Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

Sveikos forumietes smile.gif Esame pakviesti liepos mėnesi buti liudininkais, bet neramina vienas dalykas, mat mes su draugu esame nevede ir nezinau ar galime buti liudininkais g.gif Vestuves vienos dienos, bus tik poros ir tevai. Pasadinkit, prasau mintimis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kelly2 @ 2008 05 19, 16:59)
Sveikos forumietes  smile.gif  Esame pakviesti liepos mėnesi buti liudininkais, bet neramina vienas dalykas, mat mes su draugu esame nevede ir nezinau ar galime buti liudininkais  g.gif  Vestuves vienos dienos, bus tik poros ir tevai. Pasadinkit, prasau mintimis  4u.gif

Zinok, dabar jokio demesio i tai ar tu vedes ar nevedes nieks nekreipia ax.gif Kaip gi buna, kad pirsliai buna is skirtingu jaunuju pusiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyteyte @ 2008 05 19, 13:30)
Merginos, o kaip ten su tuo suriu jaunuju kur antra diena visi ragauja? Jei yra suris, ar reikia tuomet svocios karvojaus, ar gali ir abubuti??
Kaip manote?  g.gif


Kiek as zinau turi abudu ir buti. Suris ryte,karvojus veliau
Atsakyti
QUOTE(mamyteyte @ 2008 05 19, 15:30)
Merginos, o kaip ten su tuo suriu jaunuju kur antra diena visi ragauja? Jei yra suris, ar reikia tuomet svocios karvojaus, ar gali ir abubuti??
Kaip manote?  g.gif

na nžn kaip kitos bet aš tai ir ta ir ta vešiuos ax.gif ir kiek žiurėjom vestuviu ten irgi abu dalykai yra g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki smile.gif
esu nauja foruomieti .o kartu jauna svocia. Gal galetumet paaiskinti, kas yra tas karvojus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(romaskiene @ 2008 05 19, 20:02)
sveiki smile.gif
esu nauja foruomieti .o kartu jauna svocia. Gal galetumet paaiskinti, kas yra tas karvojus... g.gif

Karvojus, tai svocios tortas mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai ta jusus karvoju, tai ryte atvaziuodama sakocio pavidalu planuoju pristatyti. Siap dzukijoje pirsliausiu tai apie tokius terminus nieko neismanau. mirksiukas.gif


Dar norejau paklausti... unsure.gif kaip planuojaterengtis, arba gal zinote koki skireli kur apie pirslieniu, liudininkiu apranga plepa....nes visur tik jaunosios ir pamerytes(arba jaunosios apie savo pamerges. 4u.gif aciu
Atsakyti
Sveikos busimos svočiutės biggrin.gif man jau praėjo vargelis šeštadienį ištekinau savo puseserę, viskas vyko sklandžiai, tik jaučiuosi žiauriai pavargus, bet nieko tokio. Sakiau tai buvo pirmos ir paskutinės mano svočiavimo vestuvės doh.gif labai jau didelės atsakomybė. Bet svarbiausia, kad viskas vyko sklandžiai ir jaunieji buvo patenkinti thumbup.gif ryt išvyksta medaus kopinėti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernesta @ 2008 05 19, 20:28)
Sveikos busimos svočiutės  biggrin.gif  man jau praėjo vargelis šeštadienį ištekinau savo puseserę, viskas vyko sklandžiai, tik jaučiuosi žiauriai pavargus, bet nieko tokio. Sakiau tai buvo pirmos ir paskutinės mano svočiavimo vestuvės  doh.gif labai jau didelės atsakomybė. Bet svarbiausia, kad viskas vyko sklandžiai ir jaunieji buvo patenkinti  thumbup.gif  ryt išvyksta medaus kopinėti  wub.gif

Saunuole, Ernesta 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ar zaidimu daug buvai prisigalvojus? Ir apskritai ar viska, ka pasiruosiai paporinai ir pan?
Atsakyti
mergaites, jei vienos dienos vestuves tai ar reikalingas tas karavojus ?
kiek suprantu surio tai jau tikrai nereikia, tai gal karavojaus irgi? nes ji kiek suprantu antraja diena inesa...
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2008 05 19, 21:13)
mergaites, jei vienos dienos vestuves tai ar reikalingas tas karavojus ?
kiek suprantu surio tai jau tikrai nereikia, tai gal karavojaus irgi? nes ji kiek suprantu antraja diena inesa...

Musu pirsliaujamos vestuves ir bus vienos dienos, bet as paprasiau jaunosios, kad ji antro torto neuzsakinetu, tad saviski as vesiu butent karvoju, be jokiu ten zodziu, tiesiog padesiu ant stalo ir tiek ax.gif
Atsakyti
labas vakaras.

Mergaites ir man gal galit atsiusti scenariju eisiu pirsliauti, vestuves tradicines. katinelis18@yahoo.com. busiu visiems labai dekinga.
Atsakyti