @ 2007 09 14, 15:54)
man vakar valė kanalus - šiandien lūpa atsirietus vos ne iki nosies - taip esu sutinusi... verysad.gif


Tai kuo greičiau lėk pas gydytoją.Susikaupę pūliai neturi kur nutekėti ir tu ištinai.Geriausiu atveju užteks išimti vaistus iš kanalų,o blogiausiu-teks prapjauti,kad pūliai išbėgtų.
Atsakyti
O ka,ir net nuskausminus skauda valant kanalus,traukiant nerva ir t.t?
Atsakyti
QUOTE(Cherie Ice @ 2007 09 16, 19:36)
O ka,ir net nuskausminus skauda valant kanalus,traukiant nerva ir t.t?




Deja taip. Bent jau man blink.gif
Atsakyti
Bent jau man tai sakė, kad negali nuskausmint kai valo kanalus schmoll.gif
Atsakyti
Nenoriu kurti naujos temos, tad prasau pagalbos cia. 5ieni man dare endobalinima negyvam dantukui, uzdejo laikina plombyte, o snd valantis dantis ji nukrito, dabar laisvai galima patekti i ertme. Prasau, patarkit, kaip galima laikinai iki pirmadienio kazka uzdeti/ideti, kad valgant nepatektu visokiu gerybiu...
Atsakyti
eina sau,jau dabar kai paskaiciau apie kanalu valyma,tai tuoj numirsiu is baimes,nes itariu,kad man juos tikrai valys,nejaugi tikrai nenuskausmina(kaip cia kazkas rase),o ir nuskausminus jauciamas skausmas!???
Atsakyti
QUOTE(nerke @ 2008 03 24, 19:58)
Bent jau man tai sakė, kad negali nuskausmint kai valo kanalus  schmoll.gif


Na negirdejau dar tokios pasakos. Man tvarke kanala, leido vaistus ir nieko neatsitiko. Doze aisku suleido siek tiek didesne, bet uztat visai neskaidejo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2008 11 21, 19:46)
Na negirdejau dar tokios pasakos. Man tvarke kanala, leido vaistus ir nieko neatsitiko. Doze aisku suleido siek tiek didesne, bet uztat visai neskaidejo  mirksiukas.gif


Man irgi buvo nuskausminę vieną kartą.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 11 21, 20:58)
Man irgi buvo nuskausminę vieną kartą.

na as irgi jau visu aplinkui issiklausinejau ir visi patikino,kad nuskausminus gali daryti ka nori,tai jau bent naktim galesiu miegoti...
Atsakyti