Įkraunama...
Įkraunama...

Kanalų valymas

man valė kanalą. daugiau tuo metu nuskausmino,perspėjo,kad praėjus nuskausminamųjų poveikiui gali skaudėti, bet visiškai neskaudėjo.
Atsakyti
Na ką gali pasakyt, man ir gydė ir valė, ar nervą šalino tai nežinau, bet buvo pulpitas ax.gif Jokių nuskausminamų neprireikė nei kart schmoll.gif Gal todėl ,kad gydytoja labai gera, nes kai ji buvo atostogose ja pavadavo kita, tai tada jau skaudėjo ir net labai blink.gif žodžiu jokio skausmo thumbup.gif tik kai plombavo biški suskaudo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2008 12 22, 16:02)
Na ką gali pasakyt, man ir gydė ir valė, ar nervą šalino tai nežinau, bet buvo pulpitas  ax.gif  Jokių nuskausminamų neprireikė nei kart  schmoll.gif  Gal todėl ,kad gydytoja labai gera, nes kai ji buvo atostogose ja pavadavo kita, tai tada jau skaudėjo ir net labai  blink.gif  žodžiu jokio skausmo  thumbup.gif  tik kai plombavo biški suskaudo  ax.gif


Niu jei pulpitas buvo, labai nenoriai tikiu, kad be nuskausminimo galejo apsieit. Tuomet danties "nervas" yra gyvybingas ir itin skausmingas bet kokiems dirgikliams. Kazka painiojate ....
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2008 12 24, 03:05)
Niu jei pulpitas buvo, labai nenoriai tikiu, kad be nuskausminimo galejo apsieit. Tuomet danties "nervas" yra gyvybingas ir itin skausmingas bet kokiems dirgikliams. Kazka painiojate ....

Na tikrai nepainioju nieko, puikiai girdėjau kaip daktarė sakė ,kad pulpitas...Šiaip labai ilgai gydė su tais vaistais ,daug kartų...tai gal kaip čia pasakius "nuramino" ta nerva g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2008 12 25, 02:07)
Na tikrai nepainioju nieko, puikiai girdėjau kaip daktarė sakė ,kad pulpitas...Šiaip labai ilgai gydė su tais vaistais ,daug kartų...tai gal kaip čia pasakius "nuramino" ta nerva g.gif  ax.gif


O jus taip aklai netikekite tuo, ka daktarai sako. Patikekite, tikrai yra atveju, kai sako tik del to, kad nepasirodyti nezinanciam pries pacienta.
Pulpito atveju "nervas" yra itin skausmingas, jus galejote nejausti skausmo tik tuo atveju, jei turite kokia nors rimtesne liga, del kurios skausmo impulsai nesklinda is danties. Jei ramino-marino nerva, turejote jausti bent kazkoki skausma tu "marinuojanciu vaistu" dejimo metu.
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2008 12 25, 14:53)
O jus taip aklai netikekite tuo, ka daktarai sako. Patikekite, tikrai yra atveju, kai sako tik del to, kad nepasirodyti nezinanciam pries pacienta.
Pulpito atveju "nervas" yra itin skausmingas, jus galejote nejausti skausmo tik tuo atveju, jei turite kokia nors rimtesne liga, del kurios skausmo impulsai nesklinda is danties. Jei ramino-marino nerva, turejote jausti bent kazkoki skausma tu "marinuojanciu vaistu" dejimo metu.

Tuo metu kai gydė ta dantį, aš turėjau daug rimtesnį dantį kurį reikėjo šalint, nes per daug negeras jau buvo, tai gal per jį ir nejaučiau nieko...kai valydavo kanalą, tai viską švelniai darydavo, tai gal todėl ir nekauskaudėjo , aišku jausdavau kaip ten darydavo viską ir nemalonu būdavo , o buvo kai ir labai skaudėjo kaip ir minėjau kai valė kanalą kita daktarė...net nežinau, gal ir turiu kokia rimtesnę liga tik pati nežinau unsure.gif Man arseno kažkokio dėjo ant danties ,kiek žinau čia senovinis būdas galima sakyt, šiuolaikiškai tai nuskausmina kai gydo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ou_jeaa: 25 gruodžio 2008 - 19:00
QUOTE(ou_jeaa @ 2008 12 25, 19:51)
Tuo metu kai gydė ta dantį, aš turėjau daug rimtesnį dantį kurį reikėjo šalint, nes per daug negeras jau buvo, tai gal per jį ir nejaučiau nieko...kai valydavo kanalą, tai viską švelniai darydavo, tai gal todėl ir nekauskaudėjo , aišku jausdavau kaip ten darydavo viską ir nemalonu būdavo , o buvo kai ir labai skaudėjo kaip ir minėjau kai valė kanalą kita daktarė...net nežinau, gal ir turiu kokia rimtesnę liga tik pati nežinau  unsure.gif  Man arseno kažkokio dėjo ant danties ,kiek žinau čia senovinis būdas galima sakyt, šiuolaikiškai tai nuskausmina kai gydo  g.gif


Niu kad arsena deti tai jau labai nerekomenduotina, tikrai yra kitu budu gydyti pulpitus ir be arseno panaudojimo. Gal nuo maziuko jo gabaliuko nieko labai blogo ir neatsitiks, bet, iskritus laikinai plombai ir pastarajam patekus kur nors i tarpdanti ir ten uzstrigus, galima aptureti ir rimtu bedu.
Pulpitas bet kurio danties gali buti gydomas per viena apsilankyma, paprastai net paciam sudetingiausiam danciui pakanka poros valandu laiko. Jei dantis priekinis arba prieskruminis, galima nesunkiai ir i valanda spet, taigi, kam tuos kelis vizitus su visokiais "vaistais" daryti, nelabai suprantu. Speju, patys gydytojai irgi nelabai supranta, jei taip daro ...
Atsakyti
Man prieš pora metų kažkokius vaistus dėjo (rodos Kaustinev, ar kažkaip panašiai vadinasi) - tai man skaudėjo ištisas dvi savaites. Po to be nuskausminimo nebuvo įmanoma išvalyti kanalo. Gydytoja nusprendė, kad aš alergiška šiam preparatui, nes kitą kartą naudojo visai kitus vaistus. g.gif Tiesą pasakius, tą dantį reikėjo rauti (sunkiai pasiekiamas viršutinis protinis), bet chirurgas atostogavo- tai uždėjo vaistų, kad dantis numirtų ir neskaudėtų.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 12 25, 21:28)
Man prieš pora metų kažkokius vaistus dėjo (rodos Kaustinev, ar kažkaip panašiai vadinasi) - tai man skaudėjo ištisas dvi savaites. Po to be nuskausminimo nebuvo įmanoma išvalyti kanalo. Gydytoja nusprendė, kad aš alergiška šiam preparatui, nes kitą kartą naudojo visai kitus vaistus.  g.gif Tiesą pasakius, tą dantį reikėjo rauti (sunkiai pasiekiamas viršutinis protinis), bet chirurgas atostogavo- tai uždėjo vaistų, kad dantis numirtų ir neskaudėtų.


Tai pagal tai, jog skaudejo, nusprende, jog esate alergiska? Alergijai nustatyti specialus testai yra ...
Yra toks preparatas, vienas is variantu kuomet tikslinga ji naudoti ir yra jusu aprasytas atvejis, kai dantis beviltiskas, skauda, taciau nera galimybes ji pasalinti ...
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2008 12 25, 21:11)
Tai pagal tai, jog skaudejo, nusprende, jog esate alergiska? Alergijai nustatyti specialus testai yra ...
Yra toks preparatas, vienas is variantu kuomet tikslinga ji naudoti ir yra jusu aprasytas atvejis, kai dantis beviltiskas, skauda, taciau nera galimybes ji pasalinti ...


Minėtus vaistus man uždėjo stomatologinėj ligoninėj (ekstra pagalba gi nevalo kanalų) ir liepė eiti pas savo gydytoją, sakė, kad gali paskaudėti, o mano gydytoja pasakė, kad taip skaudėti,kad reiktų vaistų nuo skausmo negali. Tai ir žinok, kuris teisus. O šiaip man yra daryti testai dėl alergijos ir yra sarašas vaistų, kurių man negalima (pvz. ibuprofenas), todėl ir tenka važiuoti į extra pagalbą, nes Ketanov'o be recepto neparduoda.

O tam beviltiškam dančiui kažkokius kitus vaistus naudojo, gydytoja sakė kokiu, bet kažkaip neįsiminė pavadinimas (tada aš jau pas savo odontologę lankiausi). g.gif
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2008 12 25, 21:25)
Niu kad arsena deti tai jau labai nerekomenduotina, tikrai yra kitu budu gydyti pulpitus ir be arseno panaudojimo. Gal nuo maziuko jo gabaliuko nieko labai blogo ir neatsitiks, bet, iskritus laikinai plombai ir pastarajam patekus kur nors i tarpdanti ir ten uzstrigus, galima aptureti ir rimtu bedu.
Pulpitas bet kurio danties gali buti gydomas per viena apsilankyma, paprastai net paciam sudetingiausiam danciui pakanka poros valandu laiko. Jei dantis priekinis arba prieskruminis, galima nesunkiai ir i valanda spet, taigi, kam tuos kelis vizitus su visokiais "vaistais" daryti, nelabai suprantu. Speju, patys gydytojai irgi nelabai supranta, jei taip daro ...


Jeigu danties šaknies kanale nėra uždegimo - jis sutvarkomas per viena vizitą, tačiau jeigu yra uždegimas - išvalius mirusį nervą deda vaistus (kalcio hidroksidą berods), kuris naikina bakterijas ir gydo infekciją, ir tik po 3-4 valymų danties kanalas yra plombuojamas. Pulpitas ir yra yra danties viduje esančių minkštųjų audinių (buitiškai kalbant, danties "nervo") uždegimas. Dėl kurio gali atsirasti kiti uždegimininiai procesai - pvz. pūliniai virš danties šaknies viršūnės.
Mano atveju dantis buvo traumuotas, tačiau liko gyvas. Po daug metų (matyt traumos pasekoje) nervas žuvo, atsirado infekcija, kurios pasekoje - infekcijos židinys (tarkim pūlinys) virš danties šaknies. Kanalą reikės valyti 3-4 kartus, ir tik tada plombuos. Nuskausminti nereikėjo iš pat pirmo karto, nes nervas ir taip jau miręs. Ir jokio skausmo valant - tik šiaip nemalonu. Taip kad tame, ką sakė ou_jeaa yra labai daug tiesos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smashing: 18 vasario 2009 - 12:20
QUOTE(smashing @ 2009 02 18, 13:16)
Jeigu danties šaknies kanale nėra uždegimo - jis sutvarkomas per viena vizitą, tačiau jeigu yra uždegimas - išvalius mirusį nervą deda vaistus (kalcio hidroksidą berods), kuris naikina bakterijas ir gydo infekciją, ir tik po 3-4 valymų danties kanalas yra plombuojamas. Pulpitas ir yra yra danties viduje esančių minkštųjų audinių (buitiškai kalbant, danties "nervo") uždegimas. Dėl kurio gali atsirasti kiti uždegimininiai procesai - pvz. pūliniai virš danties šaknies viršūnės.
Mano atveju dantis buvo traumuotas, tačiau liko gyvas. Po daug metų (matyt traumos pasekoje) nervas žuvo, atsirado infekcija, kurios pasekoje - infekcijos židinys (tarkim pūlinys) virš danties šaknies. Kanalą reikės valyti 3-4 kartus, ir tik tada plombuos. Nuskausminti nereikėjo iš pat pirmo karto, nes nervas ir taip jau miręs. Ir jokio skausmo valant - tik šiaip nemalonu. Taip kad tame, ką sakė ou_jeaa yra labai daug tiesos...


Paprastai nuomone, kad dantyje reikia kelis kartus keisti medikamentus, vadovaujasi kiek vyresnes kartos gydytojai. Siuo metu nera irodymu, jog butu aiskus skirtumas tarp dantu, gydytu per viena vizita, ir dantu, gydytu keliskart keiciant medikamentus. Isimtiniais atvejais, kai pacientas istines, kanalas umiai kraujuoja, puliuoja ar tiesiog nera laiko kokybiskam plombavimui, dedamas medikamentas. Kitais atvejais galima ir net rekomenduojama plombuoti is karto.
Atsakyti