Įkraunama...
Įkraunama...

Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė

Smalsu šiaip, nes kažkur skaičiau vienos mamos atsiliepimą, kad ją "užmuša" tos mokyklos sportinė pakraipa. 4u.gif Ko neužmuša? biggrin.gif
Atsakyti
Pati mokykla kaip pastatas tai kiek zinau nebloga, bet... po puses metu mano drauge savo penktoka pervede i kita mokykla, tai jo zodziai buvo tokie:"Kaip ten lengva buvo mokytis!!!!!" O dabar bachuriukas jau grauzia moksla.Na zodziu buvo dar kazkokiu ten negerumu ir jiems ta mokykla nepatiko.
Atsakyti
O kazi ar yra S.Neries mokykloje nulinuku grupe?

Mes su vyru baigem sia mokykla ax.gif irgi tais laikais skaite kad mokykla siaip sau rolleyes.gif ,bet kas nori mokytis ,tas ir mokosi gerai ir dauguma baige aukstasias mokyklas ,neskaitant kad mokykla buvo siaip sau mirksiukas.gif Svarbu ,kad mokykla butu netoli namu.O kiek zmoniu ,tiek nuomoniu rolleyes.gif vieni giria ,kiti peikia ax.gif
Atsakyti
Santa,
visiskai sutinku su tavimi drinks_cheers.gif , tik tada kai jus moketes ta mokykla, ko gero, dar nebuvo sportines pakraipos...t.y.kai mokiniai uz savo sportinius pasiekimus gauna visokiu nuolaidu kitu mokslu srityje, pvz. isirasyti sau 1 desimtuka uz koki nori dalyka...kiek zinau isvis kalba, kad jos ateitis islikti per sporto pakraipa...Tai ir domiuosi kaip zmones i tai reaguoja, nes savo kokios susiformavusios nuomones tuo klausimu dar neturiu..
Atsakyti
Seniau lyg buvo sustiprinta lietuviu kalba,bet nejautem nei kiek to sustiprinimo biggrin.gif Nezinau kas ten ir kaip su tais pazymiais ,bet as pati domiuosi ta mokykla ,nes galvoju ir savo panele leisti ten rolleyes.gif ,vien todel kad mokykla netoli namu.Gal kuri atsiras is mamyciu ir apsvies kas per mokyla dabar mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SANTA: 25 vasario 2005 - 19:26
Nu daug nepasakysiu, bet dabartinis direktorius buves garsus sporto komentatorius Vladas Janiunas. O i sporta tikrai daug demesio kreipiama - ta prasme su nuolaidom sportininkam. Nors aisku kiek as suprantu toli grazu ne tik sportininkai ten mokos. Ir kazkokias dideles renovacijas ar tai del sales ar tai del kazko kito planuoja jau realiai. O del pradinuku nelabai zinau, bet itariu visur visko buna, nors pradinuku mokytojos visur is visu mokytoju paemus turbut pacios geriausios buna biggrin.gif
Atsakyti
Teko neseniai kalbetis su pazistama mergina, kuri mokesi sitoj mokykloj. Supratau is jos tiek: jei esi nediduke storuliuke, tai ten geriau neiti, nes sportas visgi stipriai akcentuojamas, o va kiti mokslai - nelabai. Zinoma, imanoma mokytis visur tipo, kai nori, bet kai visiems i mokslus dzin, tai tam reikia tureti ypatingo uzsispyrimmo.
Ir dar, tikiu, kad kazkas baiges sia ar kitas mokyklas pries desimt tarkim maziausiai metu, gali buti patenkintas, bet dabar mokyklose gerokai pasikeite reikalai. Manau , daugelis yra mate per amerikieciu filmus tokias mokyklas, kur mokytoju visiskai niekas neklauso, kai kuriose mokyklose ir pas mus jau panasi situacija. Taip kad pries leidziant vaika i mokykla visgi reikia daugiau info nei tiek, kad ji yra arti namu.
Atsakyti
O as siandien kalbejausi su sios mokyklos mokiniais.Sake kad cia tik pavadinimas tipo sportine pakraipa ,visiskai sportas neakcentuojamas,kas nori lanko burelius ir tiek.Mokytojai tipo geri,jei mokinys neateina i mokyla tuoj pavaduotojas skambina i namus,tvara kie supratau yra ax.gif .Nu ziuresim kaip cia bus, rinksiu kuo daugiau info apie sia mokykla ,o tada nuspresiu leist ar ne.Laiko dar turim biggrin.gif
Atsakyti
Na, čia senoka tema, bet aš nepatarčiau ten leisti vaiko. Pati mokiausi, ir labai nenoriai prisimenu tuos metus... brrr. rolleyes.gif
Atsakyti
Jezau tai kas tokio ten baisaus nutiko.
Atsakyti
QUOTE(fado @ 2006 05 21, 20:42)
Na, čia senoka tema, bet aš nepatarčiau ten leisti vaiko. Pati mokiausi, ir labai nenoriai prisimenu tuos metus... brrr.  rolleyes.gif

Mokyklą dažnam sunku kurį laiką būna prisimint biggrin.gif Nežinau kas ten buvo, bet laikas eina. Gražėja mokykla ir kiek suprantu dar gražės - nebuvau aš joje, bet vien sporto salės nuotraukos nustebino (kaip atrodo ). Aišku čia tik išorė, nors antra vertus apsileidusiam išorė nerūpėtų, o neorganizuotiem to ir norint padaryt nesigautų biggrin.gif Žodžiu bendra prielaida (mano biggrin.gif) kad organizuoti ir neapsileidę.
Atsakyti
nagi nagi, kiek čia susidomėjusių ir netgi baigusių biggrin.gif
tai va, baigiau ir aš, ir mano mama.
kai mokėsi mano mama, SN lyg ir buvo pastiprinta matematika. bet mano laikais jau niekas nebuvo pastiprinta, o dabar SN įgavo sportinę pakraipą, netgi vienu metu Janiūnas SN vardo norėjo atsisakyti.
na, kad mamos laikas mokykla buvo tikrai gera, rodo tai, kad buvo Garbės ženklo ordino SN vidurinė mokykla. ir tarpukariu tai buvo prestižinė mokykla. ėjimas žemyn prasidėjo atėjus direktoriauti Savickytei, kuri buvo puiki geografė, bet tikriausiai prasta administratorė. po jos atėjo M. Binkis (a.a.), kuris irgi nelabai sugebėjo gerai administruoti, ir laikai sudėtingi buvo.
apie Janiūną geriausiai pasakė Greblikas, kuris į pensiją išėjo po 52 metų mokytojavimo. Greblikas dėstė man, dėstė mano mamai, dėstė ir tam pačiam Janiūnui. tai Greblikas sakė, kad yra ir normalių mokinių, tačiau tie sportininkai, tebesėdintys 7, 8 klasėse vienai jaunai mokytojai pasiūlė "vaiką padaryti" ir šiaip aiškina, kad jiems tereikia mokėti futbolą žaisti, jie iš to bus milijoniriai. nors čia dar klausimas.
toliau, pati kažkiek laiko mokytojavau Jaunimo mokykloje, turėjau nemažai mokinių iš SN atėjusių...
toliau, lietuvių kalba tikrai nebuvo sustiprinta, nors stiprių lietuvių mokytojų buvo. Dyzelio dėka puikiai moku gramatiką, a.a. Anikinienės - baigiau lietuvių kalbą.
SN prisimenu su meile ir ilgesiu, nors tikrai turėjau visas galimybes lankyti Jablonskinę. tačiau dabar savo vaiko neleisčiau, kad tų atsiminimų nesugadintų.
Atsakyti