Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jis nori vaikų?

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 08 25, 22:02)
Arba ne.
Retas žmogus apskritai nenori susilaukti vaikų. Kur kas dažniau nenorima jų su dabartiniu gyvenimo draugu/-e, o tai šiaip vienas iš objektyviausių rodiklių (kiek jie apskritai gali būti objektyvūs), ar tai jau tas vienintelis/-ė, su kuriuo galėtum nugyventi likusį gyvenimą.


šiais laikais jau ne retas, ypač užsienyje. ir turi tam pakankamai rimtus argumentus. ne tokius, kad "nėštumas figūrą sugadins", bet pvz. gyvenimo būdas ir tikslai su motinyste/tėvyste nesuderinami. gal kada ir persigalvos, bet tai jų reikalas. nemanau kad vaikų turėt yra privaloma.
Atsakyti
Maniškis nori labiau už mane unsure.gif Pamato vaikus gatvėj ir man rodo "pažiūrėk, koks mielas", o man tai ne visada miela. unsure.gif Bet labai patinka su MB diskutuot, kokie galėtų būti mūsų vaikų vardai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2007 08 27, 09:22)
dėl egoizmo- manau žodį NORIU turėtų pakeisti kitos mintys...

Pvz. kokios? g.gif Sutinku, kad po tuo NORIU gali slypėti skirtingi dalykai, bet net jei tai ir pačios kilniausios mintys, jas vis tiek apibendrina žodis "noriu".
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2007 08 27, 20:06)
Maniškis nori labiau už mane unsure.gif Pamato vaikus gatvėj ir man rodo "pažiūrėk, koks mielas", o man tai ne visada miela. unsure.gif Bet labai patinka su MB diskutuot, kokie galėtų būti mūsų vaikų vardai biggrin.gif


maniskis irgi taip elgiasi. kartais net parodo i koki vaika ir pasako, kad va kaip mes turesim dukra..., tai ji bus tokia, va, paziurek, kokia miela... mirksiukas.gif
o del vaiku vardu jau susitarem, jis rinks mergaitei, o as berniukui... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2007 08 27, 09:22)
norėjau pasakyti, kad norėčiau tvirto savo- TAIP, JAU DABAR...

Bet regis sakei, kad geriau jau būtų netyčiukas unsure.gif , kas leidžia manyti, jog arba bijai to tvirtumo taip ir nesulaukti, arba neprisileidi minties, kad jau sulaukei... O tą užtikrintą iki kaulų smegenų "taip, jau dabar" manau giliausiai išgyvena nevaisingumo klinikų pacientės, ko tikrai niekam nelinkėčiau. Kitais atvejais abejonių dažniausiai būna, jei suvoki, kad vaikas - ne vien gyva lėlytė.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 08 27, 21:56)
O tą užtikrintą iki kaulų smegenų "taip, jau dabar" manau giliausiai išgyvena nevaisingumo klinikų pacientės, ko tikrai niekam nelinkėčiau. Kitais atvejais abejonių dažniausiai būna, jei suvoki, kad vaikas - ne vien gyva lėlytė.

na... paguodei 4u.gif maniau, kad aš viena ,,kažkaip,, kitaip suprantu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2007 08 27, 22:27)
na... paguodei  4u.gif maniau, kad aš viena ,,kažkaip,, kitaip suprantu  smile.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 08 27, 21:46)
Pvz. kokios? g.gif Sutinku, kad po tuo NORIU gali slypėti skirtingi dalykai, bet net jei tai ir pačios kilniausios mintys, jas vis tiek apibendrina žodis "noriu".

Mačiau, kad skaitei kaip 23m moteris, besiruošdama antrai santuokai taria ,,labai norim,,. Štai tokius norus ir turėjau galvoje
Atsakyti
mes kalbejomes apie vaikus:)...

bet buvo gana keista, kad 22 metu vaikinas (dar tvirtai nestovintis ant zemes meterialine puse) pasake: "vienas jokiu budu, du - butinai, trys - mielai visus auginciau, keturi - bus matyti pagal situacija"....ir siaip jo nuomone velai gimdyti vaikus neprotinga.. biggrin.gif ...oi, jauciu, bus daugiavaike seima...juolab, kad visi aplinkiniai irgi turi nuostata - nemaziau triju... ax.gif

as isgirdusi sedejau didelemis akimis - esu is daugiavaikes seimos, jauna, truputi darboholike blush2.gif ...bet kai pagalvoji rolleyes.gif

o kalba pradejo jis, po to kai pasakiau, kad kai turesiu sunu, jam duosiu tevo varda....jis pasake, kad noretu, kad vardas butu jo...o tada:"o tai visiems sunums? Gi ne vienas bus...." ax.gif

beje pokalbis vyko mazdaug po 5 men draugystes 4u.gif
Atsakyti
Na, tikrai tas noriu, tai labai daug reikšmių turi. Aš irgi noriu, bet po kokių 5-6 metų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikiuseima: 05 rugsėjo 2007 - 23:52
QUOTE(Lane @ 2007 08 27, 18:06)
Maniškis nori labiau už mane unsure.gif Pamato vaikus gatvėj ir man rodo "pažiūrėk, koks mielas", o man tai ne visada miela. unsure.gif Bet labai patinka su MB diskutuot, kokie galėtų būti mūsų vaikų vardai biggrin.gif


pas mus kaip tik atvirksciai... ax.gif as jau labai noriu leliuko, pamaciusi koki mazyli besisypsanti, susigraudinu wub.gif o MB nori vis dar palaukti. as ji suprantu, dar neturim rimto pagrindo po kojom, bet po truputi judam i prieki. ruosiames vestuvems, o paskui jau ziuresim bigsmile.gif
Atsakyti
oj, maniškis tikrai nori vaikų, tikrai nemažiau nei aš wub.gif tik.. abu suprantame, kad dar per anksti apie tai galvoti... rolleyes.gif
Atsakyti