Įkraunama...
Įkraunama...

Atsargiai! Mane apgavo II

QUOTE(LemonArMona @ 2014 08 02, 03:03)
Merginos, ką tik pamačiau, kad ta dekoratorė tikrai nachalka - tai, ką ji buvo pasižadėjusi padaryti ir nepadarė, bet su Jūsų t.y. merginų iš SM, pagalba ir sodybos aptarnaujančio personalo pagalba bei Žalgirio sodo pagalba, per mano vestuves buvo, ji atvažiavusi nusifotografavo ir į savo FB įsidėjo - tai supraskit čia jau jos nuopelnas? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na ką, pasigrožėkit ir Jūs (nors tai ne visa visuma dar ką man padėjot):
https://www.facebook....Pasaka?fref=ts



Na ką, taip greitai iš FB ta nuotrauka dingo - viena mergina iš SM, kuri taip pat, kiek prisimenu, prisidėjo prie to, kas matyti toje nuotraukoje, parašė į FB tai dekoratorei klausimėlį, kodėl ji dedasi į savo puslapį ne savo nuopelnus. Tai atsakymo nesulaukė, o nuotrauka nedelsiant dingo
Atsakyti
MARIUS GALADAUSKAS - turejo mum pravesti vestuves ir atlikti dj pareigas. deja - nieko neivykde. vestuves liko nepravestos, muzika visa vakara grojo ta pati, nes atvaziavo isirases 3 CD diskus dainu. i mano asaras nereagavo ir dar turejo naglumo paprasyt, kad sumoketume jam pinigus us NIEKA, Kai per savo svente turejau ne viena karta islieti asaras del jo.
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2014 08 05, 11:56)
MARIUS GALADAUSKAS - turejo mum pravesti vestuves ir atlikti dj pareigas. deja - nieko neivykde. vestuves liko nepravestos, muzika visa vakara grojo ta pati, nes atvaziavo isirases 3 CD diskus dainu. i mano asaras nereagavo ir dar turejo naglumo paprasyt, kad sumoketume jam pinigus us NIEKA, Kai per savo svente turejau ne viena karta islieti asaras del jo.



Eikit sau, o aš su juo kaip tik kalbėjau dėl vestuvių pravedimo - nepasirinkom tik dėl to, kad buvo labai įkyrus ir kažkoks trenktas pasirodė.

Labai jus užjaučiu! O skelbiasi visur niekšas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Soda @ 2014 08 06, 12:20)
Eikit sau, o aš su juo kaip tik kalbėjau dėl vestuvių pravedimo - nepasirinkom tik dėl to, kad buvo labai įkyrus ir kažkoks trenktas pasirodė.

Labai jus užjaučiu! O skelbiasi visur niekšas sad.gif


dziaukites, kad nepasirinkot. jis su manim buvo malonus tik pati pirma karta kai susitikom, o po to prasidejo ragelio nekelimai ir t.t. buvau pradejus ieskotis jau kito vedejo, bet kadangi iki vestuviu buvo like mazai laiko, tai nieko kito jau neberadom. po visais jo skelbimais rasiau neigiamus atsiliepimus, tai visad viskas istrinama.
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2014 08 06, 14:06)
dziaukites, kad nepasirinkot. jis su manim buvo malonus tik pati pirma karta kai susitikom, o po to prasidejo ragelio nekelimai ir t.t. buvau pradejus ieskotis jau kito vedejo, bet kadangi iki vestuviu buvo like mazai laiko, tai nieko kito jau neberadom. po visais jo skelbimais rasiau neigiamus atsiliepimus, tai visad viskas istrinama.



tai gal prieš vestuves rašei, todėl kiaulę ir užstūmė?
Atsakyti
QUOTE(LemonArMona @ 2014 08 06, 20:55)
tai gal prieš vestuves rašei, todėl kiaulę ir užstūmė?

kaip as pries vestuves galejau rasyti, jeigu jis nebuvo vedes vestuviu.. idomiai labai mastot. viska rasiau po vestuviu.
apskritai tai zmogus neturintis jokio ismanymo. jeigu laidu nemokejo susijungti, 3h junge ir neijunge, kai tuo tarpu restoranas pats iskviete meistrus ir laidai buvo sujungti per 5min. vestuviu pradzioj, prisistate, ne per mikrafona, o be jo, zmones gale sedintys pasake kad negirdi, tai jis pradejo pajunginet mikrafona prie musu, nepajunge, is virtuves atejo VIREJAS ir ijunge jam mikrafona. tai apie ka daugiau galima su juo kalbeti...
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2014 08 07, 09:17)
tai apie ka daugiau galima su juo kalbeti...

iš kur Jūs jį ištraukėt? Bent vieną atsiliepimą buvot girdėję? Jei įtarimų kilo pačioj pradžioj (nekalbu apie pirmą susitikimą), reikėjo intensyviau iškart ieškotis kito varianto, nelaukiant kulminacijos...
Atsakyti
QUOTE(i.t.s. @ 2014 08 07, 09:05)
iš kur Jūs jį ištraukėt? Bent vieną atsiliepimą buvot girdėję? Jei įtarimų kilo pačioj pradžioj (nekalbu apie pirmą susitikimą), reikėjo intensyviau iškart ieškotis kito varianto, nelaukiant kulminacijos...


Apie ji atsiliepimu yra ir SM, ir tikrai neblogu, as irgi apie ji skaiciau.
Atsakyti
QUOTE(i.t.s. @ 2014 08 07, 09:05)
iš kur Jūs jį ištraukėt? Bent vieną atsiliepimą buvot girdėję? Jei įtarimų kilo pačioj pradžioj (nekalbu apie pirmą susitikimą), reikėjo intensyviau iškart ieškotis kito varianto, nelaukiant kulminacijos...

taip, atsiliepimu buvo ir cia ( SM) ir kituose puslapiuose. kai jis pradejo taip nesiskaityti, ta ir padariau pradejau ieskoti kito varianto, bet iki vestuviu buvo belikes menesis, todel kam kiek skambinau viskas buvo uzimta.
Atsakyti
Sveikos,mano patirtis apie grozio salona "seimos grozio centras" vilniuje tragedija o ne salonas.susitarus del makiazo ir sukuosenos su direktore!susirasius laiskais ir gavus patvirtinima kad manes lauks atejau is ryto kaip taremes,o pasirodo direktore neperdave apie mano uzrasyma admininstratorei!ta atsiprasineja,bet kas man is to,man juk reikia susitvarkyti,tai zodziu nuotaika is patvryto sugaadinta,kojos rankos dreba.veliau rasiau pretenzija direktorei,tai ji pareiske,kad negavo mano patvietinimo,as jai nusiunciau patvirtinimo citata,bet tylu,nieko nesulaukiau,jokios reakcijos,jokio atsiprasymo,tai va, pagalvokit jei ketinat ten eiti.
Atsakyti
Aš turėjau bėdų su Užupio antikvariatu. Ne tai kad apgavo, bet sukėlė nemalonių nepatogumų.
Va tokia istorija:

Nusikaltimai trumpai:
- vėlavo atvežti ir pastatyti paviljoną 3-4 val.
- neatvežė staltiesių, jų teko laukti dar porą valandų
- atvežė ne tuos šviestuvus ir ne tą arką, kaip tarėmės
- atvežė per mažai kėdžių, t.y. mažiau nei užsakėme
- sukeltiems nepatogumams kompensuoti pasiūlė 0,06% nuolaidą
- ko gero nelegaliai pas juos dirba vairuotojo vaikai

Visa istorija:
Vestuves nusprendėme švęsti paviljone gamtoje - išsirinkome mums gražiausią (ir brangiausią) variantą - nusprendėme kupolo tipo didelį paviljoną (9x9m) nuomotis iš užupio antikvariato. Taip pat iš ten užsisakėme ir kėdes, stalus, staltieses, šviestuvus, arką ceremonijos vietai. Derinimas su šeimininke vyko labai maloniai, nesitikėjau jokių staigmenų. Galų gale paslaugos kaina buvo 4000Lt, tad tikėjomės ir atitinkamos kokybės.
Užsakėme viską daugiau nei pusmetis iki šventės. Likus keletai mėnesių savininkė pranešė, kad negali duoti mums užsakytų kėdžių, bet gali pakeisti jas kitomis už tą pačią kainą. Nu ok, taip tai taip. Mes neprieštaravom.
Visas cirkas prasidėjo penktadienį prieš šventę. Jie žadėjo, kad palapinę pastatys vietoje apie 17 val. - kad mes spėtume papuošti ir viską paruošti. Apie 16 jie paskambino, kad valandą vėluos. Tai šiek tiek sugadino nuotaiką, bet valanda neatrodė daug.
Bet 20-ą valandą jų dar nebuvo nė kvapo. Pasirodė jie gerokai po aštuonių vakare ir palapinę baigė statyti po 22-os valandos. Jau temo... o mums dar reikėjo viską papuošti... pralaukus tris valandas be reikalo.
Tada mes apsižiūrėjome, kad atvežti ne tie šviestuvai dėl kurių tarėmės ir ne ta arka.
Bet tai buvo tik bėdų pradžia.
Pasirodo, jie neatsivežė jokių staltiesių.
Susiskambinome su šeimininke ir mūsų statytojas išvažiavo jų atvežti, palikęs savo vaikus "už užstatą". Beje, palapinę statė vienas vyras ir keli vaikai iki kokių 15 metų - kaži kaip jie ten tuos nepilnamečius yra įdarbinę vėlyvomis valandomis dirbti.
Su staltiesėm jų darbuotojas grįžo tik po 24-os valandos - jos buvo suglamžytos, kelios dar pakuotėse - nežinau kur jis jų ieškojo. Staltieses pasiėmė mano mama ir lygino vidury nakties.
Bet tuo viskas nesibaigė. Kadangi tiek neatitikimų buvo, mums šovė mintis paskaičiuoti kėdes svečiams - ogi iš tikrųjų - 7 kėdžių trūksta!
Tuo tarpu "statytojai" kuo skubiausiai susirinko šmutkes ir pagazuodami stengėsi kuo greičiau pasišalinti man bėgant iš paskos ir šaukiant, kad dar kėdžių trūksta. Nešdinosi neatsigręždami.
Tada ėmiau skambinti šeimininkei, tikrai buvau labai labai pikta - aš, nuotaka, antrą valandą nakties turiu skaičiuoti kėdes ir vaikytis sukvežimius. Šeimininkė visai neapgailestavo dėl nepateisinamo vėlavimo, ne tų kuriuos užsakėmė daiktų, trūkstamų staltiesių ir kėdžių - ji su didele ironija balse pareiškė "vaje, kaip gaila, sugadinau jums visas vestuves".
Už 4000Lt galėjome išsinuomoti puikiausią salę ar sodybą, o čia už tą sumą gavome daug neištęsėtų pažadų ir pašaipas.
Baigėsi tuo, kad iš šventės vietos pajudėjome tik po 2 val nakties. Miegoti man liko 4 valandos... Per savo vestuves buvau neišsimiejusi ir pavargusi, vadavausi tik energetiniais gėrimais...
Ačiū Užupio antikvariatui 250 Lt nuolaida!
Žodžiu, nesiūlau visiškai neprasidėt su šita Šaraškino kontora, bet jei prasidėsit, tai būkit pasirengę ne itin malonioms staigmenoms ir aptarkit iš anksto kaip jie atlygintų nuostolius vėlavimo atveju arba iš anksto tarkitės 3-4 val. ankstesnį laiką.
Šeimininkė iš pradžių atrodo miela ir maloni, bet iš tikrųjų ji nesugeba planuoti ir yra tokia chaotiška asmenybė kaip jos namai.
Gairės: Uzupio antikvariatas uzupio arka paviljonu nuoma baldu nuoma palapiniu nuoma kedziu nuoma provanso stiliaus baldai
Atsakyti
Noriu tik patarti uzsienyje gyvenancioms jaunosioms, kad kai skambinsite tartis del vestuviu paslaugu, tai isjunkite telefono numerio rodyma arba paprasykite artimuju Lietuvoje, kad jie tai padarytu. Labai didele tikimybe, kad matydami, kad skambinate is uzsienio uzkels kainas.
Deja man taip nutiko ir keli pazistami pasakojo ta pati.
Atsakyti